>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Tak do tej pory (faza grupowa, baraże o ćwierćfinały i ćwierćfinały) punktowali wybrani przez was zawodnicy:

Nimir Abdel-Aziz 14
Wytze Kooistra 32
Iwan Zajcew 88
Emanuele Birarelli 36
Cristian Savani 7
Dragan Travica 17
Piotr Nowakowski 33
Bartosz Kurek 79
Łukasz Żygadło 0
Dimitrij Muserski 74
Nikołaj Pawłow 75
Aleksiej Spiridonow 39
Earvin Ngapeth 70
Kevin Le Roux 26
Nikola Kovacevic 56
Marko Podrascanin 37
Vlado Petkovic 1
Dragan Stankovic 18
Todor Aleksiew 65
Marcus Bohme 31
Denis Kaliberda 56
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czy dacie rade dziś po zakończonym turnieju podac końcową tabelę czy raczej dopiero jutro ? Albo może sumada masz tabele po półfinałach ?

S/ Nie jest jeszcze podliczone za wczoraj, więc i tabeli nie mam ???? Na dzisiaj tabeli pewnie nie będzie, trzeba podliczyć, do tego Redwitz musi dodać punkty za skład. Ja muszę jeszcze policzyć kto ile typów podał, żebym wiedział kogo mogę zdykwalifikować ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Pojawiła się tabela końcowa. Myślę, że błędów nie ma, jeśli jednak to piszcie tutaj ????

Chciałbym podziękować za cały konkurs przede wszystkim Redwitzowi ale także mariokowi1992. Tym razem konkurs siatkarski na bardzo wysokim poziomie. Wystarczy spojrzeć ile trzeba było uzbierać punktów aby wylądować w pierwszej dziesiątce. Gratulacje dla Mroku który przespał grupy ale w fazie pucharowej atakował jak Sokolov ???? Dzięki dla wszystkich uczestników. Emocje były do ostatniego meczu.
Lada moment zaczyna się nasza rodzima liga więc miejmy nadzieję, że główny opiekun konkursu zorganizuje kolejny konkurs. Zainteresowanie konkursami siatkarskimi jest spore a i pomoc na pewno się znajdzie ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Kolejny siatkarski konkurs dobiegł końca.

Podziękowania przede wszystkim dla Marcina, dzięki któremu konkurs po prostu mógł się odbyć.
Ogromne podziękowania dla Marioka i Sumady, którzy bardzo mocno pomagali mi przy &quot;obsłudze&quot; całego konkursu.
Dziękuję wszystkim za udział. Wydaje mi się, że lekko zmieniona formuła konkursu nie była aż taka zła. Jeżeli macie jakieś sugestie, pomysły związane z kolejnymi konkursami siatkarskimi to śmiało piszcie do mnie na PW. Niedługo startować będą PlusLiga, OrlenLiga czy też inne europejskie ligi i puchary, więc coś może uda się wymyślić ;)
Gratulację dla zwycięzców ????

Poczekamy jeszcze jeden dzień, bo zawsze mogłem się gdzieś &quot;machnąć&quot; w obliczeniach i nie chcę, żeby potem były jakieś problemy. Jak ktoś zauważy jakiś błąd to niech pisze tutaj.
Napiszę do Marcina i wtedy zobaczymy czy ja czy też Marcin pozbiera loginy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Mógłbyś wrzucić pkt zawodników ? ;)
Jasne ;)

Nimir Abdel-Aziz 14
Wytze Kooistra 32
Iwan Zajcew 102
Emanuele Birarelli 62
Cristian Savani 18
Dragan Travica 26
Piotr Nowakowski 33
Bartosz Kurek 79
Łukasz Żygadło 0
Dimitrij Muserski 106
Nikołaj Pawłow 110
Aleksiej Spiridonow 53
Earvin Ngapeth 70
Kevin Le Roux 26
Nikola Kovacevic 77
Marko Podrascanin 50
Vlado Petkovic 1
Dragan Stankovic 18
Todor Aleksiew 83
Marcus Bohme 31
Denis Kaliberda 56
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tak z ciekawości ile pkt łącznie zdobył Sokolov i Anastajevic ? Bo widze nikt ich nie podał, a chyba tez zdobyli sporo...
 
mroku 104

mroku

Użytkownik
wiecie może jak to jest z tymi nagrodami w postaci freebetów, czy trzeba go użyć od razu &quot;w całości&quot; czy można podzielić?
 
ziomek2000 849

ziomek2000

Użytkownik
Mój pierwszy konkurs w jakim brałem udział na forum. Bardzo emecjonujący do ostatniej kolejki. Graty Mroku! Podziękowania dla wszystkich osób, które brały udział w prawidłowym rozliczaniu typów konkursu! Pozdro.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę i adminom za skrupulatne i szybkie podliczanie punktów.
Poziom naprawdę wysoki, co zwiastuje duże emocje w trakcie klubowego sezonu siatkarskiego ;)
 
Do góry Bottom