>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności, skargi i zażalenia

yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Ale walka o drugą lokate , tego się nie spodziewałem , zarówno tego , że ze spokojem będę patrzył za siebie ????
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
jak ze na ostatnia koejka kupon wyslalem wczesniej prosze o poprawke tego spotkania
4.25.04. (Sob) 16:00 West Bromwich A.[+1] - Liverpool HE X//3.85 Betsafe
tak wyglada prawidlowo Liverpool ma wygrac 1 golem
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Dziś wieczorem/jutro rano powinna pojawić się tabela końcowa całej ligi. Będzie lekka modyfikacja tabeli z racji wykluczenia użytkownika Przemekmaty za olanie konkursu w 5 ostatnich kolejkach (oczywiście + czarna lista na kolejne edycje).
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Brawo . W zadnych konkursach nie powinni juz uczestniczyć - przynajmniej ban na jakiś okres . W uczcie jesli nie miałęm szans na awans to i tak grałem do konca . Gdyby wszyscy grali do konca było by napewno ciekawiej , a zwyciestwa nad graczem który nie typował nie przynosiły satysfakcji . Dzieki wszystkim za pojedynki ???? Dzieki mucios88 za wzorowe prowadzenie 3 ligi ! ????
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą w 100%. Chciałbym podziękować mucios88 za bardzo dobre prowadznie 3 ligi. Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich którzy brali udział w konkursie od początku do samego końca. Do następnego Panowie!!! Pozdrowienia ????
 
plmpcrue 164

plmpcrue

Użytkownik
Siemka. Jestem srogo zawiedziony, że nie dostałem się do 3 ligi. Mimo, iż są osoby, które zgłosiły się później. Czyli nie ma już miejsca rozumiem? Czy 4 liga jakaś okrojona dla tych co się nie załapali powstanie? Coby nie przekisić sezonu.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Siemka. Jestem srogo zawiedziony, że nie dostałem się do 3 ligi. Mimo, iż są osoby, które zgłosiły się później. Czyli nie ma już miejsca rozumiem? Czy 4 liga jakaś okrojona dla tych co się nie załapali powstanie? Coby nie przekisić sezonu.
W regulaminie jest napisane ze niekoniecznie decyduje kolejność zgłaszania sie ale również aktywność na forum a może i najbardziej ta własnie aktywnosc;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@plmpcrue kilka osób nie zostało zakwalifikowanych do 3 ligi, bo jak pisałem tutaj -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f481/zgloszenia-do-konkursu-fb-league-iv-sezon-15-16-nowe-zespoly-123483.html#post5525618
&quot;WAŻNE! Pierwszeństwo w dołączeniu do zabawy mają aktywni użytkownicy forum, którzy wykazywali się aktywnością na forum.bukmacherskie.com w ostatnim okresie, tj pisali analizy w działach sportowych.&quot;
Dlatego też tym kryterium kierowaliśmy się przy dołączaniu zespołów do ligi.
Musisz zwiększyć swoją aktywność, jesteś na forum ponad rok, a napisałeś 8 postów...
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Musisz zwiększyć swoją aktywność, jesteś na forum ponad rok, a napisałeś 8 postów...
Jestem aktywny i nie muszę tego nawet udowadniać, bo jest to czarne na białym. Jeszcze jakis czas temu mówiłeś że mogę grać w tym konkursie, więc gdzie jest moja drużyna w 3 lidze?
 
waniak 179

waniak

Użytkownik
Witam jakas Tabela bedzie podana, czy dopiero pod koniec sezonu ? nie powiem, że było by fajnie pod koniec kazdej kolejki wiedzieć na którym jest się miejscu obecnie w tabeli.
 
Do góry Bottom