>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania, niejasności

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Eee to słabo... myślałem, że próg jest taki sam jak w TD. Czyli @5.00.
Taka uwaga ogólna... chyba tylko w konkursie hokejowym nie ma progu. Tam można trafiać po kursy @7- 8. No limit ????
Ok. Mea culpa :|
 
simons 646

simons

Forum VIP
Witam.
W tabeli 6-tej ligii wkradł sie błąd.
po 5ciu kolejkach mam 6ptk ;) a w tabeli jest 0
5ta kolejka nie zostala jeszcze uwzgledniona w tabeli ...
W 3ciej z moich obserwacji wynika ze nie podales typow wiec -3pkt co daje laczna sume 0 ????
Ogolem raz to mowilem i powtorze ... tabele nie beda na bierzaco w 6 i 8 grupy.
Beda dobre na pewno po 9tej kolejce jak wylania sie pucharowcow i w koncowce ???? a tak nie chce mi sie tego robic po podliczaniu itp wiec bede robil w wolnych chwilach.
Jak komus sie chce - juz tacy byli - mozna podliczyc i przeslac mi na PW to wkleje.
I Ty Vaderze przeciwko Nam ... nie czytasz regulaminu xD Ale liczy sie ze wygrywasz ... mam nadzieje ze masz konto w Tobecie ;) ???? :jezora::jezora::jezora:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
I Ty Vaderze przeciwko Nam ... nie czytasz regulaminu xD Ale liczy sie ze wygrywasz ... mam nadzieje ze masz konto w Tobecie ;) ???? :jezora::jezora::jezora:
Sajmon... jak nic przeciwko. Z przyzwyczajenia, że limit jest @5.00 w prawie każdym konkursie pomyślałem, że i taki tu jest.
Konta w Tobecie nie potrzebuje. Tutaj potrzebuje w Unibecie :spokodfhgfh:
Uczta Piłkarska 2009/10 (14 Przeglądających)
Przeżyj z Nami emocje piłkarskie w sezonie 2009/10.
----&gt; UNIBET.COM &lt;---- Pula nagród 3000 PLN

Dobrze, że nie jesteś modem tego konkursu bo byłaby afera, że nie znasz sponsora ;) :jezora:
 
simons 646

simons

Forum VIP
Dobrze, że nie jesteś modem tego konkursu bo byłaby afera, że nie znasz sponsora ;) :jezora:
Hahaha wtopa za wtopa xD ... dzisiaj 28 stopni to wiadomo dlaczego ... tu mysle o konkursie Tobetowym a pisze w Unibetowym lol ... masakra
Dobra koniec spamu ????
Ale chociaz ludzie sie posmieja ... no nie :p Do spotkania w champions league UNIBET
zreszta i to bet i to bet xD
Kurcze, z pospiechu zapomnialem o buku, Unibecie. Przepraszam niezmiernie.
Juz byla o tym mowa, ze tolerowane sa takie &quot;wpadki&quot;
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Chyba NIE są tolerowane.
//Ehhh, SĄ , bys poczytał pare postow wczesniej bys wiedzial ... ale lepiej nabic sobie post ...
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Chciałbym bardzo przeprosić.
Po prostu chwila nieuwagi ...
Kolejka 4:
grupa7, TBM-bam14, strona 5, post numer 6. od góry.

przez przypadek dałem typ na 1/2 meczu.
Byłem jakoś przekonany, że mogę taki typ grać (regulamin czytałem nie raz :p, po prostu jakoś tak wyszło).
Został on zaliczony !
także przy następnym podliczaniu i uzupełnianiu tabeli, pamiętajcie o pomyłce i zweryfikujcie AKO.
Trzeba odjąć 5,42. Także AKO powinno być 23.03 ????
punkty się nie zmienią, pozycja w tabeli chyba o 2 miejsca.

pozd(R)awiam :spokodfhgfh:
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Mam takie pytanie ???? Czy jest np. przewidziana jakaś nagroda dla uczestnika który trafi najwyższe AKO w konkursie ?? Np konto Typera albo jakaśinna ??
 
simons 646

simons

Forum VIP
Mam takie pytanie ???? Czy jest np. przewidziana jakaś nagroda dla uczestnika który trafi najwyższe AKO w konkursie ?? Np konto Typera albo jakaśinna ??
Skoro nie ma napisane w nagrodach, to nie jest przewidziane i najpewniej nie bedzie, no nie ? ????
A co do bam&#39;a to najpewniej nic z tego ... nie mozna takich typow dawac ...
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
A co do bam&#39;a to najpewniej nic z tego ... nie mozna takich typow dawac ...
Jeśli dobrze zrozumiałem jego post to chodzi mu o to, że ten typ został mu już zaliczony i chciałby by osoba podliczająca poprawiła go i odjeła punkty jakie otrzymał za ten typ.
Brawo za postawę fair play:spokodfhgfh:
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
Chciałbym bardzo przeprosić.
Po prostu chwila nieuwagi ...

Kolejka 4:
grupa7, TBM-bam14, strona 5, post numer 6. od góry.


przez przypadek dałem typ na 1/2 meczu.
Byłem jakoś przekonany, że mogę taki typ grać (regulamin czytałem nie raz :p, po prostu jakoś tak wyszło).
Został on zaliczony !

także przy następnym podliczaniu i uzupełnianiu tabeli, pamiętajcie o pomyłce i zweryfikujcie AKO.
Trzeba odjąć 5,42. Także AKO powinno być 23.03 ????
punkty się nie zmienią, pozycja w tabeli chyba o 2 miejsca.


pozd(R)awiam :spokodfhgfh:
po dzisiejszej kolejce pewnie znow zrobie staty naszej grupy i wysle dla robsona, wiec uwzględnię tą zmianę (tzn w tabeli, bo w podliczeniu kolejki nie bede robsonowi mieszal, no chyba ze sam poprawi)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Jeśli dobrze zrozumiałem jego post to chodzi mu o to, że ten typ został mu już zaliczony i chciałby by osoba podliczająca poprawiła go i odjeła punkty jakie otrzymał za ten typ.
Brawo za postawę fair play:spokodfhgfh:
E mi juz widac mozg sie w kisiel zamienil od tego konkursu ... albo to znow ta temperatura ... albo moze kac ... xD
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
a pytanko mam.
Kolejny raz już gram taktycznie, mianowicie...
Wiem, ze przeciwnik nie poda typów, wiec gram asekuracyjnie niski kurs - byle wszedł i wtedy wygrywam pojedynek. (wg mnie)

tylko kwestia tego czy nawet gdy nic nie trafie wygram ?
bo rozumuje (dlatego tak gram), ze musze cos trafic zeby wygrac, bo jak nie, to tak czy siak obaj mamy ako 0 i jest remis.

dzieki :*
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
a pytanko mam.
Kolejny raz już gram taktycznie, mianowicie...
Wiem, ze przeciwnik nie poda typów, wiec gram asekuracyjnie niski kurs - byle wszedł i wtedy wygrywam pojedynek. (wg mnie)


tylko kwestia tego czy nawet gdy nic nie trafie wygram ?
bo rozumuje (dlatego tak gram), ze musze cos trafic zeby wygrac, bo jak nie, to tak czy siak obaj mamy ako 0 i jest remis.


dzieki :*
Jak przeciwnik nie podaje typów to dostaje -3.00, a więc Ty wygrywasz.
Piszę o tym w regulaminie, który podobno czytałeś.. :jezora:
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Jak przeciwnik nie podaje typów to dostaje -3.00, a więc Ty wygrywasz.
Piszę o tym w regulaminie, który podobno czytałeś.. :jezora:
hmmm ...
ok, za niepodanie typów dostaje -3, AKO=0.
ale ja nie trafiając wyniku również mam ako 0, wiec remis.
Wydawalo mi sie, ze wtedy mamy remis ... tj po 1 pkt, a on jeszcze swoja droga te -3.

ale sie myle ?
czyli nie trafiam nic a i tak wygrywam ? ????
jesli tak to szkoda, ze 2 razy gralem asekuracyjnie, liczac tylko na pkt ;P
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
hmmm ...

ok, za niepodanie typów dostaje -3, AKO=0.
ale ja nie trafiając wyniku również mam ako 0, wiec remis.
Wydawalo mi sie, ze wtedy mamy remis ... tj po 1 pkt, a on jeszcze swoja droga te -3.


ale sie myle ?
czyli nie trafiam nic a i tak wygrywam ? ????
jesli tak to szkoda, ze 2 razy gralem asekuracyjnie, liczac tylko na pkt ;P
Dokładnie tak jak piszesz. Przynajmniej tak wynika z mojego rozumowania regulaminu.. ;)
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Dokładnie tak jak piszesz. Przynajmniej tak wynika z mojego rozumowania regulaminu.. ;)
kwestia tego czy zgadzasz się z pierwszą częścią wypowiedzi czy drugą ;) ?!

regulamin:
3 pkt za wyższe ako.
1 pkt za remis, tj ako identyczne
-3 za nie podanie typów.
a wiec w przypakdu, gdy nic nie trafiam mam ako 0, przeciwnik rowniez = 1 pkt
+ on -3 za swoje sprawy ????

juz nie ma co mieszac, prosze tylko o konkretna odpowiedź ! moze byc jutro (dam Wam czas na konsultacje :p)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
kwestia tego czy zgadzasz się z pierwszą częścią wypowiedzi czy drugą ;) ?!


regulamin:
3 pkt za wyższe ako.
1 pkt za remis, tj ako identyczne
-3 za nie podanie typów.

a wiec w przypakdu, gdy nic nie trafiam mam ako 0, przeciwnik rowniez = 1 pkt
+ on -3 za swoje sprawy ????



juz nie ma co mieszac, prosze tylko o konkretna odpowiedź ! moze byc jutro (dam Wam czas na konsultacje :p)

W przypadku gdy nic nie trafiasz, a rywal ma, za przeproszeniem konkurs gdzieś, dostajesz 3 pkt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom