>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, opinie, sugestie dotyczące MLB

piontas 0

piontas

Użytkownik
W Expekt można obstawiać mecze przed sezonowe polecam bo kursy są niezłe.
Dzieki, :spokodfhgfh:
Juz obstawiam rózne sigielki w BAW . . .
Przyjdzie sezon z prawdziwego zdarzenia, to zaczne robic analizy i wystawie moje typki.

pozdrawiam ;-)
 
marcinromas 0

marcinromas

Użytkownik
Która drużyna jest najlepsza w Major League Baseball. Bo z kursów bat-at-home wynika ze Yankees, Mets, i Red Sox. Jak bylem w Bostonie to czytałem historie klubu z której wynika ze klub nie jest taki ostatni. Mam zamiar obstawiac MLB od kwietnia. Chcialbym znac jakies Spekulacje przed sezonowe. Czytam na yahoo.com ale tam ciagle jest cos innego.
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Która drużyna jest najlepsza w Major League Baseball.
St.Louis zdobyło Worls Series i jest najlepsza :] :]

A tak na serio jest wiele drużyn , te które wymieniłeś czyli NYY , NYM , co do Bostonu to potrafią przegrać kilka meczy z rzędu i odwrotnie.

Detroit jest dobrą drużyną która jest w stanie według mnie zdobyć World Series , Minnesota też.

Należy też pamiętać o drużynach z Los Angeles.
 
marcinromas 0

marcinromas

Użytkownik
Grzesio widze ze sie orientujesz w baseballu, i lubisz korone tak jak ja bo jestem z kielc. To powiedzm i jeszcze jak sobie radzi Philadelphia Phillies.
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
Osobiście nie radziłbym wzorować się na takich przedsezonowych pozycjach w zadnym z buków &quot;Kto wygra MLB&quot; bo St.Louis było na 6 miejscu jesli chodzi o zeszły sezon. Jesli chodzi o transfery i kto potencjalnie może namieszać...śmiem twierdzić że Dodgersi..sprowadzenie Schmidta , Wolfa i Pierre-a nie jest bezznaczenia.Szkoda że nie udało im sie zatrzymać Drew-a który jestem świecie przekonany bedzie miał stałą pozycje w Bostonie.

No nic , ja licze na bardzo dobrą dyspozycje moich ulubieńców , Indian. Mimo skromnych bo skormnych roszad w składzie , powinni poprawić gre. Póki co sesja treningowa ..do Kwietnia zatem :!:
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Gdzie bys nie spojzal, i tak, zawsze faworytem nr 1 u bukow, sa cieniasy z NYY.
Juz lepiej grac na dywizje, zagralem sobie tak 2 lata temu, i nie wszedl mi tylko jeden pick, ostatecznie braklo im jednej wygranej do zwyciestwa :]
Chyba nie musze mowic o kim mowie :]
 
B 0

bobo777

Użytkownik
Witam.
Jak myślicie, opłaca się grać teraz progresją w MLB, czy lepiej poczekać na rozpoczęcie sezonu?
Z tego co zrozumiałem, to teraz są mecze treningowe (czyli bez większego znaczenia), więc jak na mój mózg teraz jest najlepszy czas na progresję.
Jeśli się mylę, to wyprowadźcie mnie z błędu :-(
I jeszcze mam takie pytanie, do kiedy trwają mecze treningowe?
Bo sezon zaczyna się 2 kwietnia.
pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Bo sezon zaczyna się 2 kwietnia.
1 kwietnia
Mets @ STL

Z tego co zrozumiałem, to teraz są mecze treningowe (czyli bez większego znaczenia), więc jak na mój mózg teraz jest najlepszy czas na progresję.
w mojej ocenie nie warto grać meczy przedsezonowych

Czemu teraz jest najlpeszy czas, możesz to rozwinąć

I jeszcze mam takie pytanie, do kiedy trwają mecze treningowe?
Ostatnie mecz treningowy rozgrywany jest 1 kwietnia. Wówczas też zaczyna się liga
 
B 0

bobo777

Użytkownik
Czemu teraz jest najlpeszy czas, możesz to rozwinąć
No tak na mój rozum, wybierając przeciętną drużynę, istnieje większe prawdopodobieństwo niż w sezonie, że ta drużyna w sparingach nie przegra 8 meczów z rzędu. Wydaje mi się, że jednak mecze treningowe to większa loteria (trenerzy eksperymentują z ustawieniami, wprowadzają nowych zawodników itp.)
Także idąc tym tokiem rozumowania, wybieram np. Kansas City po kursie ~2 i daję na wygraną 1zł, następnie 4, 16zł, 64zł, 256zł, 1024 i wydaje mi się, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że drużyna w sparingach wygra chociaż jeden z sześciu meczów.
Oczywiście mogę wybrac sobie więcej niż jedną drużynę i grać tak samo.
Jeśli coś napisałem nie tak, to wyprowadźcie mnie z błędu.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Ja mam pytanie. Bo juz jutro rusza MLB wiec czy w zwiazku z tym bedzie znowu jakis konkurs ze bedziemy podawac typy codziennie itd, tak jak bylo w zeszlym sezonie zreszta??
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nie znam sie za bardzo na Bassebalu, bo śledzę go dopiero 2 rok (no powiedzmy od połowy sezonu lookałem na wyniki), lecz wg mnie lepiej nie grać tych początkowych meczy bo nie wiadmo co sobą prezentuje dana drużyna. Wczoraj Cardinals (zwycięzcy MLB z zeszłego sezonu) przegrali u siebie 6-1 z Metsami. A kurs był bardzo zachęcający na Kardynałów. Ja narazie MLB nie gram. Niech rozegrają z 4-5 meczy dopiero się coś looknie ;-)
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Ja sie znam na baseballu ,dlatego gram.Porażka Kardynałów mnie nie zmartwiła ,nawet powiem szczerze ucieszyła...Kursy wzrosną.
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
Duzo fajnych i mniej fajnych rzeczy wczoraj miało miejsce ale na najwiekszą uwage zasługuje zdecydowanie postawa Pitchera Hernandeza z Seattle który wj... 12 SO cieciom z Oakland. Radze dobrze.. trzymajcie na niego oko i zastanówcie sie 28735782378 razy przed postawieniem na porazke Marynarzy gdy on będzie awizowanym Pitcherem.

a tak pozatym... Go Indians Go !!!!!! ???? ???? :jupi:
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
Sam fakt że wygrali zdecydowanie z ubiegłorocznym zwycięzcą American League napawa optymizmem. Pozatym ostatnie miejsce w tej dywizji w której są nie jest niczym uwłaczającym Jasiu. Jeśli uważasz że nie ma sie czym wzniecać , to ja jestem ciekaw kiedy nastepnym razem doczekasz się jak kolesiom z Oakland wj... jakiś pitcher 12 SO.
Będe to śledził.
 
Do góry Bottom