>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności - Uczta Piłkarska 2011

Status
Zamknięty.
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Znalazlem go na NK, mial podany tam numer telefonu zadzwonilem i ma dzisiaj wejsc po praktykach na forum i wyslac login ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
simons 646

simons

Forum VIP
Co do Leona to napisał w swoim temacie przecież, że będzie miał problemy z internetem i może go nie być, więc pewnie dlatego jest z nim problem. Jak ktoś ma do niego kontakt to niech mu powie co i jak, bo szkoda, żeby stracił nagrodę.
Nie czytam wszystkich tematów ????
No jak bedzie i poda to good, widze pelna mobilizacja ????
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Leon nie da rady wejsc i napisal mi esa z danymi, ktore wyslalem SimonSowi. Pisze tutaj zeby Simon czasem nie posadzal mnie ze cos krece ????
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Kiedy możemy się spodziewać wpływu nagród na konta?
Wiesz,to wszystko zależy,czy E-mail trafił do odpowiedniej osoby;)Jeśli w ogóle został już wysłany,bo Simons tego nie napisał,jeśli trafi do kogoś niekompetentnego,to możemy trochę poczekać,ale jeśli lista poszła wczoraj,to całkiem możliwe,że dopiszą dziś,w końcu tych osób nie jest tak dużo ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Osobiście nie mam kontaktów z &quot;bukmacherami&quot;. Przekazałem dane Adminowi w poniedziałek, tak jak było według planu. Teraz należy czekać.
Nie piszcie codziennie - Kiedy kasa? bo nie mam pojecia, nie ja to robie. Wygraliscie, kasa bedzie, poczekac nie zaszkodzi ???? A pisalem ze 4 razy juz &quot;kiedy bedzie kasa&quot; ????
Sprawdzajcie raz dziennie konta i sie dowiecie ???? Jak nie chcecie sprawdzac, na pewno ktos tu napsize jak zauwazy ze dopisali bonusy ... moim zdaniem PROSTE ????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Wszyscy którzy pomogli w dogadaniu się w sprawie moich danych serdecznie dziękuję i macie tą &quot;kratę&quot; piw :p
???? x 20 ????
SimonS przypuszczam, że dostałeś więcej niż raz moje dane, a to ze względu na fakt, że pisałem do kilku osób by Ci wysłały, bo nie wiedziałem kto będzie na forum w danej chwili. ;)
Martinho - Tobie szczególnie dziękuję za kontakt ;)
Za opóźnienia spowodowane przeze mnie przepraszam wszystkich, którzy oczekują nagrody.
Na forum zjawię sie pewnie ok. 21-22 maja ponownie, zatem do zobaczenia, pozdrawiam i dziękuję ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Leon Twoje dane odstałem od Martinho, jeszcze Kuba mi potwierdził dane więc gra ???? Bo tak od 1 osoby jak dostałem, to do końca przekonany nie byłem.
Kasa jest, także więcej pytań nie powinno być.
Nagrody są wpłacane w postaci bonusow na konta graczy w Unibet.com . Wygraną kwotę należy obrócić 3-krotnie o kursie min 1.40 w zakładach sportowych przed dokonaniem z konta gracza jakiejkolwiek wyplaty, badz tez transferem jej do innych produktow. Gra w Supertoto, Kasynie, Grach oraz Pokerze nie jest take wliczana do wymaganego obrotu.

TEMAT ZAMYKAM
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Ja jeszcze słowo apropo nagród,bo zamknęliście temat z pytaniami,nagrody nie trzeba obracać Panowie,z Unibet można od razu wypłacać pieniądze,także jeśli kogoś swędzi kieszeń,to nie musicie ryzykować i możecie wypłacić,sprawdziłem to na swoim przykładzie 2 razy,Unibet nie ma o to żadnych pretensji,Pozdrawiam i dzięki za organizacje;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Ja jeszcze słowo apropo nagród,bo zamknęliście temat z pytaniami,nagrody nie trzeba obracać Panowie,z Unibet można od razu wypłacać pieniądze,także jeśli kogoś swędzi kieszeń,to nie musicie ryzykować i możecie wypłacić,sprawdziłem to na swoim przykładzie 2 razy,Unibet nie ma o to żadnych pretensji,Pozdrawiam i dzięki za organizacje;)
potwierdzam słowa kolegi, raz wygrałem 200zł i pilni potrzebowałem kasy i zlecając wypłate zdziwiłem sie że nie trzeba obrotu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom