>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, niezgodności

el_90 0

el_90

Użytkownik
Moderatorze TBM mogles sie troche wysilic przy sprawdzaniu wyniku Lecznej ;)
Looknij raz jeszcze i zobacz jakiego mialem fuksa gdy Niznik zdobyl bramke w 90 minucie spotkania ustalajacy wynik na 4-2 ????
Licze teraz na szybka poprawke i dodanie odpowiednich punktow do tabeli przy moim nicku ;)
Pozdrawiam serdecznie :p
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Już poprawiłem w podliczeniu. Jeśli chodzi o tabelę to przy następnym podliczaniu tabeli zostanie uwzględniona ta poprawka.
 
C 0

chicken

Użytkownik
Nie zapomnieliscie o tym konkursie?? Za dwa dni gra nastepna kolejka, a tu nic sie nie posuwa do przodu :-D Typy nie podliczone, a nastepnej kolejki tez nie mozna typowac.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zapewniam, że nie zapomnieliśmy. Osobiście mam teraz trochę nauki, ale jak tylko znajdę chwilę wolnego czasu to postaram się podliczać typy.
Co do tematu konkursowego to zazwyczaj pojawia się on w środę i tak też będzie i tym razem. Niebawem go otworzę ;)
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Panowie moderatorzy jest mały problem typu technicznego a dokładnie mówiąc nie działa mi stronka bwin :/ Nie wiem co się dzieje ale wpiszę typy a potem jak mi będzie już działała to wyślę jakiemuś modowi kursy aby z edytował mojego posta ????
pozdROWienia ????
 
C 0

chicken

Użytkownik
TBM twierdzi ze nie potrzebuje pomocy ???? No ale wypadalo by zeby w dzien rozpoczecie nastepnej kolejki poprzednia byla juz podliczona, bo koncowka turnieju sie zbliza i nie wiadomo jaka taktyke obrac ???? Czy ryzykowac wieksze kursy zeby dogonic czolowke, czy grac ostroznie :-D
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Owszem teraz potrzebuję pomocy, bo sam nie mam tyle czasu aby podliczać i robić tabelę. W pierwotnych założeniach miałem zajmować się aktualizowaniem tabeli, ale wyszło jak wyszło... Zaraz postaram się podliczyć przynajmniej jakąś część z poprzedniej kolejki, ale nie wiem czy dam radę wszystko bo gram dziś mecz.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Aktualizacja tabeli nastąpi po podliczeniu 9 kolejki. Innymi słowy najprawdopodobniej wtorek-środa.

Temat na 10 kolejkę zostanie otwarty w poniedziałek wieczorem.
 
merolix 0

merolix

Użytkownik
&quot;UWAGA!! Osoby zaznaczone w tabeli na czerwono nie mają już szans na zdobycie nagród, ponieważ nie mogą oddać typów w co najmniej 8 kolejkach konkursu.&quot;
w 9.kolejce podałem swoje typy, jednak było w nich za mało meczów z ekstraklasy i mój post został skasowany, co jest dość diwnym rozwiązaniem, powinny mi być po prostu odjęte punkty za te nieprawidłowe spotkania i zaliczona kolejka, więc za 9.kolejkę powinienm miec -400punktów i podliczoną jako typowaną, czyli już piątą, w ktorej dałem typy.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
1. Widzew Łódź - Polonia Bytom
Kiedy zostanie strzelony pierwszy gol? 31-45 min. 4.25 ⛔

2. GKS Bełchatów - Ruch Chorzów
Kiedy zostanie strzelony pierwszy gol? 31-45 min. 4.30 ✅

3. Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec
Kiedy zostanie strzelony pierwszy gol? 31-45 min. 4.30 ⛔

4. Odra Wodzisław - Legia Warszawa
Kiedy zostanie strzelony pierwszy gol? 31-45 min. 4.30 ✅

5. Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Kiedy zostanie strzelony pierwszy gol? 31-45 min. 4.20 ⛔

6. Lech Poznań - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Kiedy zostanie strzelony pierwszy gol? 31-45 min. 4.40 ⛔

Dodatkowo:
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2:0 ✅
Strzelec: Marcin Robak ✅

✅ 560
Źle mam podliczony meczyk Zagłębia z Jagiellonią. Pierwsza bramka w tym meczu padła w 33 min za sprawą Vidasa Alunderisa, więc łączny bilans za tą kolejkę powinien wynosić: 880 ????
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
wolałbym się upewnić: w 10 kolejce można typować 28 i 29 kolejkę II ligii? Bo podałem mecz grany dzisiaj i nie jestem pewny czy jest ok?
 
el_90 0

el_90

Użytkownik
No wlasnie podliczylem sobie wszystkie kolejki i mi wychodzi 1368 punktow a w tabeli mam mniej.
Czyli Niznika nadal mi nie podliczyliscie mimo ze mieliscie to juz wczesniej zrobic ;)
Panowie musze wam co kolejke przypominac :p?
 
Do góry Bottom