>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, niejasności dotyczące konkursu

robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Co to za organizatorstwo? Zapisalem sie, pytam, gdzie moja drużyna i nie otrzymałem odpowiedzi.
Jak się zapisałeś w odpowiednim temacie i miałeś partnera to poszukaj dokładnie bo napewno jesteś w którejś grupie ...I jak się organizacja nie podoba to sam zrób lepszy konkurs albo nie bierz udziału. nikt Cię nie zmusza.
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
Jak się zapisałeś w odpowiednim temacie i miałeś partnera to poszukaj dokładnie bo napewno jesteś w którejś grupie ...I jak się organizacja nie podoba to sam zrób lepszy konkurs albo nie bierz udziału. nikt Cię nie zmusza.
powtarzam do skutku, zapisałem sie bez partnera i mialem go miec wylosowanego, a tu ni me ni BE. Wylosowałeś mi?
 
serce 0

serce

Użytkownik
Upoważniam Akarina, członka zespołu Abs(t)ynenci do oddawania typów.

----
&quot;nie wiedziałem gdzie to napisać, to piszę tutaj, żeby nie zaśmiecać innych tematów&quot;
 
G 277

geryx

Użytkownik
upoważniam Ge(L)o do oddawania typów.

Pytanko- co się dzieje jak przeciwnik poda zły typ ( z róznych powodów)? -walkower?
 
matys007 0

matys007

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanko, czemu niektórzy podają wyniki na siatke na dzisiaj skoro ona odbywa się jutro rano ? ;/ Tak, przynajmniej widzę na expekcie...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
upoważniam Ge(L)o do oddawania typów.

Pytanko- co się dzieje jak przeciwnik poda zły typ ( z róznych powodów)? -walkower?
walkower jest w przypadku nie podania typów na dany dzień, wtedy otrzymujesz 3pkt niezależnie jakie ako trafisz, a kolejne powtórzenie tzn że dany zespół nie podaje typów drugi raz = wykluczenie z zabawy.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanko, czemu niektórzy podają wyniki na siatke na dzisiaj skoro ona odbywa się jutro rano ? ;/ Tak, przynajmniej widzę na expekcie...
No to pewnie źle widzisz;) Bo mecze siatkówki rozpoczynają się 9sierpnia we wczesnych godzinach rannych. jeśli dobrze pamiętam ok 3-4 rano.
 
G 277

geryx

Użytkownik
walkower jest w przypadku nie podania typów na dany dzień, wtedy otrzymujesz 3pkt niezależnie jakie ako trafisz, a kolejne powtórzenie tzn że dany zespół nie podaje typów drugi raz = wykluczenie z zabawy.
no dobra to jasne, ale jest tez kilka innych mozliwych nieregulaminowych zachowań teamów przy oddawaniu typów, np-nie podanie singlowego zdarzenia, wziecie oferty z innego buka, źle podane typy ( wybrakowane np. hadni +28 ale bez wskazania na kogo), typów b edzie dużo więc i błędów moze byc trochę. Ponawiam więc pytanko czy jedyną przewidziana karą jest ZAWSZE walkower?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
no dobra to jasne, ale jest tez kilka innych mozliwych nieregulaminowych zachowań teamów przy oddawaniu typów, np-nie podanie singlowego zdarzenia, wziecie oferty z innego buka, źle podane typy ( wybrakowane np. hadni +28 ale bez wskazania na kogo), typów b edzie dużo więc i błędów moze byc trochę. Ponawiam więc pytanko czy jedyną przewidziana karą jest ZAWSZE walkower?
W przypadku złego podania typu tzn nie zaznaczenia na kogo handi itp to wogóle nie liczymy tego zdarzenia bo przecież jasnowidzami nie jesteśmy ;)

wzięcie oferty z innego buka= walkower

nie podanie singlowego zdarzenia = ostrzeżenie i odjęcie od klasyfikacji łącznej danego zespołu 1pkt, za drugim razem gdy dana sytuacja się powtórzy wyklucznie z konkursu

Pozdrawiam i przestrzegajcie tych zasad bo przeglądają Wasze typy już sporo zespołów podaje typy bez spotkań indywidualnych albo sa one przewidziane na inny dzień. W przypadku gdy mecz podany nie odbędize się danego dnia ze względu na Wasz błąd tj niedopatrzenie daty rozpoczęcia mecz nie będize brany pod uwage do trafionego ako.
 
Do góry Bottom