>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, opinie, sugestie dotyczące MLB

fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
to jest smieszne zapomniałem dodac daty i godziny i moje posty zostały usuniete(po kilku dniach na poczatku nikt sie nie czepiał jak byłem daleko w klasyfikacji ale jak zaczołem walczyc o zwyciestwo to dorazu sa pretensje) przeciez kazdy wie kiedy sa mecze powinien sie liczyc trafienia a nie data i godzina rozpoczecia cos mi sie zdaje ze ktos nie chce zebysmy wygrali bo ja jak i pewniacze walczylismy o zwyciestwo po prostu jest to smieszne
Przykro mi johnny.Ja wcześniej tego nie zauważyłem .Została mi zwrócona uwaga na tą sprawę przez PW.Pozdrawiam i życzę dalszych trafnych typów.Osoba,która to zauważyła prosiła o anonimowość.Jeszcze raz pozdrawiam fox71
 
N 0

nixon33

Użytkownik
Czy teraz kiedy jest już końcówka sezonu warto jeszcze obstawiać MLB?? Czy nie jest tak że wszystko już jest jasne i może być dużo niespodzianek??
 
S 0

schweps

Użytkownik
SSanFrancisco - Arizona
wystawieni pitcherzy: ARI: Webb (16-7, 2.95), SF: Morris (10-15, 5.09)
a widze ze gre konczyli i wpisani sa na liste (tzn grali przynajmniej 5imingow)
DF:Win: M. Stanton (7-6),ARI: Lost: R. Choate (0-1)
moglby ktos zobaczyc w ktorej rundzie nastapily zmiany pitcherow (tak z ciekawosci)
sam niestety nie wiem gdzie tego szukac..

POZDRAWIAM
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Najlepiej wejść na stronkę ESPN z danego dnia tu masz link do wczorajszego http://sports.espn.go.com/mlb/scoreboard?date=20060926 Odnajdujesz dany mecz wciskasz playbyplay i masz szczegóły meczu krok po kroku.

Arizona - Top of 9th Score
Mike Stanton pitching for San Francisco ARI SFO
M Stanton relieved M Morris. M .Stanton zmienił Morissa na poczatku 9 innigu przy stanie meczu 2-2

San Francisco - Bottom of 9th Score
Randy Choate pitching for Arizona ARI SFO
R Choate relieved B Webb. 2- 2

O Vizquel grounded out to shortstop. 2 2
T Linden hit by pitch. 2 2
B Lyon relieved R Choate. 2 2
C Counsell at shortstop. 2 2
M Alou homered to left, T Linden scored. 2 4

Możesz też kliknąć na box score i masz ststsy wszystkich zawodników interesującego Cię meczu .Pozdrawiam fox71
 
S 0

schweps

Użytkownik
dzieki bede wiedzial juz gdzie szukac takich ciekawostek a swoja droga myslalem ze moze ktorys nie wystapil w spotkaniu i mialbym zwrot..

POZDRAWIAM i jeszcze raz dzieki
 
juanpablo 0

juanpablo

Użytkownik
PS.Kurcze zeby mi ktos tak jasno wytlumaczyl zasade Elimination Number lub jak kto woli Magic Number w baseballu. :mrgreen:
O ile się nie mylę to jest to liczba:

a) w przypadku Magic Number - liczba spotkań, jakie zespół musi wygrać, aby mieć zapewnione pierwsze miejsce w dywizji

b) w przypadku Elimination Number - liczba spotkań, jakie zespół musi przegrać, aby nie liczyć się już w walce o PO.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Co to jest: Wild Card?
Jak się skończy sezon zaczyna się playoffs, choć w MLB raczej używa się nazwy postseason. W każdej lidze awansują do niego zwycięzcy dywizji plus drużyna z najlepszym bilansem, która nie wygrała swojej dywizji. Wówczas mówi się, że taka drużyna wywalczyła sobie Wild Card. Cztery drużyną tworzą pary Division Finals. Drużyna z najlepszym bilansem w lidze gra z tą, która miała najsłabszy bilans, natomiast pozostałe dwie tworzą drugą parę.Przy tworzeniu par postseason jest jedna zależność. Zwycięzca dywizji nie może grać w pierwszej rundzie z drużyną z tej samej dywizji, Czyli niezależnie od bilansu np. Detroit nie zagra z Chicago
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
do ilu zwyciestw gra sie w playoffs???

jeszcze jedno pytanko gdzie dzis graja NNY bo na jednych stronach jest napisane ze u siebie a gdzie indziej ze na wyjezdzie
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
teraz mecze są rozgrywane do 3 zwycięstw, w następnych rundach do 4 zwyciestw

New York Yankess grają dzisiaj mecz na własnym stadionie
 
D 27

danielsan

Użytkownik
To co?? dzis rozstrzygają się losy World Seires?? Czy Mets czy Tigers??
bo niewierzę, że jesli udaloby się STL awansowac do finalu zeby ograli Tygrysów,
ale niewierzę też, żeby METRSTARS mogli nie awansowac ????

GO GO METS!!
 
Do góry Bottom