>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, opinie, sugestie dotyczące MLB

grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Słowniki z tego co wiem mało kosztują.


A jak chcesz sie sprawdzić to dawaj teraz typy w odpowiednich temartach i licz sobie ststystyki :]
Jak z foxem kiedys gadalem to jeden konkurs bedzie w pozniejszym terminie , a jakis ewentualnuy to moze bedzie - ale bez nagrod raczej.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Red Sox - Yankees zapowiedź

Już dzis o godzinie 1 czasu polskiego na stadionie Fenway Park w Bostonie rozpocznie się pierwsze spotkanie pomiędzy Boston Red Sox i New York Yankees, odwiecznych rywali.

Zostanie rozegrana trzy meczowa seria, a w tym sezonie spotkają się one łącznie 18 razy (po 9 w Bosotnie i Nowym Jorku).

W chwili obecnej w dywizji American League East prowadzi drużyna Bostonu, przed Yankees, ci mają jeden mecz wygrany mniej.

Jeśli A-Rodowi uda się zdobyć min 1 RBI w meczu otwarcia, będzie kontynuował swój tegoroczny rekord, w tej chwili zdobył RBI w pięciu kolejnych spotkaniach, a jego rekord życiowy to 7 kolejnych spotkań (dokonał tego w roku 1997, 1998 i 1999).

Piątek:


Andy Pettitte vs Curt Schilling

Bilans Piettite przeciwko Red Sox to 13 zwycięstw i 5 porażek w sezonie zasadniczym oraz bilans 2-0 w Play Ofach, aczkolwiek nie rzucał przeciwko nim od roku 2003. Co ciekawe, w ciagu swej kariery rzucał na Fenway Park przez prawie 65 inningi i pozwolił graczom Red Sox na tylko 2 home runs!

Będzie to wspaniałe widowisko, gdyż gwiazdy Red Sox Manny Ramirez (OF) jak i David Ortiz (DH), w ciagu 4 lat przeciwko Yankkes zdobyły aż 42 home runs.

Przeciwko popularnym Jankesom będzie rzucał weteran Curt Schilling, i wydaje się on jedyną osobą, będącą w stanie powstrzymać Alexa Rodrigueza, lidera w lidze zawodowej MLB w ilości zdobytych Home Runs jak i RBI.

A-Rod przeciwko Schillingowi ma AVG wynoszące tylko .194 ( 6 hits na 32 podejścia).


Sobota:


Jeff Karstens vs Jose Beckett

Z występem Becketta związane sa pewnie obawy, w kwietniu prezentuje on wysoką forme (bilans 3-0), ale kibice obu drużyn pamiętają jego katastrofalne wsytepy w sezonie 2006.

To dla większości jednak tylko wypadek przy pracy, bo już w 2003 roku finale World Series to właśnie Beckett uciszył Yankees, pozwalając im zdobyć tylko 2 pkt w dwóch występach.

Niedziela:


Chase Wright vs Daisuke Matuszaka

Ostatnim pitcherem rzucającym dla Yankees, który odniósł 2 zwycięstwa w swoich dwóch pierwszych startach był Orlando Henrnandez w 1998 roku, Wright moze powtórzyć to osiągnięcie, oczywiście, jeśli będzie rzucał lepiej niz nowa gwiazda MLB Daisuke Matsuzaka.

D-Mat mimo, iż w swoim pierwszym występie na Fenway Park rzucał bardzo dobrze, to jednak za przeciwnika miał rewelacyjnego Felixa Henrandeza.

D-Mat vs A-Rod, to trzeba zobaczyć.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Mam ptanie bo nie znam się jeszce na MLB. Czy na przykład drużyny wygrywają z jednym rywalem u siebie często trzy razy pod rząd? Czy np. Knasas City Royals są według was murowanym faworytem, podobnie jak Los Angeles Angels, Dodger i San Francisco GIants po wczorajszych wysokich zwycięstwach nad swoimi rywalami czy zespoły gości po dostatniu batów w pierwszym meczu zazwyczaj w drugim się podnoszą i wygrywają? Proszę o odpowiedź, pilne.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Ej fox a jak ty piszesz na dzis przy pitcherach np. 1-1 ERA: 3,00 to era wiem co to jest a to liczbe przed ERĄ do czego się odnoszą?
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Te liczby, np 1-1 to sa zwyciestwa-porazki danego pitchera w meczach ktorych gral. w tym wypadku byly to chyba statystyki tylko tego sezonu!!
Zgadza się są to statystyki z tego sezonu.Sądziłem ,że jest to banalnie proste dla wszystkich,niestety myliłem sie.Pozdrawiam fox71.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Prponuję robienie tematów tak jak w dziale NBA czyli jeden temat na miesiąc np. MLB - Maj 2007 bo codziennie są srednio 3-4 posty w temacie więc to nie ma zbytniego sensu a tak co miesiąc fajnie.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
NIe przeszkadza, tylko codziennie zakładac nowy tamat na 2-3 posty to troche daremne. Lepiej misiącami jechać tak jak jest to zrobione w NBA. Tylko taka mała sugestia
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Szczerze to też bym wolał miesiącami, tak to nie zawsze jest nawet chronologicznie, a jeden miesiąc cały ładniej by wyglądał ;-)
Pozdrawiam
 
W 2

wislak

Forum VIP
Czym sie kierowac na początku przygody z MLB? CO czytac itp, jakie strony najlepsze... mowcie jak wy zaczynaliscie... jak ktos chce ja moge opowiedziec jak sie bawilem z NBA...
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Patrzeć na piczerów czyli rzucających. Dobrze według mnie jest patrzeć na serie i kontuzje oraz na rozne ststyki.

jakie strony najlepsze...
http://www.covers.com

mowcie jak wy zaczynaliscie
ja tez niewidzialem o co w tym wszytkim biega , co i jak , stopniow sie dowiadywalem , troche mi brat wytlumaczyl , mecz pamietam jakis na poczatku przygody z MLB oglądałem i przez to tez wiedzialem co i jak.
 
Do góry Bottom