>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, niezgodności

el_90 0

el_90

Użytkownik
Bodajze to bylo 1.5
Chociaz nie liczylbym ze obrocimy to szesciokrotnie :-D
o ile oczywiscie sie cos wygra.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
z moich obliczen na kalkulatorku wynika, ze cos sie tam wygra ;-) Ale oczywiscie czekamy na oficjalna tabele ???? I czemu mielibysmy nie obrocic? kurs 1,5 to luuuuz ;-) Pozdro i dzieki za odp????
 
el_90 0

el_90

Użytkownik
Haha no tak :-D
ale 6 razy to duzo ????
w dodatku jak chcialem sie za bardzo pospieszyc z obracaniem to wychodzila lipa :p
Tez mi sie wydaje ze powinienem sie w 10-tce zmiescic ale zobaczymy.
W kazdym razie kurs 1.5 to raczej jest
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
He, he ale jestem gapa... w typie na mecz tura oczywiście miało być 2/2 a dałem 1/1 :p Dobrze że to i tak nie zmienia mojej sytuacji w tabeli bo bym się wkurzył...
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
hehe, no wlasnie sie Sieku zdziwilem, jak zobaczylem, ze dales na 1/1, bo wszedzie obstawiales na Wisle :p
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wszystko sprawdzone i nikt kursu nie zawyżył.

Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok [handicap 0:1] typ: 1
10 may 12:24 5.20
10 may 17:41 6.50
10 may 18:51 5:35

wiec wachania kursów były spore, ale ze strony konkursowiczów wszystko ok.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Tabelę już mam gotową, jednak z jej opublikowaniem poczekam do wieczora, bo czekam jeszcze na jedną informację ;)
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Kamilo100, trzeba bylo typowac ostatnia kolejke, a nie czekac na latwe zwyciestwo ;-)
Dzieki wszystkim za rywalizacje, bardzo fajny konkurs i oby w przyszlym sezonie tez taki byl ????
Pytanie do organizatorow: Kiedy mozna sie spodziewac wygranych na kontach bwin?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
No cóż bywa i tak... Sam myslalem, ze stac mnie na znacznie więcej niz odległą lokatę ;P ;)

boskiwojtek miałeś mocny finisz, ale to niestety nie wystarczyło na zajęcie miejsc 1-10.

Kamilo100, jajo wyprzedził Cię rzutem na taśmę i uchwyconym wysokim kursem na handi Ruchu co zostało sprawdzone i potwierdzone, ze faktycznie taki kurs był.


Jesli chodzi o wygrane to czekam aż wszyscy przeslą dane, wtedy będę wstanie mniej/więcej okreslic ile czasu potrzeba na przelanie wygranych. Poki co otrzymalem dane od 7 osób.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
ja prowadziłem chyba z 5 kolejek a w ostatniej zajmuje 2 miejsce, to też pech ????
Ja także prowadziłem chyba przez 2 kolejki a w ostateczności zajmuję 12 miejsce i nie będzie pieniążków ???? Ale to tylko i wyłącznie moja wina ! ????
pozdROWienia ????
 
el_90 0

el_90

Użytkownik
No coz
Kamilo tak to jest jak sie olewa ostatnia kolejke.
Tez olalem ale nic to w mojej sytuacji nie zmienilo.
Ogolem konkurs naprawde fajny.
Ciekawie sie typowalo i oby jak najwiecej takich.
Poreszta jak dwie kolejki przed koncem spadlem prawie na 20 miejsce to fajnie udala mi sie przed ostatnia ze wrocilem tam gdzie trzeba.
Gratuluje zwyciezcom do ktorych troche mi zabraklo ;)
Bedzie przynajmniej co przepuscic na zakladach live na Bwin :-D
Pozdro dla wszystkich uczestnikow i modow :)
 
el_90 0

el_90

Użytkownik
Nie przesadzaj.
To musialby byc konkurs w ktorym klasyfikowanym mozna by byc po oddaniu typu na min.1 czy 2 kolejki . A nie gdy 8 kolejek to minimum.Nie ma mowy o przypadkowych osobach ktore odwiedzily forum pare razy :)
A w bwin konto...niech sobie zalozy :-D
ew. moze podac moje to bd mial druga nagrode ????
 
Do góry Bottom