>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, niejasności, skargi i zażalenia

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie zadajecie pytania oraz zgłaszacie niezgodności. W jak najkrótszym czasie otrzymacie odpowiedź.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Można prosić o zmianę typu? Jestem pewny, że Sportingbet miał wpisany na dziś mecz Podbeskidzia, a grają jutro. Proszę o zmianę na Bastia - Nice. Kurs taki sam, godzina 20:00.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Taka informacja dla wszystkich. Jeżeli mecz został źle wpisany w ofercie lub też bukmacher źle wystawił kursy to dajemy zwroty lub po szybszym powiadomieniu typ zastępczy. UWAGA :!: Każdy może tylko RAZ podać typ zastępczy - każdy kolejny to zwrot.
Ten zapis widnieje już także w regulaminie.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Bez obrazy, ale co to za dziwny punkt regulaminu, że typów po 17, nie można wstawiać? Przecież to jakiś absurd...
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Bez obrazy, ale co to za dziwny punkt regulaminu, że typów po 17, nie można wstawiać? Przecież to jakiś absurd...
Jeżeli o mnie chodzi to nie ma problemu z tym żeby zaliczyć ci te typy i faktycznie ten punkt regulaminu jest conajmniej dziwny jedyne wytłumaczenie tego punktu widzę w tym żeby nie było takich sytuacji że ktoś czeka na tzw. wyczekanie rywala wiedząc ile zdobył goli, ale domyślam się że to nie było twoim zamiarem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jeżeli o mnie chodzi to nie ma problemu z tym żeby zaliczyć ci te typy i faktycznie ten punkt regulaminu jest conajmniej dziwny jedyne wytłumaczenie tego punktu widzę w tym żeby nie było takich sytuacji że ktoś czeka na tzw. wyczekanie rywala wiedząc ile zdobył goli, ale domyślam się że to nie było twoim zamiarem.
Nie, po prostu nie siedzę cały czas przed komputerem. Tym bardziej w niedzielę i tym bardziej w taką pogodę :razz: Decyzja należy do prowadzących. Dla Ciebie ????
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Nie da się tej 9 kolejki jakoś przesunąć? Szczerze mowiac mało co jest ciekawego do grania same jakieś egzotyczne i mało znane ligi.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Witam
W 3 kolejce w pojedynku Coco Jambo &amp; Do-Polonia Świdnica 5:3 jest błąd powinien brzmieć wynik Coco Jambo &amp; Do-Polonia Świdnica 5:6 gdyż trafiłem tam 3 mecze i każdy po 2 bramki czyli razem 6 :gool:Bardzo proszę o poprawienie wyniku i tabeli po 5 kolejkach
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Oba błędy poprawiłem i naniosłem do tabeli, ale nie będę już wklejał uaktualnionej, tylko przy następnej okazji za kilka kolejek.
Sorry za błędy.
 
Do góry Bottom