>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Wrzucam tutaj ilość punktów jaką zdobyły poszczególne zawodniczki wrzucane przez was do składów.


Naz Aydemir 4 + 1 + 3 = 8
Natalia Obmochaeva 20 + 24 + 9 = 53
Christiane Furst 8 + 23 + 7 = 38
Strashimira Filipova 20 + 16 + 14 = 50
Tatiana Kosheleva 17 + 19 + 6 = 42
Brankica Mihajlovic 14
Maragareta Kozuch 20 + 22 + 14 = 56
Milena Rasic 13 + 10 + 12 = 35
Anna Matienko 1
Gozde Sonsirma 25 + 9 + 15 = 49
Neslihan Darnel 19 + 12 + 10 = 41
Anastasia Shlyakhovaya 12 + 10 + 5 = 27
Caterina Bosetti 7 + 6 = 13
Katarzyna Skowrońska-Dolata 20 + 25 + 13 = 58
Jovana Brakocevic 23 + 25 + 24 = 72
Valentina Arighetti 8 + 10 + 9 = 27
Lucia Bosetti
Elitsa Vasileva 16 + 13 + 18 = 47
Milena Radecka 4 + 1 = 5
Diana Nenova 1
Natasa Krsmanovic 13 + 13 + 14 = 40
Kathleen Weiss 1 + 3 + 2 = 6
Carolina Costagrande 8 + 22 + 12 = 42
Frauke Dirickx 7 + 2 + 6 = 15
Helene Rousseaux 3 + 1 + 16 = 20


Od razu uprzedzam pytania.
Jeżeli ktoś podał Skowrońską albo Kozuch jako przyjmującą to jej zdobycz punktową podzieliłem przez 2.
Rozumiem, że nie było do końca pewne gdzie zagra Skowrońska, ale wszystkiego się nie przewidzi. Tak jak nie przewidzi się tego, że Mihajlovic (bardzo często wrzucana do składu) doznała kontuzji i być może w ME już nie zagra.


Jak pojawi się tabelka to sprawdźcie jeszcze czy nie ma nigdzie błędów w podliczeniach przy punktach za skład, bo sporo tego było i mogłem się gdzieś machnąć ;)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Faktycznie, mój błąd.

Pytanie więc do osób odpowiedzialnych za konkurs czy mógłbym się dopisać czy jest już pozamiatane ??
Przykro mi, ale jest pozamiatane.

Chcę, żeby dla wszystkich regulamin był taki sam. Potem będą jakieś problemy (np. przy kolejnym konkursie) w stylu:
&quot;temu pozwoliłeś, a mi nie&quot;
Osoby, które się nie zapisały a podają typy nie będą brane pod uwagę w tabeli.

Mam nadzieję, że się nie zniechęcisz i przy okazji kolejnego konkursu z siatkówki weźmiesz udział i tym razem się zapiszesz ;)
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Przyszło mi do głowy jeszcze jedno pytanie - jak typujemy finalistę i zwycięzcę, to czy można na przykład podać tą samą drużynę i jeśli wygra Mistrzostwa Europy to zgarnąć 250 punktów, a jeśli przegra w finale to 100, czy tu chodzi o dwa różne zespoły?

Jeśli o dwa różne, tak jak ja na przykład wybrałem Rosję jako zwycięzcę i Serbię jako finalistę, to czy jak Rosja przegra jutro w finale z Niemkami, to dostanę 100 punktów czy zero? I z drugiej strony, jeśli weszłyby Serbki do finału i wygrały, to mając je jako finalistę dostałbym 100 punktów czy też nic?

Sorki, jeśli to kłopotliwe pytanie, jednak chciałbym mieć jasność, gdyby mi się udało przedostać do turnieju męskiego ;)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Przyszło mi do głowy jeszcze jedno pytanie - jak typujemy finalistę i zwycięzcę, to czy można na przykład podać tą samą drużynę i jeśli wygra Mistrzostwa Europy to zgarnąć 250 punktów, a jeśli przegra w finale to 100, czy tu chodzi o dwa różne zespoły?
Podajemy normalnie dwie drużyny.

Wyjaśnię to na przykładzie:
Podałeś np. Rosjanki jako zwyciężczynie ME i Niemki jako finalistki. Wygrywają Niemki i oczywiście za Niemki dostajesz 100 punktów i za Rosjanki również dostajesz 100 punktów.

Czasami w konkursie podaje się dwóch finalistów i zwycięzce, ale wiadomo przecież, że i tak drużyna, która by wygrała jest w finale. Na jedno wychodzi.

Mam nadzieję, że jakoś to wytłumaczyłem. Jak nie to pytaj dalej ;)
 
Do góry Bottom