>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności, skargi i zażalenia

mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Witam jakas Tabela bedzie podana, czy dopiero pod koniec sezonu ? nie powiem, że było by fajnie pod koniec kazdej kolejki wiedzieć na którym jest się miejscu obecnie w tabeli.
Tabela zostanie podana po 5 kolejce (tak jak zawsze w tej lidze) i później będzie aktualizowana co max 2 kolejki ???? Mamy sezon urlopowy, sam dziś wybywam na 2-3 dni urlopu, więc tabeli spodziewajcie się w środę wieczorem ????
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Wyniki zostały dodane do terminarza ???? Dziś wieczorem/jutro rano powinna się pojawić tabela (na pewno zostanie ona dodana przed weekendową kolejką).
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Tabela po 5 kolejkach została dodana ???? Jeżeli znajdziecie jakieś błędy to zgłaszajcie tutaj w temacie lub na PW ????
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Myślałem, że 8 kolejka rusza w czwartek, a jednak w piątek. Zamiast typów co podałem w czwartek, podałem zastępcze dwa. Sorki za błąd i proszę o wyrozumiałość ;)
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Witam. Jutro wyjeżdżam i prosiłbym opiekuna ligi o podsumowanie moich meczów po zakończeniu z 8 i 9 kolejki.
//mucios88 nie ma problemu, jak widzicie zapewne w tematach sam także podsumowuje Wasze typy ????
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Wczoraj została zaktualizowana tabela po 16 kolejce. Jako, że zbliżamy się do końca ligi przy następnej aktualizacji postaram się powyrzucać i poprzyznawać w/o za mecze z osobami które nie mają już szans na udział w więcej niż 50% kolejek (warunkiem bycia sklasyfikowanym w lidze jest podanie typów w 11 z 22 rozegranych spotkań). Tak więc w następnej tabeli wszystkie mecze osób które nie wzięły udziału w 12 kolejkach naszej ligi zostaną zweryfikowane jako w/o dla przeciwników.
Pozdrawiam
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Terminarz został zaktualizowany. Jutro postaram się ogarnąć aktualizację tabeli wraz z wywaleniem osób które nie typowały. Jest tego na prawdę sporo, na dobrą sprawę od pewnego czasu typują tylko 4-5 osób.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Wyniki zostały już wpisane do terminarza. Teraz pozostało mi wyrzucenie osób które olały konkurs i edycja tabeli. Jutro powinna się pojawić jej końcowa wersja. Osoby które olały konkurs oczywiście trafią na konkursową czarną listę...
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
W odpowiednim temacie pojawiła się tabela końcowa. Tabelę musiałem robić od początku z powodu bardzo dużej liczby wykluczeń z konkursu. Jeżeli widzicie jakieś błędy to wiecie co z nimi robić ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
czemu moja liczba punktów między 19 a 22 kolejką w ogóle się nie różni jak z tego co widzę moi rywale nie podali typów?
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Dzięki za konkurs, gratuluję zwycięzcy, oraz podziękowania dla osób które typowały do końca. Osobne podziękowania dla Muciosa, za prowadzenie grupy ;)
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Użytkownik Dfrugo zgłosił mi na PW nieprawidłowość w podliczeniu swoich punktów. Po sprawdzeniu rzeczywiście wynika z tego że brakuje mu 3 punktów do tabeli i została ona skorygowana. Ostateczna tabela znajduje się w temacie z tabelą końcową.
 
Do góry Bottom