>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, opinie, sugestie dotyczące MLB

grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Słowniki z tego co wiem mało kosztują.


A jak chcesz sie sprawdzić to dawaj teraz typy w odpowiednich temartach i licz sobie ststystyki :]
Jak z foxem kiedys gadalem to jeden konkurs bedzie w pozniejszym terminie , a jakis ewentualnuy to moze bedzie - ale bez nagrod raczej.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Red Sox - Yankees zapowiedź

Już dzis o godzinie 1 czasu polskiego na stadionie Fenway Park w Bostonie rozpocznie się pierwsze spotkanie pomiędzy Boston Red Sox i New York Yankees, odwiecznych rywali.

Zostanie rozegrana trzy meczowa seria, a w tym sezonie spotkają się one łącznie 18 razy (po 9 w Bosotnie i Nowym Jorku).

W chwili obecnej w dywizji American League East prowadzi drużyna Bostonu, przed Yankees, ci mają jeden mecz wygrany mniej.

Jeśli A-Rodowi uda się zdobyć min 1 RBI w meczu otwarcia, będzie kontynuował swój tegoroczny rekord, w tej chwili zdobył RBI w pięciu kolejnych spotkaniach, a jego rekord życiowy to 7 kolejnych spotkań (dokonał tego w roku 1997, 1998 i 1999).

Piątek:


Andy Pettitte vs Curt Schilling

Bilans Piettite przeciwko Red Sox to 13 zwycięstw i 5 porażek w sezonie zasadniczym oraz bilans 2-0 w Play Ofach, aczkolwiek nie rzucał przeciwko nim od roku 2003. Co ciekawe, w ciagu swej kariery rzucał na Fenway Park przez prawie 65 inningi i pozwolił graczom Red Sox na tylko 2 home runs!

Będzie to wspaniałe widowisko, gdyż gwiazdy Red Sox Manny Ramirez (OF) jak i David Ortiz (DH), w ciagu 4 lat przeciwko Yankkes zdobyły aż 42 home runs.

Przeciwko popularnym Jankesom będzie rzucał weteran Curt Schilling, i wydaje się on jedyną osobą, będącą w stanie powstrzymać Alexa Rodrigueza, lidera w lidze zawodowej MLB w ilości zdobytych Home Runs jak i RBI.

A-Rod przeciwko Schillingowi ma AVG wynoszące tylko .194 ( 6 hits na 32 podejścia).


Sobota:


Jeff Karstens vs Jose Beckett

Z występem Becketta związane sa pewnie obawy, w kwietniu prezentuje on wysoką forme (bilans 3-0), ale kibice obu drużyn pamiętają jego katastrofalne wsytepy w sezonie 2006.

To dla większości jednak tylko wypadek przy pracy, bo już w 2003 roku finale World Series to właśnie Beckett uciszył Yankees, pozwalając im zdobyć tylko 2 pkt w dwóch występach.

Niedziela:


Chase Wright vs Daisuke Matuszaka

Ostatnim pitcherem rzucającym dla Yankees, który odniósł 2 zwycięstwa w swoich dwóch pierwszych startach był Orlando Henrnandez w 1998 roku, Wright moze powtórzyć to osiągnięcie, oczywiście, jeśli będzie rzucał lepiej niz nowa gwiazda MLB Daisuke Matsuzaka.

D-Mat mimo, iż w swoim pierwszym występie na Fenway Park rzucał bardzo dobrze, to jednak za przeciwnika miał rewelacyjnego Felixa Henrandeza.

D-Mat vs A-Rod, to trzeba zobaczyć.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Mam ptanie bo nie znam się jeszce na MLB. Czy na przykład drużyny wygrywają z jednym rywalem u siebie często trzy razy pod rząd? Czy np. Knasas City Royals są według was murowanym faworytem, podobnie jak Los Angeles Angels, Dodger i San Francisco GIants po wczorajszych wysokich zwycięstwach nad swoimi rywalami czy zespoły gości po dostatniu batów w pierwszym meczu zazwyczaj w drugim się podnoszą i wygrywają? Proszę o odpowiedź, pilne.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Ej fox a jak ty piszesz na dzis przy pitcherach np. 1-1 ERA: 3,00 to era wiem co to jest a to liczbe przed ERĄ do czego się odnoszą?
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Te liczby, np 1-1 to sa zwyciestwa-porazki danego pitchera w meczach ktorych gral. w tym wypadku byly to chyba statystyki tylko tego sezonu!!
Zgadza się są to statystyki z tego sezonu.Sądziłem ,że jest to banalnie proste dla wszystkich,niestety myliłem sie.Pozdrawiam fox71.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Prponuję robienie tematów tak jak w dziale NBA czyli jeden temat na miesiąc np. MLB - Maj 2007 bo codziennie są srednio 3-4 posty w temacie więc to nie ma zbytniego sensu a tak co miesiąc fajnie.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
NIe przeszkadza, tylko codziennie zakładac nowy tamat na 2-3 posty to troche daremne. Lepiej misiącami jechać tak jak jest to zrobione w NBA. Tylko taka mała sugestia
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Szczerze to też bym wolał miesiącami, tak to nie zawsze jest nawet chronologicznie, a jeden miesiąc cały ładniej by wyglądał ;-)
Pozdrawiam
 
W 2

wislak

Forum VIP
Czym sie kierowac na początku przygody z MLB? CO czytac itp, jakie strony najlepsze... mowcie jak wy zaczynaliscie... jak ktos chce ja moge opowiedziec jak sie bawilem z NBA...
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Patrzeć na piczerów czyli rzucających. Dobrze według mnie jest patrzeć na serie i kontuzje oraz na rozne ststyki.

jakie strony najlepsze...
http://www.covers.com

mowcie jak wy zaczynaliscie
ja tez niewidzialem o co w tym wszytkim biega , co i jak , stopniow sie dowiadywalem , troche mi brat wytlumaczyl , mecz pamietam jakis na poczatku przygody z MLB oglądałem i przez to tez wiedzialem co i jak.
 
Do góry Bottom