>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, niejasności - Uczta Piłkarska 2011

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Bawcie się sami, macie rację, ale nie sporo osób zobaczyło jak potraficie zrobić &quot;po swojemu&quot;.
Weź pod uwagę, że to rozwiązanie jest najbardziej sprawiedliwie i obiektywne. Tutaj nie chodzi kto odniósł korzyść z tego rozstrzygnięcia. Czy jest to mod czy ktoś inny.
Odwoływałeś się do przykładów w sporcie.
To ja zauważę, że jeśli ktoś podczas Olimpiady zostanie przyłapany na dopingu to zmienia się kolejność dyskwalifikując dopingowicza. Nawet po wielu latach medale się zabiera i daje tym co powinni je mieć – choćby przykład dyskwalifikacji złotych medalistów w sztafecie po MŚ w Sewilli 1999 r. Wtedy Polacy zdobyli srebro. Zdaje się po ok. 7-9 latach dostali dopiero złote krążki.
Sztafeta USA weszła do półfinału i finału kosztem jakiejś drużyny. No i co z tego? No nic... Tak to już bywa...

Zobacz, że anulując każdy mecz z tą osobą liczyły się wyłącznie mecze między waszą trójką. Okazałeś się najsłabszy. Podnoszenie, że mogłeś obrać inną taktykę jest też chybione. Rywale też mogli obrać inną taktykę. Ale równie dobrze można nie patrzeć na to co inni robią i wygrywać z każdym.
W mojej grupie też była dyskwalifikacja (połączona z tą sprawą). Tam akurat nie miało to wpływu na wyniki grupy. Dwie osoby, które zapewniły sobie awans okazały się po prostu lepsze – bez względu na anulowane wyniki.

Zasadą na tym forum jest, że nikt kto dopuszcza się naruszenia regulaminu w konkursach nie ma otrzyma nagrody. Mogę Ci pokazać wiele przykładów dyskwalifikacji osób, które były np. w top3 Typów Dnia i po weryfikacji zostały zdyskwalifikowane a nagroda przypadła kolejnej osobie. Tak było, jest i będzie.
 
legia 122

legia

Użytkownik
radzio_xp

Twoja sytuacja jest patowa. Klasyczny przykład dramatu antycznego, gdzie żadne rozwiazanie nie jest tu dostatecznie dobre - dlatego nie możesz mieć pretensji do MODów bo taka ich rola arbitrów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Weź pod uwagę, że to rozwiązanie jest najbardziej sprawiedliwie i obiektywne. Tutaj nie chodzi kto odniósł korzyść z tego rozstrzygnięcia. Czy jest to mod czy ktoś inny.
Odwoływałeś się do przykładów w sporcie.
To ja zauważę, że jeśli ktoś podczas Olimpiady zostanie przyłapany na dopingu to zmienia się kolejność dyskwalifikując dopingowicza. Nawet po wielu latach medale się zabiera i daje tym co powinni je mieć – choćby przykład dyskwalifikacji złotych medalistów w sztafecie po MŚ w Sewilli 1999 r. Wtedy Polacy zdobyli srebro. Zdaje się po ok. 7-9 latach dostali dopiero złote krążki.
Sztafeta USA weszła do półfinału i finału kosztem jakiejś drużyny. No i co z tego? No nic... Tak to już bywa...

Zobacz, że anulując każdy mecz z tą osobą liczyły się wyłącznie mecze między waszą trójką. Okazałeś się najsłabszy. Podnoszenie, że mogłeś obrać inną taktykę jest też chybione. Rywale też mogli obrać inną taktykę. Ale równie dobrze można nie patrzeć na to co inni robią i wygrywać z każdym.
W mojej grupie też była dyskwalifikacja (połączona z tą sprawą). Tam akurat nie miało to wpływu na wyniki grupy. Dwie osoby, które zapewniły sobie awans okazały się po prostu lepsze – bez względu na anulowane wyniki.

Zasadą na tym forum jest, że nikt kto dopuszcza się naruszenia regulaminu w konkursach nie ma otrzyma nagrody. Mogę Ci pokazać wiele przykładów dyskwalifikacji osób, które były np. w top3 Typów Dnia i po weryfikacji zostały zdyskwalifikowane a nagroda przypadła kolejnej osobie. Tak było, jest i będzie.
Właśnie o to mi chodzi.
Kolejność w grupie była już ustalona. Ja i Hajduk mieliśmy po 12 pkt, Belfast punktów 9.
Wyglądała tak:
1. Hajduk 12 pkt Ako: 96,6
2. Ja 12 pkt Ako: 49,51
3. Belfast 9 pkt Ako: 147,74
4. Johnny 3 pkt Ako: ... nie chce mi się liczyć
Parę dni później Johnny został zdyskwalifikowany, a Belfastowi dopisane 3 pkt dzięki którym zajął pierwsze miejsce. Jeśli więc chodzi o przykłady, to pasowałoby podać taki, w którym po dyskwalifikacji pierwszego, mistrzostwo zdobył np trzeci.
Vader, z całym szacunkiem, ale podałeś przykład świadczący na moją korzyść.
Kolejność A - B - C - D
*po dyskwalifikacji A daje kolejność B - C - D
*po dyskwalifikacji D daje wciąż A - B - C
*w tym konkursie po dyskwalifikacji D daje C - A - B
Już nie ważne, przeszli Ci co przeszli i niech grają dalej.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
10. Podczas Champions League &quot;UCZTA PIŁKARSKA&quot; uczestnicy zostaną podzieleni na 8 grup po 4 uczestników. Tam każdy zagra z każdym mecz i rewanż tak jak w prawdziwej Lidze Mistrzów.

11. Do fazy pucharowej awansuje po dwóch najlepszych zawodników z grupy.

12. W dalszej fazie zostaną oni rozlosowani w pary 1/8 finalu i zagrają mecz i rewanż i analogicznie tak samo będzie w 1/4, 1/2 i finale.
Po dwumeczu awansuje osoba z lepszym bilansem w przypadku remisu czy gramy kolejny pojedynek?
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
1/8 podliczona cała, mamy wątpliwości co do pary nr 2 w LE, i zespół sędziów sportowych będzie rozpatrywał tę sytuację.
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Chodzi o moją parę..
Z góry wszystkich przepraszam za brak typów jednak splot zdarzeń sprawił że nie miałem dostępu do internetu.
Najbardziej szkoda gdyż po 1 meczu miałem dużo przewagę.
Ale tylko winni tłumaczą się więc każdą decyzję przyjmę z pokorą.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Chodzi o moją parę..
Z góry wszystkich przepraszam za brak typów jednak splot zdarzeń sprawił że nie miałem dostępu do internetu.
Najbardziej szkoda gdyż po 1 meczu miałem dużo przewagę.
Ale tylko winni tłumaczą się więc każdą decyzję przyjmę z pokorą.
zespół sędziów sportowych w ogóle nie zajął się jak do tej pory sprawą, jutro najpóźniej jednak wszystko musi być wiadomo.
Zrobię losowanie.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Błąd w wynikach LE 1/8

4. grzeg232 - Robson1416
1. 3.25 - 6.38
2. 3.35 - 4.92​

wygrałem ja, ale wpisany dalej jest przeciwnik.
ależ oczywiście, przepraszam.

Wspólnie w ramach dobrego sprawowania (tj. 100% podanych typów przez cały czas konkursu) djgregora zdecydowaliśmy o niedyskwalifikowaniu go.
 
Z 610,3K
Jestem rozczarowany ta decyzja
Przeciesz w prawdziwej lidze europejskiej jezeli druzyna nieprzystapilaby do meczu rewanzowego to zostalaby zdyskwalifikowana.Na marginesie jezeli wiedzialbym ze przeciwnik niepoda typow na mecz rewanzowy to napewno typowalbym inaczej,napewno niesame remisy.Jak widac sa rowni i rowniejsi.Na konoiec pozdrawiam
 
Do góry Bottom