>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

F 51

fei14

Użytkownik
W rozgrywkach grupowych jako rywala Słowaków omyłkowo wpisałem Słowenię, a nie Serbię. Typ na u147,5 podtrzymuję, ale dla formalności proszę o podmianę jednego bałkańskiego kraju na drugi ????
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
&quot;W celu otrzymania nagrody gracz musi mieć aktywne konto w Redbet, czyli minimum jeden depozyt w ostatnich 60 dniach&quot;
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
wypadałoby, żebyście dodali jakiegos normalnego bukmachera do zabawy, bo przecież z tego co tutaj wybraliście to się nawet żadnego handi punktowego zagrać nie da ????
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
wypadałoby, żebyście dodali jakiegos normalnego bukmachera do zabawy, bo przecież z tego co tutaj wybraliście to się nawet żadnego handi punktowego zagrać nie da ????
Winmasters na pewno miał w swojej ofercie handicap punktowy.
Dlaczego tacy bukmacherzy? Podejrzewam, że ma to związek z współpracą tych firm z Forum.
 
pawcio1991 47

pawcio1991

Użytkownik
Tabela będzie na pewno po spotkaniach grupowych.
Czy wcześniej? Nie wiem czy jest sens aktualizować po każdym dniu rozgrywek.
Fajnie by było gdybyś aktualizował po każdym dniu wtedy by każdy wiedział co i jak , no ale jak nie masz czasu to trudno :razz:
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Fajnie by było gdybyś aktualizował po każdym dniu wtedy by każdy wiedział co i jak , no ale jak nie masz czasu to trudno :razz:
Przy konkursie pomaga zabek, który będzie zajmować się tabelką i pomagać w podliczaniu.

Pierwsza aktualizacja będzie po spotkaniach grupowych i wydaje mi się, że jest to optymalna opcja.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Pierwszy dzień podliczony, w razie nieprawidłowości proszę pisać, będę korygować. Tabela będzie pojawiać się mniej więcej co 3 dni, za każdy poślizg przepraszam.
Takie spostrzeżenie jeśli ktoś daje kolejny post w danym dniu, to proszę robić to przez cytat poprzedniego. Znacząco ułatwi to prowadzenie tabeli.
 
pawcio1991 47

pawcio1991

Użytkownik
Jak można to proszę o usunięcie jednego mojego posta na typ na sobotę :razz:
Bo zrobiłem nie potrzebny bałagan bo nie zauważyłem że nie da się edytować ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom