>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności, skargi i zażalenia

R 4,1K

robson1416

Forum VIP
I jak wszystko pododaje to automatycznie się tabelka zaktualizuje i tylko wtedy plikiem dodać ją na stronę?
Jak tak to możesz podesłać tego Excela i od jutra będę próbował ogarniać wyniki wszystkie bo jest trochę zaległości i poproszę wszystkich podliczyć swoje dokonania do tego czasu.
Nie jest automatycznie ;).
Ok, tabela będzie do środy zrobiona. Ogarnę.
edit: max do piątku, mały poślizg, w każdym razie przed 15 kolejką będzie.
pzdr
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
https://forum.bukmacherskie.com/...ml#post6187760 Marcin Odra uzyskał 4 bramki i źle napisał, więc w meczu Arsenalu z Polonią Świdnica wynik 4:4.
Dzięki przyjacielu, że jesteś czujny i chcesz dla mnie dobrego rezultatu ???? ale niestety podałem typy po regulaminowym czasie, czego konsekwencją jest minus dwie bramki....
Dlatego wynik podałem jako 2 bramki, a nie cztery.
Pamiętajcie, zawsze walczymy fair play ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
A to ok - myślałem, że może lekko się naśmiewasz, że tak zawsze pilnuję wszystkiego w konkursach. No cóż - zostało mi z tego okresu, jak miałem jeszcze sporo czasu i wam pomagałem więcej ;)

Pozdro ????
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Robson - dzięki za sprawne prowadzenie konkursu. Jakieś info o Skrill wysyłamy?
Pewnie wysyłamy tylko do kogo?
Robson może jakieś podsumowanie oprócz tabelki jak co roku bo dobrze Ci to wychodzi:cool:
W końcu pokonałem Intelowca ???? ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dane zapewne będziecie wysyłać do mnie, ale dajcie mi 2 dni ja ocenienie Waszej aktywności na forum w działach sportowych.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Jeśli nie bierzesz pod uwagę aktywności przy prowadzeniu konkursów i pomocy w całej historii forum, to daj znać, jakie muszę spełnić kryteria i postaram się odpracować, choć niestety, jak już wspomniałem, mam mniej czasu niż jeszcze kilka lat temu.
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Ja też kiedyś miałem więcej wolnego czasu i więcej pisałem analiz w działach i teraz też krucho z czasem ale ostatnio coś tam naskrobałem i myślę że wrócę do aktywniejszych użytkowników.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Robson - chętnie oddam Tobie moją nagrodę za sprawne prowadzenie konkursu, nie ma sprawy.

Wydaje mi się jednak, że to, co zrobiłem na tym forum w całej jego konkursowej działalności, która nie nalicza się do postów, wystarcza na to, żebym mógł wziąć udział w organizowanych tu konkursach i chyba inni też tak myślą, bo nigdy nie miałem problemu z nagrodami.

Jeśli tu jest inaczej, to zaakceptuję decyzję, bo nie mam nic do gadania, aczkolwiek, jak pisałem, mogę postarać się spełnić jakieś dodatkowe warunki.

Pozostawiam decyzję odpowiednim osobom ;)

Pzdr
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Gratuluję zwycięzcom, ciekawa rywalizacja jak zwykle ;) Szkoda tylko, że niektórzy w trakcie zawsze muszą olać konkurs i ma to wpływ na rywalizację... Co edycja jest to samo.
Odnośnie nagród to myślę, że @INTELOWIEC faktycznie zasłużył swoją pomocą przy współpracy z nami i podliczaniem konkursów itp.
Najważniejsze pytanie.
Zaczynamy kolejną edycję od następnego weekendu (10-11 grudnia)? Mam nadzieję, że tak bo konkurs stał się w mojej opinii jednym z najlepszych w historii forum. Jak macie jakieś spostrzeżenia, uwagi, propozycje co do kolejnej edycji to śmiało piszcie, zostanie to rozpatrzone z pewnością.
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Najważniejsze pytanie.
Zaczynamy kolejną edycję od następnego weekendu (10-11 grudnia)? Mam nadzieję, że tak bo konkurs stał się w mojej opinii jednym z najlepszych w historii forum. Jak macie jakieś spostrzeżenia, uwagi, propozycje co do kolejnej edycji to śmiało piszcie, zostanie to rozpatrzone z pewnością.
Jestem jak najbardziej za :spokodfhgfh:
Ewentualnie prośba do osób, które nie zamierzają regularnie typować, by nie zgłaszały się do konkursu,by nie psuć zabawy innym.
 
Do góry Bottom