>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności

Status
Zamknięty.
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
bam14 - czasem lepiej postawić &quot;normalnie&quot; i nie szaleć , bo &quot;śpioch&quot; który do tej pory nie grał się obudzi i akurat w tej kolejce spróbuje zagrać - ot tak dla zabawy lub na złość ;) miałem podobny dylemat - grałem swoje.
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
19. Każdy zwycięzca meczu w kolejce otrzyma 3 pkt, w przypadku remisu bedize to 1 pkt. O wyższym miejscu w tabeli decyduje wyzsze trafione AKO ze wszystkich rozegranych spotkań.

Nie rozumiem tego punktu. Czy w tabeli ako (?tylko ze zwycieskich kolejek?) jest sumowane, mnożone czy moze jest brane pod uwage jedno, najwyzsze trafione ako ze wszystkich kolejek (tych wygranych)?
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
19. Każdy zwycięzca meczu w kolejce otrzyma 3 pkt, w przypadku remisu bedize to 1 pkt. O wyższym miejscu w tabeli decyduje wyzsze trafione AKO ze wszystkich rozegranych spotkań.

Nie rozumiem tego punktu. Czy w tabeli ako (?tylko ze zwycieskich kolejek?) jest sumowane, mnożone czy moze jest brane pod uwage jedno, najwyzsze trafione ako ze wszystkich kolejek (tych wygranych)?
Wszystkie są sumowane. :spokodfhgfh:
 
crowned 10

crowned

Użytkownik
19. Każdy zwycięzca meczu w kolejce otrzyma 3 pkt, w przypadku remisu bedize to 1 pkt. O wyższym miejscu w tabeli decyduje wyzsze trafione AKO ze wszystkich rozegranych spotkań.

Nie rozumiem tego punktu. Czy w tabeli ako (?tylko ze zwycieskich kolejek?) jest sumowane, mnożone czy moze jest brane pod uwage jedno, najwyzsze trafione ako ze wszystkich kolejek (tych wygranych)?
Najwyższe trafione AKO, jakie udało Ci się uzyskać przez 25 kolejek ????
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
Najwyższe trafione AKO, jakie udało Ci się uzyskać przez 25 kolejek ????
AKO jest sumowane ze wszystkich rzegranych 25 kolejek i wyżej jest ten, kto ma te AKO wyższe ;) To jest właśnie sprawiedliwe i pokazuje, kto najrówniej oprócz wygrywania typował.. Bo jaki byłby sens jakbyś raz trafił AKO ok. 90,00 i miał np do końca zabawy pewność, że będziesz najwyżej ze wszystkich? Dlatego zabawa trwa cały czas do końca i AKO jest sumowane ;)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nie rozumiem was moderatorzy. Jest regulamin i KAŻDY powinien go przestrzegać. Mój rywal nie podał buka i został normalnie rozliczony - nie chodzi o to kto wygrał, ale o sam fakt. Jest regulamin to trzeba go przestrzegać !
 
simons 646

simons

Forum VIP
Nie rozumiem was moderatorzy. Jest regulamin i KAŻDY powinien go przestrzegać. Mój rywal nie podał buka i został normalnie rozliczony - nie chodzi o to kto wygrał, ale o sam fakt. Jest regulamin to trzeba go przestrzegać !
Mowilem juz ze brak buka jest tolerowany, ale nie znaczy ze nie trzeba pisac ...
Co do AKO to jest SUMOWANE! ????
 
snajp 499,2K

snajp

Użytkownik
6-ta kolejka snajp-matiq wkradł się błąd :
matiq obstawił SC Heerenveen - PAOK 1 tam był remis 0:0
3 pkt drogą nie chodzą :-D
thx
//Done, PW jak co ... :/
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
A powiedzcie mi jedno: po 9 kolejkach rozpisujecie nowe grupy na LM i LE. Co sie stanie wtedy, gdy np. gracz X awansuje do LE, a gracz Y, z ktorym mialby sie zmierzyc gracz X np. w 15 kolejce grupy 5-ej, awansuje do LM ?
 
crowned 10

crowned

Użytkownik
Co do AKO to jest SUMOWANE! ????
To źle, bo w ten sposób zostałem liderem po 6 kolejkach =/

Czyli już od następnej kolejki, tabela w grupie 5 będzie podliczona zgodnie z regulaminem ;) Teraz nie będę wysyłał nowej tabeli już ;)
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Jesli kolejka 7 przewidziana jest na 29 sierpnia to nie mozna typowac meczy ktore odbeda sie w innych dniach, np 28 lub 30 sierpnia?
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
Ci ktorzy awansuja zakwalifikują się do pucharów tak czy siak dalej typują w swojej lidze...więc niewidze problemu
No tak, ale jesli ktos nie wejdzie do zadnej ligi, a bedzie na miejscu nie dajacym szans na jakiekolwiek miejsce nagradzane, to bedzie duzo ludzi &quot;odpuszczalo&quot; pewnie...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No tak, ale jesli ktos nie wejdzie do zadnej ligi, a bedzie na miejscu nie dajacym szans na jakiekolwiek miejsce nagradzane, to bedzie duzo ludzi &quot;odpuszczalo&quot; pewnie...
To takie osoby zapewne zostaną odpowiednio ukarane.
Nic innego nie możemy w tej kwestii zrobić.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Mówicie że brak buka będzie tolerowany z mój były rywal ZNOWU zapomniał podać buka w pojedynku z Robsonem ... Po co w ogóle robić ten regulamin jak każdy robi jak chce. Pisze albo nie pisze a Wy sobie z tego nic nie robicie...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mówicie że brak buka będzie tolerowany z mój były rywal ZNOWU zapomniał podać buka w pojedynku z Robsonem ... Po co w ogóle robić ten regulamin jak każdy robi jak chce. Pisze albo nie pisze a Wy sobie z tego nic nie robicie...
Na Twoje specjalne życzenie - NIE TRZEBA podawać bukmachera, ten punkt został usunięty z regulaminu.
I nie pisz tu więcej na ten temat.
Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom