>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, niejasności, skargi i zażalenia

baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Chłopaki nie pisałem o poniedziałku, ale jest na przykład piątek lub sobota do oddania typów na niedziele,. Po co czekać na ostatnią chwilę? Poza tym przejrzałem wszystkie kolejki i obaj niejednokrotnie ( Robson-Kokosek) podawaliście typy dzień lub kilka dni wcześniej....
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Czesc,
Forum nie dzialalo i nie mielismy na to zadnego wplywu. Przelozylo sie to na utrudnienia w tym i innych konkursach. kitex zaproponowal idealne rozwiazanie. Osoby, ktore ze wzgledu na utrudnienia techniczne nie mogly podac typow, powinni nadrobic to przy okazji najblizszej kolejki.
Nie widze powodu aby anulowac cala kolejke i dzialac na szkode tych, ktorzy podali swoje typy zgodnie z regulaminem.
Robimy wszystko aby zminimalizowac dzialania osob trzecich, dzialajacych na szkode tego miejsca.
Trafnych typow! ????
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Tabela po 10 kolejkach dodana w odpowiednim temacie.
Ewentualne błędy zgłaszajcie w tym temacie lub na PW.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
INFO!!!
Wydłużamy podliczanie kolejek 11-12 do jutra do godziny 16:00 z powodu awarii jaka miała miejsce na forum.
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
A co z osobami, które podały w swoich typach mecze, które zostały przełożone i nie miały możliwości podać typów zastępczych?
Nie będę ukrywał, że chodzi też o mnie i pech chciał, że akurat typowałem dwa takie spotkania w 12 kolejce.
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Tabela po 1 rundzie (11 kolejkach) dodana w odpowiednim temacie.
Ewentualne błędy zgłaszajcie w tym temacie lub na PW.
Dwie czołowe drużyny trochę &quot;odskoczyły&quot;, ale jest cała 2 runda, aby je gonić ;)
Brawa dla Hala Madrid i Cules za świetne typowanie ???? Idziecie na rekord punktowy ;)
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
A co z osobami, które podały w swoich typach mecze, które zostały przełożone i nie miały możliwości podać typów zastępczych?
Nie będę ukrywał, że chodzi też o mnie i pech chciał, że akurat typowałem dwa takie spotkania w 12 kolejce.
Niestety jeśli uda się podać typy zastepcze przed końcem kolejki to wtedy mozna zamienić. Teraz juz niestety nie ma opcji
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Tylko jak miałem to zrobić skoro wczoraj była awaria forum i nie miałem technicznej możliwości podania typów zastępczych?!
W poprzedniej kolejce osoby, które ze względu na utrudnienia techniczne nie mogły podać typów mogły to nadrobić przy okazji najbliższej kolejki. I teraz powinna być taka sama możliwość. Tym bardziej, że to nie wynikło z podania typów &quot;na ostatnią chwilę&quot; tylko z przyczyn niezależnych ode mnie.
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Tabela po 12 kolejkach dodana w odpowiednim temacie.
Ewentualne błędy zgłaszajcie w tym temacie lub na PW.
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Tabela po 14 kolejkach dodana w odpowiednim temacie.
Ewentualne błędy zgłaszajcie w tym temacie lub na PW.
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Jak już pewnie wiecie, albo jak ktoś jeszcze nie wie to wszystko jest opisane tutaj: https://forum.bukmacherskie.com/threads/ekstraklasa-tabela.119279/page-4#post-6620302 maer (Polonia Świdnica) został wykluczony z rozgrywek za celowe zawyżanie kursów (oszustwo). Niech to będzie przestrogą dla innych potencjalnych oszustów. Bawmy się fair.
Wyniki wszystkich spotkań z pierwszej rundy z maer zostają zachowane. Natomiast wszystkie dotychczasowe wyniki z rundy rewanżowej zostaną zweryfikowane jako walkower 3:0 lub wyższy (jak ktoś trafił więcej bramek) na korzyść drużyny przeciwnej. Osoby, których czeka jeszcze spotkanie z maer nadal będą musiały podać typy w kolejce. Brak podania typów będzie skutkował obustronnym walkowerem 0:3.
Jutro postaram się podliczyć kolejki 15 i 16, poprawić tabelę oraz założyć tematy na najbliższy weekend.
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Tabela po 16 kolejkach dodana w odpowiednim temacie.
Ewentualne błędy zgłaszajcie w tym temacie lub na PW.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
QUOTE=&quot;kokosek1960, post: 6624114, member: 26696&quot;]Kolejka 17 (17 marzec 2018)
Imperium w ataku – Stal Stalowa Wola
gospodarz
1.17 marca,18:00/Jagiellonia Białystok-Arka Gdynia/Wynik 1 połowy [email protected]
2.17 marca,20;30 /Korona Kielce - Górnik Zabrze [email protected]
3.17 marca,15;30/ FC Augsburg - Werder Brema [email protected]
4.17 marca,18;30/VfL Wolfsburg - FC Schalke 04 [email protected]
forbet wszystko[/quote]
Powaznie 2.3 na schalke bylo ?
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Tabela po 18 kolejkach dodana w odpowiednim temacie.
Ewentualne błędy zgłaszajcie w tym temacie lub na PW.
Przypominam, że kolejna kolejka dopiero 31 marca ze względu na przerwę reprezentacyjną.
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Tabela końcowa dodana w odpowiednim temacie.
Ewentualne błędy zgłaszajcie w tym temacie lub na PW.
Dzięki wszystkim za fajną rywalizację. Gratulacje dla najlepszych, a przede wszystkim gratulacje zibi16 za zwycięstwo ????
Małe podsumowanie statystyczne:
Najwięcej bramek zdobył zespół Korczak Gorlice (85 bramki), co pozwoliło na zajęcia 2 miejsca. Drugi wynik zanotował zespół Manchester United (82 bramki), co pozwoliło jednak na zajęcie &quot;tylko&quot; miejsca tuż za podium. Zwycięska drużyna Hala Madrid zdobyła 76 bramek, co było 3 wynikiem.
Najmniej bramek (czyli można powiedzieć najwięksi szczęściarze) straciły drużyny: Cules i mietki odpowiednio 43 i 44 bramki.
Największym pechowcem została drużyna Haller, której rywale wbili aż 65 bramek, co przy całkiem dobrym wyniku 72 bramek zdobytych (4 wynik w lidze) dało tylko 7 miejsce.
Do zobaczenia w kolejnej edycji ;)
 
Do góry Bottom