>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, opinie, sugestie dotyczące MLB

L 0

luky

Użytkownik
Witam, czy ma ktoś z Was nagrany jakiś mecz z tegorocznego playoff?? Najlepiej półfinały, ale innymi też nie pogardzę ???? Oczywiście pokryje wszelkie koszty (oczywiście w ramach zdrowego rozsądku ???? ))
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
Jak wiadomo przerwa w sezonie trwa.Na oknie transferowym wieeele ciekawego sie dzieje. I związku z tym mam pewne pytanie. Czy ktoś z zainteresowanych pomógłby mi w redagowniu ewentualnie w odświeżaniu niusów okna transferowego ? Kapka tego jest , a pisanie sam do Siebie bądź do jednej osoby nie uważam za potrzebne.
Tak więc ? Który się rwie ? :]
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
Jako nowopowstały temat. Najlepiej przyklejony , i widoczny.Chociaż przy tak niskiej popularności w przerwie sezonowej , to i tak ten temat byłby najbardziej i najczęściej oglądanym tematem w dziale MLB
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
nie w tym sęk że wszystkie transfery masz na ESPN bo defacto to jest na każdej obszerniejszej stronie z MLB ( w niektórych z analizami ) ale chodzi mi bardziej o to aby przedstawić która drużyna zyskała najbardziej na tych roszadach , która pozyskała na transferach czy chodzby pokazać kto zaczyna się bardziej liczyć w nowym sezonie.
No ale z tego co widze nie ma zainteresowanych tak więc... nie ważne.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Ja jestem zainteresowany i jestem na biezaco, bo czytam, czytam czytam i jeszcze raz czytam. :]

Ale niech sie ludzie ucza angielskiego, dobrze na tym wyjda :]
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Ja jestem zainteresowany i jestem na biezaco, bo czytam, czytam czytam i jeszcze raz czytam.
ja też czasami czytuję ;)

Zresztą jeżeli jest ktoś zainteresowany, to sam we własnym zakresie poczyta informacje go interesujące. Tymbardziej, że tutaj nie ma zbyt dużej liczby entuzjastów tego sportu.
 
piontas 0

piontas

Użytkownik
Witam wszystkich.
Mam jedno zasadnicze pytanie...
Czy wiecie moze czy bedzie mozna obstawiac u buków mecze sparingowe, towarzyskie, które zaczną sie za kilka dni. Czy buki dadzą kursy dopiero jak liga wystartuje dopiero w kwietniu . . .
Bo sam osobiście jeszcze nie widziałem zadnych ofert u buków internetowych
Za odpowiedź z góry dziekuje.
Pozdrawiam ;-)
 
piontas 0

piontas

Użytkownik
No i tak jak myślałem, sparingów chyba nie bedzie można obstawiać.
Zostały już tylko 2 dni do rozpoczęcia meczy, a żaden z buków nie ma tego w ofercie.
Nawet w sportingbet i pinnacle nie ma.
Są zdarzenia na to kto wygra poszczególną dywizje, lub cały sezon, ale to mnie narazie nie interesuje . . . ;-)
 
Do góry Bottom