>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Podbijam
Rozumiem że nagród na Red Beta jednak nie będzie ?
I zostaje ta jedna ze skrilla ?
Redbet dostal liste i to, ze nie ma jeszcze nagrod to zalezy od nich, nie od nas. Jedyne co mozemy zrobic, to ponowic informacje o przyznaniu nagrod. Nie ma powodow, zeby martwic sie, ze nie bedzie nagrod. To tylko kwestia czasu. My dokladamy staran, zeby wszystko bylo jak najszybciej.
 
pawcio1991 47

pawcio1991

Użytkownik
Redbet dostal liste i to, ze nie ma jeszcze nagrod to zalezy od nich, nie od nas. Jedyne co mozemy zrobic, to ponowic informacje o przyznaniu nagrod. Nie ma powodow, zeby martwic sie, ze nie bedzie nagrod. To tylko kwestia czasu. My dokladamy staran, zeby wszystko bylo jak najszybciej.
Ok to czekamy ;)
Pierwszy mój konkurs wygrany i prawie 2 tygodnie już minęły dlatego zapytałem ;)
 
pawcio1991 47

pawcio1991

Użytkownik
Kasę na Skrill wszyscy już mają na kontach.
Lista do Redbet została dzisiaj wysłana. Do 48h powinni konta zasilić.
I to są te 48 godziny ? :grin:
Ode mnie możecie przekazać że niech się pocałują w dupę , uboga oferta + widzę duże poszanowanie klienta ;)
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
I to są te 48 godziny ? :grin:
Ode mnie możecie przekazać że niech się pocałują w dupę , uboga oferta + widzę duże poszanowanie klienta ;)
Lista zostala wyslana, pozniej ponownie wystosowalismy przypomnienie. Dostalismy informacje, ze osoba odpowiedzialna za dopisywanie bonusow jest na urlopie do konca tygodnia. Staramy sie rozwiazac problem jak najszybciej, jednak pewne sprawy nie zaleza niestety od nas.
 
pawcio1991 47

pawcio1991

Użytkownik
Lista zostala wyslana, pozniej ponownie wystosowalismy przypomnienie. Dostalismy informacje, ze osoba odpowiedzialna za dopisywanie bonusow jest na urlopie do konca tygodnia. Staramy sie rozwiazac problem jak najszybciej, jednak pewne sprawy nie zaleza niestety od nas.
Spoko przecież nie mam pretensji do was ;)
Tylko to świadczy o ich firmie , skoro konkurs się skończył i zostały ogłoszone wyniki to po tygodniu spodziewałem się maxymalnie nagrody a tu już 2 tygodnie i nadal nic nie ma ????
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Gdyby to było zależne od nas to pewnie wyglądałoby to inaczej.

Szkoda, że tyle to trwa, bo konkurs dawno zamknięty.
Wiadomo, że każdy chciałby mieć nagrodę już na koncie, ale z drugiej strony ta nagroda nie przepadnie.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Pomimo ciężkich warunków - 11xwygrana po kursie m.in. 2.00 udało się wypłacić (trwało to dzień) na Skrilla ???? Ciekawe czy tylko mi udało się obrócić nagrodę i wypłacić czy takich szczęściarzy było więcej ?
 
Do góry Bottom