>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, opinie, sugestie dotyczące MLB

wojtass 0

wojtass

Użytkownik
pytanko odnosnie overów
czy mógłby mi ktoś wyjaśnić dlaczego kupon jest przegrany skoro wynik 6:5 to wg mnie 11-z góry dziękuję
Zdarzenie Typ Wynik Stawka Kurs Wygrana
2008-03-25 20:50Zakład kombiBoston Red Sox - Oakland Athletics (Played at Tokyo Dome, Tokyo/Japan) (Totals) Więcej niż 9,5 Mniej niż 9,5
 
lolo081 0

lolo081

Użytkownik
co myślicie o graniu na przeciwników jeżeli 1 drużyna ma serie 5W a inna jakby bez specjalnej serii? czy wogóle się takie coś opłaca do progresji?

dziś np Cubs @ Phillies Cubs 5W Philies 2L?
jeszcze nie ma kursów w ofercie więc nie podaje
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
W MLB trudniej o przełamanie serii niż w innych sportach np. NHL. Tutaj seria dochodzi czasami do ok. 15. COL (MLB) końcówkę zasadniczego sezonu miało ponad 10W. Chyba ok. 12-13. Ostatnio DET miało sporą serię L. Wreszcie wygrali z Bostonem 2 dni temu. Ale wczoraj znowu porażka.
Kilka rad.
Jeśli chcesz grać progres na złamanie serii w MLB to kurs najlepiej żeby oscylował ok. @2.50. Bo chyba sam rozumiesz, że kursy w okolicy @2 dają Ci niewielki zwrot przy dużych poziomach. Naturalne, że kurs poniżej @2 to na pewnym etapie strata. Choć grając na przełamanie serii W kurs będzie spory. No i zawsze On jest zależy w części od SP.
I na koniec. Musisz być przygotowany na granie poziomu dwucyfrowego. Bo jak w pewnym momencie trafisz na &quot;mega serię&quot; a nie przyjąłeś odpowiedniego założenia to po prostu ZBANKRUTUJESZ.
Powodzenia i pozdrawiam
Vader
EDIT: Zapomniałem. Najlepiej mieć środki finansowe w kilku bukach. A już obowiązkowo w pinnacle. Gdzie kursy na dogi są chyba najlepsze. Warto zobaczyć też bet365, GB i EXP. Jak byłbyś zainteresowany &quot;zobaczeniem&quot; progresji prowadzonych na MLB w tym sezonie to na PW mogę Ci podać namiar.
 
samuel10 0

samuel10

Użytkownik
witam, to moj pierwszy post, dopiero co zaczynam interesowac sie MLB, czy ktos moze mi powiedziec czy jezeli druzyna napisana jest pierwsza to znaczy ze jest gospodarzem? bo czytalem o typach, i w dniu 17.04 w meczu COL - SD wedlug relacjonujacego gospodarzem bylo SAN DIEGO, dzikuje
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Zalezy jak , czesto jest napisane Druzyna X @ Druzyna Y - Y to gospodarz spotkania. Sprawdzac nazlezy kto gdzie gra na Yahoo , ESPN , mlb.com etc.
Np na BAHu zazwyczaj pierwszy jest gospodarz.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Może dopowiem tak. Serwisy amerykańskie dają po lewej stronie (pierwsza ekipa) jako GOŚĆ. Po prawej (druga ekipa) GOSPODARZ.
Dla przykładu buki różnie podają. Zależy gdzie grasz.
Np.
bwin-- lewa (pierwszy) gość, prawa(drugi) gospodarz,
expekt, bah-- lewa gospodarz, prawa gość
Takie samo jest oznaczenie dla innych sportów amerykańskich jak NHL, NBA, NFL i inne NCAA dyscypliny.
Pozdr.
Vader
 
samuel10 0

samuel10

Użytkownik
witam, to znowu ja;) mam takie pytanie jak jest liczony handicap? jak ktoras druzna ma -1,5 to musi wygrac 2 pkt?? bo przy drugiej jest +1,5, ale on juz nie jest liczony do tego meczu? bo -1,5 i +1,5 daje 3, czyli oznaczaloby ze przynajmniej 4 pkt musi byc lepsza ze wygrac, ale to tak nie jest?
 
I 6

insaner

Użytkownik
Mam pytanko dla biegłych w MLB - szukam buków u którego nie ma zwrotu na wydarzenia (szczególnie na under/over) w przypadku zmiany pitchera. Gram obecnie na bet365 i obstawiając musze wybierać zawsze Action - jednak przy tym wyborze mam komunikat że &quot;kursy mogą zostać zmienione&quot;. Nie mam dużego doświadczenia w MLB i nie wiem do jakiego stopnia moga zostać zmienione. Tak więc chciałbym otworzyć konto u buka u którego:
1) Wynik liczy się niezależnie od pitchera (poza bet365)
2) Kurs (szczególnie na under/over) nie może zostać zmieniony na zakładzie w przypadku zmiany pitchera

Dodatkowo - czy ktoś robił lub zna szczegółowe statystyki jaka jest najdłuższa seria bez under lub over w latach 2000-2006? Przebadałem ubiegły sezon i były to wartości rzędu 12-13 wzgledem progu wystawionego na dany mecz. Wiem że to można odnaleźć ale jest to niezwykle czasochłonne - wyszukiwanie serii wśród 4,5k meczy każdego sezonu jednak liczę że ktoś może już coś takiego robił lub analizował w poprzednich sezonach.

Będę wdzięczny za porady.
Pozdrawiam
 
K 0

komorokoro

Użytkownik
Co do pierwszej części to napewno wszystkie gdzie nie ma podanego startera przy meczu. Osobiście Gamebookers sprawdzony i zawsze na korzyść klienta.
 
R 0

radza

Użytkownik
witam!baseballem interesuje się od 2 tygodni i mam pytania

co oznaczają skróty:SB,OBP,SLG,SV,WHIP

kto to jest designated hitter,kiedy pitcher otrzymuje win, kiedy nie otrzymuje decyzji(co to oznacza?)

gdzie znajdę statystyki:ilość punktów zdobytych przez drużynę przeciwną, errors(i co to są errors), średnia trafionych odbić podczas gdy bazy są zapełnione, statystyki gry w domu i na wyjazdach

dzieki za szybką odp

pzdr
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
First - patrzymy ile razy wysylamy wiadomosc,
witam!baseballem interesuje się od 2 tygodni i mam pytania
milo :p
co oznaczają skróty:SB,OBP,SLG,SV,WHIP
SB - skradziona baza
OBP , SLG - nie patrze na to
OBP - Czyli procentowa statystyka dotyczaca zawodnika, obrazujaca jak czesto zdobywa on baze.
SV - Save
WHIP - Walks + Hits/Inning Pitched
kto to jest designated hitter,kiedy pitcher otrzymuje win, kiedy nie otrzymuje decyzji(co to oznacza?)
DH - designed hitter - koleś występujący w lidze American - jest to koleś , który nie ma miejsca w defensywie , po prostu wchodzi kiedy jest jego kolej na odbijanie - przykłady - Gary Sheffield w Tigers czy David Ortiz w Bostonie.
W National 9 batterem jest pitcher , w AL DH.
W defensywie kazdy ma sowja pozycje - A-Rod stoi w okolicach 3 bazy [3B] , Jimmy Rollins krazy miedzy 2 a 3 bazą [SS] ,a Manny Ramirez stoi na polu [OF]. Oni maja pozycje w defie.
Trener może pozowli odpocząc coniekotrym zawodnikom i np. Mannego da na DH , a na OF da innego zawodnika. Wtedy Manny wchodzi wtedy kiedy będzie musiał odbijać.
O decyzji decyduje sędzia. Dostaje Win , wtedy gdy jak schodzi druzyna prowadzi itp.
gdzie znajdę statystyki:ilość punktów zdobytych przez drużynę przeciwną, errors(i co to są errors), średnia trafionych odbić podczas gdy bazy są zapełnione, statystyki gry w domu i na wyjazdach
Errors- błędy [nie złapie piłki lub zle narzuci etc.]
Ilośc R zodbytych przez drużyne przeciwną - łaczysz R wszytkich kolesi i masz wynik - na Yahoo lub ESPN poszukaj.
średnia trafionych odbić podczas gdy bazy są zapełnione
- to są staty bardziej dla pojedyńczych zawodników niż na całe drużyny.
Staty w domu i na wyjazdach sa na kazym wiekszym portalu typu mlb.com , covers , ESPN , Yahoo , sportsline.
Moze to dotyczyc pojedynczych zawodnikow jak i druzyny.
 
Do góry Bottom