>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, niejasności, skargi i zażalenia

kitex 738

kitex

Użytkownik
Witam wszystkich w nowym sezonie FB League ????
Startujemy już w najbliższy weekend. Dwie pierwsze kolejki zostały dodane, więc można już typować.
Powodzenia!!! ????
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Proszę o zmianę kursów w typach sobotnich:
Typ nr 1 Kurs 2.55
Typ nr 2 Kurs 1.65
Typ nr 3 kurs Atletico wygra do zera 1.80
Typ nr 4 kurs 1.50
Forbet

Poprawione //Waldi1979
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Proszę o zmiane w moim typie. Zapomniałem zmienić. Tak miało być:

Kolejka 5 (3 luty 2018)
NAPOLI – Haller
gość
Poprawione //Waldi1979
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Tabela po 6 kolejkach dodana w odpowiednim temacie.
Ewentualne błędy zgłaszajcie w tym temacie lub na PW.
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Proszę o zamianę typu
1. 10.02.2018 19:45 FCSB - CFR Cluj @ 1 @ 2,63 Unibet
Na typ:
1. 10.02.2018 16:00 West Ham - Watford @ 1 @ 2.50 Unibet
Dziękuję. Pozdrawiam
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Faktycznie wczoraj przez cały dzień były problemy ze stroną i rozumiem, że nie każdy jest 24h na dobę przed komputerem. Sam kilka razy &quot;podchodziłem&quot; do typowania, aż w końcu się udało.
Anulowanie całej 8 kolejki nie wchodzi w grę, bo jednak zdecydowana większość osób podała typy. Dlatego moja propozycja jest następująca: KrisBarca_92 oraz robson United (bo tylko oni nie podali typów) będą mogli oddać typy w najbliższej sobotniej kolejce, które zostaną zaliczone do zaległej 8 kolejki. Z warunkiem, że typy zaliczone do 8 kolejki muszą być różne od typów do 9 kolejki. Czyli, że nie można powtarzać tych samych meczów do 8 i 9 kolejki.
Temat do dyskusji???
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
No ale co to ma być??? podajesz typy z wczoraj dziś? to są chyba jakieś jaja, typy mogliście podawac przez tydzień czasu? do kogo pretensje że czekacie na ostatnia sekunde panowie??
No ale co to ma być??? podajesz typy z wczoraj dziś? to są chyba jakieś jaja, typy mogliście podawac przez tydzień czasu? do kogo pretensje że czekacie na ostatnia sekunde panowie??
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
No ale co to ma być??? podajesz typy z wczoraj dziś? to są chyba jakieś jaja, typy mogliście podawac przez tydzień czasu? do kogo pretensje że czekacie na ostatnia sekunde panowie??
No ale co to ma być??? podajesz typy z wczoraj dziś? to są chyba jakieś jaja, typy mogliście podawac przez tydzień czasu? do kogo pretensje że czekacie na ostatnia sekunde panowie??
Kolego ja nieraz oddaje typy też wczesniej , ale niestety w niedziele myslalem o typowaniu na ten dzien , a strona szwankowała prawie cały dzien ledwo co za typowalem na mecze które odbywały o godz 23;00. dzis to samo sie działo w godzinach popołudniowych
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Informacyjnie! Nie będzie żadnych dodatkowych typowań, osoby, które czekały na ostatnią chwilę po prostu straciły kolejkę. Na oddanie typów był praktycznie cały tydzień. Przykro nam, ale awaria nie była z winy forum i umożliwienie dodatkowych typowań byłoby nie fair wobec osób, które typy oddały i wygrały swoje mecze. Jednak nie będziemy tych meczy rozliczać jako walkower, a po prostu, że te osoby trafiły 0 goli, nie będzie także minusowych punktów, jeżeli ktoś w ten dzień oddał typ po 18 - ej. W naszej decyzji kierowaliśmy się dobrem większości, ponieważ w dwóch ligach typów nie oddało w sumie 3 osoby. Pozdrawiam.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Oszustwo!! Forum nie dziala, nie podałem typów i przegram mecz z kims kto podal na palę same remisy??!!
kitex dal najlepsze rozwiązanie. Ale poza tym to ja swoje typy dalem, rozliczylem wiec proszę mi je policzyć normlanie zresztą.
To ze jakks user sie burzy bo podał typy w poniedziałek bo jest tak &quot;genialny&quot; ze potrafi przewidzieć w swojje kuli remisy to mam to w du.. Inni czekają na weekend bo podają typy nie na palę a przeglądając sklady i absencje i na tym opietaja swoje typy, nawet do konkursu więc ogolnie moze dajmy wymóg żeby juz dzis podac typy z wyprzedzeniem do konca sezonu co??!! Przecież baku i tak poda same remisy bez zadnego sprawdzania...

To co sie dzieje na forum i z forum ostatnio to są jaja, admin nje panuje nad tym w żaden sposób!
Jestem za powtórzeniem kolejki, podobnie widzę kokosek1960 prawda?
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Rowniez jestem za umozliwieniem podania typow. Probowalem wejsc na forum w niedziele z 20 razy w roznych godzinach, oczywiscie bez skutku. Ani nie moglem rozliczyc soboty o czasie ani podac typow na niedziele. Od kilku sezonow podaje typy w dzien kolejki, ew dzien wczesniej jak czas nie pozwala bo wiele czynnikow wplywajacych na wynik meczu dowiaduje sie na kilka godzin przed spotkaniem. Nie podalem typow nie z mojej winy takze nie rozumiem dlaczego mam byc z tego powodu poszkodowany.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Właśnie dlatego że nie podajecie typów wcześniej, po to Kitex zakłada temat na kilka dni przed żeby można było typy podać a Wy czekajcie dalej, ja podawałem typ dnia na poniedziałek w niedziele o 18:24 i wszystko było okej, więc się dało.. https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-12-02-2018-poniedzialek.150398/
A i Robson nie podaje remisów na pałe, bo ja się nie czepiam jak Ty podajesz swoje typy, chyba Cię trochę poniosło moim zdaniem, powinneś uważać co piszesz nie jesteś od wczoraj na forum..
Nie chcę nikogo obrażać ,ale czas mieliście i inni typy podali więc niech moderetor zadecyduje co i jak. Ja się dostosuje, jak chcesz weź sobie moje 3 punkty jak tak bardzo Ci zależy na nich , tylko grajmy uczciwie. Pozdrawiam.
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Tabela po 8 kolejkach dodana w odpowiednim temacie.
Ewentualne błędy zgłaszajcie w tym temacie lub na PW.
PS. 8 kolejka rozliczona według zaleceń organizatora.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
8 kolejka jest zle rozliczona.
Logika mówi, ze jak orgabizator nie zapewnił możliwości oddania nam typów to jak mieliśmy to zrobić?
Czyli grajmy dalej tak ze dzis podajmy juz typy na wszystkie kolejki do końca.
Załóż kitex proszę tematy do samego konca to na wypadek gdyby forum nie działało co zdarza sie bardzo czesto podam typy do końca od razu dziś...
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
  • Ja zdążyłem podać typy ale to już rzutem na taśmę , ale forum ostatnio często szwankowało. Komu pasuje niech sobie typy podaje nawet w poniedziałek jak nie ma co robić tylko klęczy przed komputerem ;) .Ja mam czas do godz 18;00 w sobote lub niedzielę .Nieraz podaje kupony wcześniej , ale niestety nie zawsze sie wyrobię , są inne fora i tam też trzeba zaglądać ???? . Więc prosze co niektórych by nie dyktowali ,że trzeba wysyłac typy juz w poniedziałek:eek:
 
Do góry Bottom