>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, niezgodności

lebron44 0

lebron44

Użytkownik
el_90 faktem jednak jest, że czekamy na tą osobę i przez to przedłuży się czas oczekiwania na nagrodę.
Ciekawe po jakim czasie bwin przyśle nam pieniądze?
 
el_90 0

el_90

Użytkownik
No coz ;)
To TBM niech poprostu napisze do tej osoby PW i juz.
Albo niech sprawdzi czy ta osoba sie ostatnio loguje.
Bo moze byc i tak ze wchodzi na forum raz na tydzien czy dluzej wiec w takim wypadku poprostu niech TBM da mu jakis okreslony czas na podanie danych a jak nie przesle to trudno.Tak zeby sytuacja byla jasna.
 
czerniak 19

czerniak

Użytkownik
albo można jeszcze napisać listę osób które już napisały tego maila, być może komu nie doszła wiadomość do TBM ??
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Czekam na dane od użytkownika carvallho. Poinformowałem już go o tym, że jest jednym ze zwycięzców konkursu. Jeśli po jakimś terminie nie poda danych to możliwe, że nagroda go ominie, no ale jeszcze trzeba poczekać, bo bądź co bądź jest jednym ze zwycięzców.
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
mam propozycję by poczekać jeszcze do soboty a potem już nie czekać i wysłać do bwin listę osób które wygrały.
 
C 0

chicken

Użytkownik
carvallho carvallho is offline

Ostatnio Aktywny: 10-05-2008 01:05
To mozemy poczekac jeszcze bardzo dlugo, jezeli nie dasz mu TBM ograniczenia czasowego :|
 
C 0

carvallho

Użytkownik
wybaczcie ????carvallho
juz wszystko podałem adminowi.

Po prostu ostatnio wyczysciłem wszystkie konta u buków i postanowiłem zerwać na jakiś czas z bukmacherką............... dlatego nie zaglądałem na żadne fora.
 
C 0

chicken

Użytkownik
No to Ci sie udalo ze zagladles :spokodfhgfh:
Teraz TBM zostaje podac dane do buka i czekac na kase, a w sumie jak dostana liste, to powinna kasa byc szybko, a nawet prawie natychmiast. Bo to jest tak jak wysyla sie screena z przelewu i kasa jest odrazu ????
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
po poście Chicken już miałem odrobiną nadzieji że kasa bedzie zdecydowanie wcześniej niż na początku przyszłego tygodnia. ZPożyjemy zobaczymy... najważniejsze że lista już może iść do bwin ????
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
pewnie jeszcze nie została wysłana. Bo jak byłaby to najprawdopodobniej bonus już pojawiłby się na naszych kontach.
 
C 0

chicken

Użytkownik
Pozostaje tylko czekac. Admini maja troche roboty i jak marcin znajdzie czas zeby liste przeslac to pewnie to zrobi. Chociaz to chyba az tyle roboty to nie jest :jezora:
 
J 19

jajo

Użytkownik
kaska już na koncie ????
dzięki wszystkim za zabawę.
6x po kursie 1,5 tzn, ze calosc wartosci zakladow ma wyniesc 1200zł po kursie 1,5?
jeszcze raz dzięki ????
 
el_90 0

el_90

Użytkownik
No u mnie tez chajs na koncie tylko mnie bwin okradl
Mialem zetke na koncie a teraz po dodaniu mam 50,02 gr
;o
hehe :-D
Danke za kase ????
 
el_90 0

el_90

Użytkownik
Haha no w sumie jest w miare :-D
tylko ze powinno byc 51 zl ;p
ale co tam ????
i tak tego nie obroce zapewne ;p
 
Do góry Bottom