>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f336/1-kolejka-mecze-gr-a-60640-2.html#post2290215
Kostaryka - Kolumbia

1. Kto wygra (1x2) - Kolumbia ✅
2. Wynik do przerwy (1x2) - Kolumbia ✅
3. Under 2,5 czy Over 2,5 - Over 2.5
4. Strzelec jednej z bramek - Rodallega
5. Dokładny wynik - 0-1 // Nie zgadza się z &quot;Over 2.5&quot; !
6. Dokładny wynik do przerwy - 2-3
7. W której połowie padnie więcej bramek - w drugiej
Chcę zgłosić reklamację [Tzw musztarda po obiedzie jak to mówią]
Oczywiście to miałoby odwrotnie , czyli dokładny wynik DO PRZERWY 0-1 , a końcowy 2-3.
Over i ilość bramek temu odpowiadają
Gapa ze mnie i tyle.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ok, a załóżmy, że typuję do przerwy 1:0, dokładny wynik 2:0 i daję po równo bramek w obu połowach - mecz kończy się 4:0, do przerwy jest 2:0 - wtedy są punkty?
Wtedy są pkt.
Taką przyjeliśmy zasadę i tego się trzymamy przez cały konkurs.
Warto też zwrócić uwagę, że są tacy co przy wyniku 0:0 podają stzrelca jednej z bramek. Nie iwem czy myślą, ze im to zostanie policzone czy co, ale nie będzie liczone od razu mówię.
Chcę zgłosić reklamację [Tzw musztarda po obiedzie jak to mówią] Oczywiście to miałoby odwrotnie , czyli dokładny wynik DO PRZERWY 0-1 , a końcowy 2-3. Over i ilość bramek temu odpowiadają
Gapa ze mnie i tyle.
No gapa z Ciebie, ale co my na to poradzimy :p
 
golden 0

golden

Użytkownik
Wtedy są pkt.
Taką przyjeliśmy zasadę i tego się trzymamy przez cały konkurs.
Ale czy to trochę nielogiczne? Jeśli wtedy są punkty (a przecież nie wytypowaliśmy prawidłowo wyników), to dlaczego nie przyznawać ich przy 0:0?
Warto też zwrócić uwagę, że są tacy co przy wyniku 0:0 podają stzrelca jednej z bramek. Nie iwem czy myślą, ze im to zostanie policzone czy co, ale nie będzie liczone od razu mówię.
????
 
pirowastone 27

pirowastone

Użytkownik
Typowałeś wynik 2:0 dla Brasil.
Pytanie gdzie padnie więcej bramek? dałes X.
Tu zgoda, ale czy padły jakieś bramki ? Nie, 0:0 się skończyło więc to chyba logiczne że za to nie ma pkt.
Moim zdaniem powinno byc rozliczane tak jak jest zaklad na sportingbet
W której połowie padnie więcej goli

[?] Kursy

Pierwsza połowa 3.20 Druga połowa 1.95 Po równo 3.30 Proste 3 opcje a nie dochodzi 4 brak goli...
Wystarczy w sumie odwrocic
7. W której połowie padnie więcej bramek -
1. Kto wygra (1x2) -
2. Wynik do przerwy (1x2) -
3. Under 2,5 czy Over 2,5 -
4. Strzelec jednej z bramek -
5. Dokładny wynik -
6. Dokładny wynik do przerwy -
i to logicznie poprawi bledny waszego &quot;logicznego&quot; systemu punktowania ktory wymysliliscie.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Moim zdaniem powinno byc rozliczane tak jak jest zaklad na sportingbet
i to logicznie poprawi bledny waszego &quot;logicznego&quot; systemu punktowania ktory wymysliliscie.
Też tak sądzę, że powinno być rozliczane jak u buka z którego mamy konkurs.
I nie waszego systemu, gdyż ja też tu podliczam i jestem za ✅ za takie typy
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
[Zero] to też liczba, tak mi się wydaje. Więc nie rozumiem dlaczego osoby mające w siódmym podpunkcie- X nie zdobywają punktów. Na logikę to w sytuacji: 1:1 (0:1) i 0:0 (0:0) w obu połowach pada tyle samo bramek. 1=1 i 0=0 =&gt;remis
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
[Zero] to też liczba, tak mi się wydaje. Więc nie rozumiem dlaczego osoby mające w siódmym podpunkcie- X nie zdobywają punktów. Na logikę to w sytuacji: 1:1 (0:1) i 0:0 (0:0) w obu połowach pada tyle samo bramek. 1=1 i 0=0 =&gt;remis
nic dodać, nic ująć - może organizatorzy ugną się i przyjmą tok rozumowania głosu ludu, który co by nie mówić wydaje się bardziej logiczny niż robić typ z czterema możliwymi rozwiązaniami...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
nic dodać, nic ująć - może organizatorzy ugną się i przyjmą tok rozumowania głosu ludu, który co by nie mówić wydaje się bardziej logiczny niż robić typ z czterema możliwymi rozwiązaniami...
Ok, po burzliwej naradzie będizemy zaliczać takie typy też;)
Pozdrawiamy i miłej zabawy wszystkim!
 
czort 31

czort

Użytkownik
Warto też zwrócić uwagę, że są tacy co przy wyniku 0:0 podają stzrelca jednej z bramek. Nie iwem czy myślą, ze im to zostanie policzone czy co, ale nie będzie liczone od razu mówię.
Ktoś daje takie typy: Brazylia - Paragwaj

1. Kto wygra: X
2. Wynik do przerwy: X
3. Under 2,5 czy Over 2,5- Under
4. Strzelec jednej z bramek: Neymar
5. Dokładny wynik: 0:0
6. Dokładny wynik do przerwy: 0:0
7. W której połowie padnie więcej bramek: równo
Czyli w takiej sytuacji jak bedzie 0:0 jest ⛔ ?
I jak będzie np. 1:0 i strzeli Neymar to też ⛔ ?
Oczywiście pytanie dotyczy tylko odnośnie 4.
 
P 5

pih

Użytkownik
Jeśli jest taka możliwość proszę o poprawienie w 4 kolejce przy meczu Boliwia-Kostaryka, że więcej bramek padnie w 2 połowie.
Zrobione // kapszti
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
witam;) kapszti mi oraz paru innym osobom nie dodał punktu za poprawne wytypowanie kto wygra w meczu Urugwaj - Peru ; mam x a punktu brak:]
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
witam;) kapszti mi oraz paru innym osobom nie dodał punktu za poprawne wytypowanie kto wygra w meczu Urugwaj - Peru ; mam x a punktu brak:]
To może podaj link do swojego postu i do tych gdzie się pomyliłem. Nie pomyślałeś, że pomoże mi to w znajdowaniu twojego postu
 
Do góry Bottom