>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

olo 2,2K

olo

Użytkownik
Nie o tym, bo tak gram od początku...:]
Chodzi mi o takie coś :

1.Contador ZW 21.Etapu @ 6.0 Tobet
2.Contador ZW 21.Etapu @ 7.0 Unibet
3.Contador ZW 21.Etapu @ 4.50 Bet365

ET :
ZW.21.Etapu : Contador...

Dawid,Qozi, mogę tak grać jak w powyższym przykładzie ? Skoro single to single :]

2.Pytanie : Mogę grać tak jak powyżej dając 3 typy identyczne (z tego samego bukmachera) ??? Przecież to single:]

Jak dla mnie to jest jeden typ, a nie 3. W sensie, że jeden taki sam.

A co do 4 zwycięzców to już napisałem wcześniej. I nie widzę w tym nic dziwnego. Ok to konkurs, ale to forum bukmacherskie jakbyś nie zauważył.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nie zauważyłem, myślałem, że jakieś inne...
Ja widzę w tym coś dziwnego, z resztą nie tylko ja...
Skoro to ten sam typ, bo temu nie da się zaprzeczyć, to czy można grać :
1.Contador win
2.Contador 1-3
3.Contador - pozostali 1
Wszystkie typy są różne, jakby nie patrzeć.
Skoro można grać przeciwstawne, to i takie chyba też.
Opiekunowie, nie widzicie w tym problemu, czy po prostu unikacie jakiejś odpowiedzi..?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
A czym się różni &quot;1.Contador win&quot; od &quot;3.Contador - pozostali 1&quot;, bo jakoś nie widzę różnicy.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Praktycznie ? Niczym:razz: No ale skoro gramy single, stawiamy jak chcemy, to pomyśl... Gramy 3 przeciwstawne, bo to niby single, jest niby ok, więc dlaczego nie mogę zagrać sobie 3 zbieżnych skoro uważam, że ktoś wygra dany etap ?
Ale skoro można grać wykluczające się typy, to od 3(?) dni bezskutecznie próbuję się dowiedzieć czy tak można, czy pozostaje mi grać tak jak dziś, bo &quot;normalnie&quot; nie ma szans...
Ktoś raz trafi wygraną jakiegoś kolarza, który wg kursów był 15. do wygrania etapu, kurs np. 67.00 i co ? 6600 punktów ? pozostałe 20 etapów na ⛔, a i tak będzie na ✅... I to niby jest ok ? No może i tak pod warunkiem, że to ja trafię taki kurs:grin:
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Opiekunowie, nie widzicie w tym problemu, czy po prostu unikacie jakiejś odpowiedzi..?
Krew mnie zalewa jak widzę Twoje wpisy.Nie ze względu, że pytasz o coś, nie ze względu, że masz z czymś problem bo to jest normalne, ale ze względu na Twoją upierdliwość i wymagania.Podejrzewam, że masz sporo czasu w wakacje, ale wyobraź sobie, że nie wszyscy tak mają.To jest jednak kwestia bo podejrzewam, że ciężko Ci na razie wyobrazić, że ktoś ma inne zajęcia niż fb.Dodam, że staramy się aktualizować i rezultaty oraz wszelkie inne problemy na bieżąco i myślę, że wychodzi to nawet sprawinie.


Co do kwestii tych typów powielonych to ja jestem przeciwny tym typom ponieważ są one takie same, ale wróci Dawid [ chyba jest na zlocie ] to przedyskutuję z nim tą kwestię.Co do typów przeciwstawnych to nie widzę w nich problemu bo suma sumarum różnią się one od siebie [ te typy ], a i jest dość spore ryzyko bo można nic nie trafić.
Co do kursów to nie jest tak jak w piłce nożnej czy koszykówce, że kurs 15 czy większy jest łatwo trafić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jedni nazwą to upierdliwością, a inni ciekawością i chęcią wyjaśnienia problemu...
Widzisz dało się;) W sumie to wystarczyło parę minut, a chodziło mi po prostu o rozjaśnienie sytuacji (obranie odpowiednie taktyki)...
Zacytowane przez Ciebie słowa wzięły się stąd, że jednak na forum byliście, a odpowiedzi nie dostałem. Już wszystko jasne:spokodfhgfh:
A co do podliczania typów/tabeli itd to nie mam żadnych uwag, mało tego obaj dostaliście po punkciku za całokształt związany z kolarstwem i czy podliczycie wszystko w danym dniu, czy po tygodniu, to dla mnie bez różnicy...
Wakacje, inne zajęcia - uszczypliwości zbędne:razz:
Dzięki za odpowiedź✅
PW &lt;- mam nadzieje, że wszystko ok.Pzdr, Kozi.
 
wojtaz248 29

wojtaz248

Użytkownik
Mam pytanie, jak rozliczycie te typy na 9 etap:
1. Alexandre Vinokurov - Philipe Gilbert 1 @4,5 Bet365
2. Alexandre Vinokurov wygra etap @23 Bet365
3. Frank Shleck - Jurgen van Den Broeck @ 1,85 Bet365
Vinokurov i van Den Broeck wycofali się z wyścigu po kraksie na 9 etapie.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Już wróciłem wszystkie prośby przejrzę, napewno nie umknie mi kto kopiował typy więc spokojnie, jeszcze niektórzy mogą drżeć.
Co do tabeli to jak to mówią &quot;dasz palec wezmą całą rękę&quot; była zawsze po każdym etapie teraz raptem nie było po 3 etapach i wielkie halo spójrzcie na inne konkursy czy jest tabela po każdej kolejce.
PS. co to się porobiło w tym roku w TdF ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Na konkursie traci również temat z Tour de France. W ubiegłym roku, jak sobie przypominam, sporo się tam działo. Mam nadzieję, że z czasem się to zmieni i zrobi się tam większy ruch.
Kompletnie nie trafione stwierdzenie i źle sobie przypominasz w ubiegłym roku było 6 tyś odwiedzin tematu i 102 odpowiedzi w tym roku po 9 etapach jest również 6 tyś odwiedzin i 103 odpowiedzi. Więc jeszcze nie ma rozegranej połowy TdF a już jest większy ruch niż w ubiegłym roku.

Dziś pietrexowi zabrakło niewiele by trafić po takim kursie Vino i nagle z pozycji trzydziestej którejś skoczyłby na P1, ciekawa sprawa. W takim razie nikt do ostatniego etapu może nie być niczego pewny skoro można postawić na 4 zwycięzców. Takim sposobem można zrobić konkurs tylko na etap, który skończy się na Polach Elizejskich na to samo wychodzi. Ale już się nie odzywam skoro ta formuła się Tobie podoba.
Cóż są pewne niedociągnięcia w regulaminie, ale zrozumcie że ja z Qozim pierwszy raz prowadzimy jakiś konkurs, też się uczymy na błędach. Za rok jeśli będzie taki konkurs to będzie regulamin poprawiony. Narazie z tego co zauważyłem to nikt nie trafił wysokiego kursu w sposób taki że jak wy to mówicie &quot;kombinował&quot; co więcej to zawsze taka osoba ma -300 więc czy napewno jest to opłacalne. Chyba nie.
W konkursie jak w bukmacherce, liczy się kto potrafi mieć największy zysk. Jeżeli ktoś jest w stanie mieć lepszy zysk grając kursy 15 i trafiając raz na ruski rok to jest lepszym typerem, proste. No chyba, że jednak zysk nie jest najważniejszy.
O właśnie o to chodzi. Jest luka w regulaminie do czego się przyznaję, ale niektórzy robią problem tam gdzie poprostu problemu nie ma, oczywiście dla kumatych ludzi.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
9. etap podliczony,niestety przez te przykre wydarzenia na trasie mamy sporo zwrotów.
W razie błędów proszę o informacje na PW.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Typ Suchoparek: 1. Dries Devenyns - Robert Gesink............. 1 @ 1,50 Bet365 50 - rozliczony jako wygrany, jesli stawial na devenynsa to kursu takiego na pewno nie bylo.
Typy podawałem z bet365 (mam świadkow ???? ) musiałem jednak coś pomylić,za co przepraszam.
Pozyczony sprzęt,uzyczone konto,półmrok w barze...
//Spoko, fajnie, że i tak podałeś.Niestety jednak musiałem zmienić decyzję na -100.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
9. Z racji tego iż konkurs odbywa się w wakacje każdy ma prawo do niebrania udziału w dwóch etapach konkursu, bez jakichkolwiek konsekwencji.
cytując regulamin warto tych, którzy konkurs olali zdyskwalifikować i nie umieszczać w tabelce, bo nie są zainteresowani sprawą nawet, a i Wy czasu zaoszczędzicie coś nie coś, bo takich osób jest dużo..
// Nie zajmuje to dużo czasu, więc będę wprowadzał nawet tych co olali, bym czasami na końcu nikogo nie przeoczył kto nie powinien już brać udziału w żadnym konkursie.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Kolejny etap podliczony, w razie jakiś błędów bądź uwagę proszę o PW.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom