>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Alors ragazzi, jest kilka spraw mimo później pory, ale kilka informacji do wszystkich.

7. etap podliczony, trochę późna pora i zmęczenie łapie, nie daje sobie ręki uciąć, że nie ma błędów.W razie czegoś źle podliczonego proszę o PW.

Kolejna, istotna sprawa to, że starałem się być miły i w miarę &#39;&#39;wyrozumiały&#39;&#39;, ale z dnia na dzień coraz mniej mam cierpliwości bo niektórzy przeginają pałe totalnie.Dziś mieliśmy kolejny przykład zasady kopiuj - wklej.Ja nie wiem czy niektórzy uważają Nas za idiotów czy nie, ale zapewniam, że jesteśmy na tego typu akcje coraz bardziej niestety uczuleni i będą za każdym razem wyciągane konsekwencje bo tego już za wiele.Czy na prawdę niektórym tak ciężko wejść na stronę jakiegoś bukmachera i stamtąd spisać typy ? Może i trudne, ale już nie rozumiem lenistwa, że nawet niektórzy jak kopiują typy to tego nie ukrywają...
Tyle odnośnie tej sprawy, apeluję po raz ostatni aby grać samemu bo nie gramy o wille z basenem w Miami beach, a o upominki i można się przy okazji sprawdzić i ewentualnie zainteresować dyscypliną.


Feekus - niestety Twój typ zauważyłem dopiero po etapie, również nie podliczyłem go bo mam co do niego obiekcję i chciałbym skonsultować się z Dawidem.Ja osobiście bym nie zaliczył bo suma sumarum jest to powielenie Twojego pierwszego typu, ale porozmawiam na ten temat z Dawidem i jak najszybciej damy Ci znać.

Co do tabeli to nie wiem kiedy będzie bo prowadzi ją Dawid, chyba ma jakieś problemy z internetem, miejmy nadzieję, że się szybko z tym upora.

To chyba tyle, jeśli mi się jeszcze coś przypomni to napiszę

Dzięki Obserwator za zakładanie tematów, mnie raczej nigdy nie ma o tej godziny w domu dlatego nie mogę.

Powodzenia a tous.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
To ja się wypowiem nt. Feekusa, jako bezstronny Obserwator:razz:
Tu wyszedł DEBILIZM tego, że można grać przeciwstawne typy itd...
Skoro można grać na 1 etapie 4 różnych zwycięzców !!! to dlaczego niby nie można zagrać 4 typów na tego samego zwycięzcę !?
Uważam, że skoro pozwalacie na podawanie przeciwstawnych, to nie możecie zabronić podawania zbieżnych...
Skoro przeciwstawne tłumaczycie tak, iż są to single i dodajecie punkty reputacji za to, że ktoś jako 1. podał takie typy wykorzystując braki w regulaminie, to nie wiem, nad czym tu się zastanawiać teraz...
Typ (singiel) zagrany tak jak uważał i moim zdaniem ✅...
Jeśli postanowicie inaczej, to poproszę o uzasadnienie i wytłumaczenie kwestii przeciwstawne/zbieżne, bo sam planuję ew. grać na 1 zawodnika 3 typy, że wygra dany etap... Będą zgodne z regulaminem ? Skoro można grać A-B 1, A-C 1, to ZW A razy 3 chyba też...
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Witam, mam pytanie dlaczego dostaje zwrot za typ &quot;Bradley Wiggins - Tony Martin 2 @ 1.85 Bet365 -&gt; zwrot : 0&quot; a 6 Lipca dostaje punkty za &quot;3. Bradley Wiggins - Janez Brajkovic 1 @ 2,10 Sportinbet 110&quot;. Mimo że własnie 6 Lipca Brajkovic się wycofał.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Moim zdaniem nie jest to dobry pomysł, by pozwalać na granie sprzecznych ze sobą typów. Nie rozumiem, jak można podawać w jednym z typów, że wygra zawodnik X, a w typie extra jako zwycięzcę kolarza Y. Na końcu konkursu zamiast wiedzy będzie nagradzane szczęście i cwaniactwo. Równie dobrze można postawić w trzech typach na zwycięstwo trzech różnych kolarzy i liczyć na szczęście, bo kursy spore i jak coś wejdzie to spory plus. Potem nie ma możliwości, by grać normalne typy i dogonić taką osobę. O kopiowaniu typów już nie wspominam, pokazuje to parcie na konkursy niektórych osób mimo nieznajomości dyscypliny.
Na konkursie traci również temat z Tour de France. W ubiegłym roku, jak sobie przypominam, sporo się tam działo. Mam nadzieję, że z czasem się to zmieni i zrobi się tam większy ruch.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Alors ragazzi, jest kilka spraw mimo później pory, ale kilka informacji do wszystkich.
7. etap podliczony, trochę późna pora i zmęczenie łapie, nie daje sobie ręki uciąć, że nie ma błędów.W razie czegoś źle podliczonego proszę o PW.
Kolejna, istotna sprawa to, że starałem się być miły i w miarę &#39;&#39;wyrozumiały&#39;&#39;, ale z dnia na dzień coraz mniej mam cierpliwości bo niektórzy przeginają pałe totalnie.Dziś mieliśmy kolejny przykład zasady kopiuj - wklej.Ja nie wiem czy niektórzy uważają Nas za idiotów czy nie, ale zapewniam, że jesteśmy na tego typu akcje coraz bardziej niestety uczuleni i będą za każdym razem wyciągane konsekwencje bo tego już za wiele.Czy na prawdę niektórym tak ciężko wejść na stronę jakiegoś bukmachera i stamtąd spisać typy ? Może i trudne, ale już nie rozumiem lenistwa, że nawet niektórzy jak kopiują typy to tego nie ukrywają...
Tyle odnośnie tej sprawy, apeluję po raz ostatni aby grać samemu bo nie gramy o wille z basenem w Miami beach, a o upominki i można się przy okazji sprawdzić i ewentualnie zainteresować dyscypliną.

Feekus - niestety Twój typ zauważyłem dopiero po etapie, również nie podliczyłem go bo mam co do niego obiekcję i chciałbym skonsultować się z Dawidem.Ja osobiście bym nie zaliczył bo suma sumarum jest to powielenie Twojego pierwszego typu, ale porozmawiam na ten temat z Dawidem i jak najszybciej damy Ci znać.
Co do tabeli to nie wiem kiedy będzie bo prowadzi ją Dawid, chyba ma jakieś problemy z internetem, miejmy nadzieję, że się szybko z tym upora.
To chyba tyle, jeśli mi się jeszcze coś przypomni to napiszę
Dzięki Obserwator za zakładanie tematów, mnie raczej nigdy nie ma o tej godziny w domu dlatego nie mogę.
Powodzenia a tous.
Nie jest to powielenie wg mnie, gdyż Tobet potraktował to jako osobne zdarzenia. Nie było dokładnie sprecyzowane w regulaminie co wolno, a czego nie - ba, nie było nawet słowa o czymś takim. Nie czepiam się tutaj organizacji tylko zagrałem wg swojej opinii i nie zgodziłbym się na punkty ujemne, bo w żaden sposób regulaminu nie naruszyłem, no offence ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
sumada90 idealnie to opisał;)
no ale skoro pozwolono grać przeciwstawne, to w czasie zabawy nie można tego zmieniać (czyt.trzeba akceptować także zbieżne)...
co do tematu TdF, to w każdym konkursie tak się dzieje, że osoby biorące w nich udział nie podają typów w tematach, bo po co przypadkiem pomagać konkurencji...
Tu się walczy o satysfakcje i jakieś tam upominki, a tam tylko się pisze dla samego pisania:razz:
Popatrz na temat z F1 na obecny wyścig, przecież to są jakieś jaja...:]
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
8. etap podliczony, w razie jakiś błędów proszę o informacje na PW.
Jeśli chodzi o poruszane tutaj kwestię to odniosę się do nich w nocy, teraz muszę uciekać.
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Również wolałbym aby ktoś coś z tym zrobił. Granie przeciwstawnych typów jest chore, wystarczy, że ktoś da 3 typy po kursie 15 jeden z nich wejdzie i wychodzi na wielki plus, druga osobą grająca tylko H2H nie ma szans nie kiedy osiągnąć takiego wyniku nawet po 21 etapie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Z drugiej strony jednak Obserwator (M) słusznie zauważył, ze w trakcie zabawy reguł się nie zmienia, gdyż postawiłoby to osoby do tej pory tak grające w bardzo sprzyjającej sytuacji. A co będzie to zdecydują organizatorzy ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Również wolałbym aby ktoś coś z tym zrobił. Granie przeciwstawnych typów jest chore, wystarczy, że ktoś da 3 typy po kursie 15 jeden z nich wejdzie i wychodzi na wielki plus, druga osobą grająca tylko H2H nie ma szans nie kiedy osiągnąć takiego wyniku nawet po 21 etapie.

Najpierw to traf taki kurs 15, wtedy zacznij tak gadać.

Poza tym skoro taką zostawili opcję organizatorzy to nie rozumiem dlaczego ktoś ma pretensje do userów, którzy tak podają typy.
Dla mnie prosta sprawa, mam w mojej opinii 3 faworytów do wygrania wyścigu i jeżeli mogę zagrać na 3, po takich kursach, żeby wyjść na plus jak wygra któryś z nich to gram. Ja bym tak zagrał, więc nie wiem dlaczego podawać inaczej w konkursie.
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Dziś pietrexowi zabrakło niewiele by trafić po takim kursie Vino i nagle z pozycji trzydziestej którejś skoczyłby na P1, ciekawa sprawa. W takim razie nikt do ostatniego etapu może nie być niczego pewny skoro można postawić na 4 zwycięzców. Takim sposobem można zrobić konkurs tylko na etap, który skończy się na Polach Elizejskich na to samo wychodzi. Ale już się nie odzywam skoro ta formuła się Tobie podoba.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dziś pietrexowi zabrakło niewiele by trafić po takim kursie Vino i nagle z pozycji trzydziestej którejś skoczyłby na P1, ciekawa sprawa. W takim razie nikt do ostatniego etapu może nie być niczego pewny skoro można postawić na 4 zwycięzców. Takim sposobem można zrobić konkurs tylko na etap, który skończy się na Polach Elizejskich na to samo wychodzi. Ale już się nie odzywam skoro ta formuła się Tobie podoba.


W konkursie jak w bukmacherce, liczy się kto potrafi mieć największy zysk. Jeżeli ktoś jest w stanie mieć lepszy zysk grając kursy 15 i trafiając raz na ruski rok to jest lepszym typerem, proste. No chyba, że jednak zysk nie jest najważniejszy.
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Tak tylko tu zysk jest według mnie porównywalnie zbyt wielki w stosunku do ewentualnej straty, no ale to nie ja tu mam decydujący głos, Jak zostanie tak jak jest to i ja będę tak grał.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Olo, nie broń czegoś co jest chore... Rozumiem, że tak próbujesz wyrobić zysk, ale to nie bukmacherka, tylko konkurs...
Wystarczyło na początku wprowadzić limit kursów np. 1.40-5.00 i byłoby wszystko jasne, a tak robi się parodia... Kto kogo skopiuje, kto zawyży, kto to zauważy, kto wybierze odpowiednich 4 zwycięzców 1 etapu itd...
Dawid, Qozi, proszę o odpowiedź na moje wcześniejsze pytanie, tj. Skoro można grać 4 różnych zwycięzców, to mogę grać typy 1-3 i ET wszystko na jednego zwycięzcę ??? Uważam, że mogę, bo jest to chociażby bardziej logiczne niż 4 zwycięzców, ale proszę o potwierdzenie.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Gramy wszystko singlami, może się powtarzać typ na danego zawodnika (np. Contador - Schleck 1 Sportingbet i Contador - Basso 1 Tobet), jednak przy każdym podajemy bukmachera z którego braliśmy kursy. Typujemy dowolne zdarzenia z ofert bukmacherów podanych w regulaminie.
mówisz o takim czymś?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nie o tym, bo tak gram od początku...:]
Chodzi mi o takie coś :
1.Contador ZW 21.Etapu @ 6.0 Tobet
2.Contador ZW 21.Etapu @ 7.0 Unibet
3.Contador ZW 21.Etapu @ 4.50 Bet365
ET :
ZW.21.Etapu : Contador...
Dawid,Qozi, mogę tak grać jak w powyższym przykładzie ? Skoro single to single :]
2.Pytanie : Mogę grać tak jak powyżej dając 3 typy identyczne (z tego samego bukmachera) ??? Przecież to single:]
 
Do góry Bottom