>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, opinie, sugestie dotyczące MLB

fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
jaki jest najlepszy dzień do typowania (tak zeby trafic 7 wybranych meczów), thx
Niestety nie ma złotego środka na typowanie MLB.W sumie MLB jest bardzo trudne do typowania.Trafić natomiast ,aż 7 meczy to dopiero sztuka jakiej mało kto potrafi.
 
J 0

jarkwas

Użytkownik
Witam, zaznaczam ze zupełnie nie znam się na MLB ale zainteresowała mnie jedna rzecz.Dlaczego druzyny ktore potrafily 2 razy pod rząd wygrać z tym samym przeciwnikiem w kolejnym meczu są uznawane za słabsze? Przyklad:
21/06-08 MLB New York Yankees vs. Cincinnati Reds 0:6 21/06-08 MLB New York Yankees vs. Cincinnati Reds 2:4
kurs na CINCINNATI 2.7

22/06-08 MLB Philadelphia Phillies vs. Los Angeles Angels 2:6 21/06-08 MLB Philadelphia Phillies vs. Los Angeles Angels 1:7
kurs na LA 2.4
Mozna znalesc dużo takich spotkań. Proszę o rozwianie moich wątpliwości. ????
 
matelin 0

matelin

Użytkownik
W MLB większość zależy od wybranego na dany mecz pitchera (czyli miotacza). Praktycznie to zawsze od jego formy uzależnione są kursy, a nie od statystyki win/lose danej drużyny.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
znacie jakies &quot;cfane&quot; sposoby, albo moze systemy ktore przynosza zyski w 80-90%
nie chodzi mi tutaj np o progresje tylko cos innego, moze zauwazyliscie jakies roznice kursow albo cos.
Ja od 2 dni tak dobrze obserwuje MLB i zaczelem prowadzic po swojemu statystyki. Narazie wyglada to dosc obiecujaco ale to dopiero 2 dni wiec musze poczekac co najmniej z tydzien. Jezeli bedzie sie to oplacalo to przedstawie to tutaj. Jak znacie jakies systemy to napiszcie tez ;)
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Granie na porazki wielkich faworytow - NYY , Boston etc.
Kursy zawsza spore. Sam testowalem na sucho.
Dobre sa amerykanskie buki i tam gdzie są alternatywne handi- Pinnacle tec.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Granie na porazki wielkich faworytow - NYY , Boston etc.

Kursy zawsza spore. Sam testowalem na sucho.

Dobre sa amerykanskie buki i tam gdzie są alternatywne handi- Pinnacle tec.
wlasnie tez to testuje od 2 dni...porazki faworytow to moze byc oplacalne ale jak mowie trzeba bedzie to troche dluzej poobserwowac

P.S. wiecie moze czemu wczoraj i dzisiaj narazie nie ma oferty U/O na mecz BAL-CHC ??
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
wlasnie tez to testuje od 2 dni...porazki faworytow to moze byc oplacalne ale jak mowie trzeba bedzie to troche dluzej poobserwowac
P.S. wiecie moze czemu wczoraj i dzisiaj narazie nie ma oferty U/O na mecz BAL-CHC ??
Sorki ale taka mała uwaga... Testujesz coś od 2 dni. Żeby zaobserwować dobrze jakieś zależności to jeden cały sezon jest mało...
BigPapi coś chyba może o tym powiedzieć. Obserwuje MLB od lat.
A tak w ogóle jeśli ktoś już znalazł &quot;sposób&quot; gry MLB to myślisz, że się podzieli tym?
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Sorki ale taka mała uwaga... Testujesz coś od 2 dni. Żeby zaobserwować dobrze jakieś zależności to jeden cały sezon jest mało...

BigPapi coś chyba może o tym powiedzieć. Obserwuje MLB od lat.
A tak w ogóle jeśli ktoś już znalazł &quot;sposób&quot; gry MLB to myślisz, że się podzieli tym?
to racja nalezy obserwowac dlugie lata ale kiedys trzeba zaczac to robic ????
a co do podzielenia sie to czemu by nie?? przeciez ogrywamy bukow a nie siebie nawzajem wiec nic w tym nie tracisz ????

a oferta faktycznie pojawila sie ale dosyc późno :/
 
Baqu 934,3K

Baqu

Forum VIP
znacie jakies &quot;cfane&quot; sposoby, albo moze systemy ktore przynosza zyski w 80-90%
nie chodzi mi tutaj np o progresje tylko cos innego, moze zauwazyliscie jakies roznice kursow albo cos.
Ja od 2 dni tak dobrze obserwuje MLB i zaczelem prowadzic po swojemu statystyki. Narazie wyglada to dosc obiecujaco ale to dopiero 2 dni wiec musze poczekac co najmniej z tydzien. Jezeli bedzie sie to oplacalo to przedstawie to tutaj. Jak znacie jakies systemy to napiszcie tez ;)
popatrz na wagerline.com na liderów rankingu MLB, jakie mają kolosalne zyski, jak troche pogłówkujesz to zoabczysz jaką &quot;taktyką&quot; grają

pozdr,
 
wmessing 0

wmessing

Użytkownik
znacie jakies &quot;cfane&quot; sposoby, albo moze systemy ktore przynosza zyski w 80-90%
nie chodzi mi tutaj np o progresje tylko cos innego, moze zauwazyliscie jakies roznice kursow albo cos.
Ja od 2 dni tak dobrze obserwuje MLB i zaczelem prowadzic po swojemu statystyki. QUOTE]

@szymonbee:
naprawde musisz uwazac z tymi 2 dniami.
popatrz:
jakas podpucha bukow, albocos? Nie, 2,55 wpadal ze az glowa boli:


i dalej:



To troche &quot;krancowy&quot; przyklad, ale jest wiele podobnych... czas robi swoje.
Pozdrawiam fanow MLB! To piekna gra! Ja na przyklad gram - dla przyjemnosci! :jezora:
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
wmessing prowadzisz jakies statystyki?? bo widze ze masz troche podobne jak ja tylko chyba nie wszystko...

mam pytanie: da sie gdzies sprawdzic jakie byly wczoraj kursy na MLB?? wiem ze kazdy buk ma inaczej ale mniejwiecej chociaz??
 
C 0

cerberek

Użytkownik
Zacząłem się interesować MLB od nie dawna i mam kilka pytań odnośnie zasad tej gry a których nie ma w regulaminie i byłbym wdzięczny za odpowiedz.
1.Każda drużyna 3 mecze pod rząd z tą samą drużyną.i co dalej wygrywa ten co wygra dwa mecz czy co??
2.Czy jest podział na cześć zasadniczą i play off??
3.Często widzę ze jednego dnia drużyna wygrywa 11:0 a drugiego dnia przegrywa z tą samą drużyną 6:3.czy to wynika poprostu z takiego dnia czy jakieś rozsady zawodników??
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
1. gra sie 3 mecze i kazde zwyciestwo/porazka liczy sie osobno. Z tego co wiem to graja tak dlatego ze ogolnie w calej lidze trzeba rozegrac wiele meczy a dzieki temu musza mniej podrozowac bo zaliczaja od razu za jednym razem 3 mecze

2. zwyciescy (albo 2 pierwsze teamy - nie jestem pewny) poszczegolnych grup (zachodnia, wschodnia i centralna AL i NL) graja potem w playoff

3. wyniki zaleza w duzej mierze od pitchera (miotacza) a w kazdym meczu jest inny, czyli nie ma czegos takiego ze ten sam miotacz gra np 2 cale mecze pod rzad. Sklad calej drozyny tez chyba sie troche zmienia bo rozne kontuzje itd.


Nie jestem ekspertem w tych sprawach ale mam nadzieje ze udzielilem ci dobrych odpowiedzi ???? jak nie to mnie poprawcie ????
 
coby182 0

coby182

Użytkownik
A ja mam pytanie, o co chodzi z tym &quot;starting pitchers&quot;? Baseballem sie nie interesuje, ale musze wiedziec, bo gram pewnym systemem. To jakis warunek jest? , ze oni musza rozpoczac gre? Co sie stanie jesli tego nie zrobia i jak czesto sie to zdarza, a moze o cos innego chodzi?
Tutaj taki przyklad podaje:
Baltimore Orioles - Kansas City Royals
Starting Pitchers: Brian Burres - Zach Grienke
 
S 0

shown

Użytkownik
A ja mam pytanie, o co chodzi z tym &quot;starting pitchers&quot;? Baseballem sie nie interesuje, ale musze wiedziec, bo gram pewnym systemem. To jakis warunek jest? , ze oni musza rozpoczac gre? Co sie stanie jesli tego nie zrobia i jak czesto sie to zdarza, a moze o cos innego chodzi?
Tutaj taki przyklad podaje:
Baltimore Orioles - Kansas City Royals
Starting Pitchers: Brian Burres - Zach Grienke
Jeśli stawiasz i masz podanych starting pitchers to muszą oni rozpocząć, jeśli nie rozpoczną to masz zwrot. Czasami się zdarza że zaczynają inni pitcherzy lecz raczej sporadycznie.
 
K 0

komorokoro

Użytkownik
Jeśli stawiasz i masz podanych starting pitchers to muszą oni rozpocząć, jeśli nie rozpoczną to masz zwrot. Czasami się zdarza że zaczynają inni pitcherzy lecz raczej sporadycznie.
W niewielu bukach są zwroty
W porządnych jest wybór czy ma być z podanymi SP, jednym czy żadnym czyli action
 
wmessing 0

wmessing

Użytkownik
wmessing prowadzisz jakies statystyki?? bo widze ze masz troche podobne jak ja tylko chyba nie wszystko...

mam pytanie: da sie gdzies sprawdzic jakie byly wczoraj kursy na MLB?? wiem ze kazdy buk ma inaczej ale mniejwiecej chociaz??
Przepraszam Cie, dopiero teraz przeczytalem...
Tu masz 28.06.2008:
Data Czas DOM WYJAZD Punkty Kurs/Dom Kurs/Wyjazd Typ



28.06.2008 01:05 Cleveland Indians Cincinnati Reds 06:00 1,45 2,55 1
28.06.2008 01:05 Detroit Tigers Colorado Rockies 07:01 1,75 1,95 1
28.06.2008 01:05 Pittsburgh Pirates Tampa Bay Devil R. 05:10 2,3 1,55 2
28.06.2008 01:07 Toronto Blue Jays Atlanta Braves 00:04 1,75 1,95 2
28.06.2008 01:10 Florida Marlins Arizona Diamondb. 03:01 1,8 1,9 1
28.06.2008 01:35 Washington Nation. Baltimore Orioles 04:02 1,95 1,75 1
28.06.2008 02:05 Houston Astros Boston Red Sox 01:06 2,2 1,6 2
28.06.2008 02:05 Texas Rangers Philadelphia Phillies 08:07 1,85 1,85 1
28.06.2008 02:10 Kansas City Royals St. Louis Cardinals 07:02 1,75 1,95 1
28.06.2008 02:10 Minnesota Twins Milwaukee Brewers 07:06 1,75 1,95 1
28.06.2008 04:05 Oakland Athletics SF Giants 04:01 1,6 2,2 1
28.06.2008 04:05 San Diego Padres Seattle Mariners 02:05 1,7 2 2
28.06.2008 04:40 LA Dodgers Los Angeles Angels 06:00 2 1,7 1
28.06.2008 19:07 Toronto Blue Jays Atlanta Braves 09:05 2 1,7 1
28.06.2008 21:55 Chicago White Sox Chicago Cubs 06:05 1,65 2,1 1
28.06.2008 21:55 New York Mets New York Yankees 02:03 1,8 1,9 2

Pozdrawiam
 
Do góry Bottom