>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Jeżeli ktoś trafi strzelca bramki, a z drugiej strony ma jako DW podane, że drużyna w której ów zawodnik gra przegrywa np. 0-1 to liczone jest to jako typ sprzeczny? Moreno o ile mi wiadomo gra dla Boliwii, więc bramek dla Kostaryki strzelał nie będzie?
 
czort 31

czort

Użytkownik
Jeżeli ktoś trafi strzelca bramki, a z drugiej strony ma jako DW podane, że drużyna w której ów zawodnik gra przegrywa np. 0-1 to liczone jest to jako typ sprzeczny? Moreno o ile mi wiadomo gra dla Boliwii, więc bramek dla Kostaryki strzelał nie będzie?
Sprzeczne to jest to co piszesz bo jeśli jest wynik Kostaryka 0:1 Boliwia to żaden zawodnik z przegranej drużyny nie strzeli bramki chyba że samobójcza.

Żeby był punkt to zawodnik musi strzelić bramkę nie ważne czy dla zespołu zwycięskiego czy przegranego.

A tu jeszcze pytanie do organizatorów np. zawodnik na którego postawilem strzela bramkę samobójczą czy liczy się jako strzelec bramki?
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Sprzeczne to jest to co piszesz bo jeśli jest wynik Kostaryka 0:1 Boliwia to żaden zawodnik z przegranej drużyny nie strzeli bramki chyba że samobójcza. Żeby był punkt to zawodnik musi strzelić bramkę nie ważne czy dla zespołu zwycięskiego czy przegranego.
toteż właśnie o to zapytałem, czy to jest liczone jako sprzeczność bo przeglądając posty z ostatniej może godziny znalazłem 2 takie typy, a błędy w podliczaniu też się zdarzają później, w końcu moderatorzy tylko ludzie i też mogą coś przeoczyć ;)
 
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
Wiem, że to co teraz napisze nie ma wielkiego znaczenia ale mecze rozgrywane w kolejce 6 są dzień wcześniej niż w kolejce 5 :razz: Taka mała uwaga odnośnie numerowania kolejek, w zasadzie bez znaczenia ale przejrzyście wygląda jak idziemy kolejka po kolejce ;)
 
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
Prosze o poprawienie meczu Peru-Meksyk dalem omylkowo ze w drugiej polowie padnie wiecej bramek a mialo byc ze w pierwszej.
post86 z dnia dzisiejszego
Nie moge skopiowac lonku bo pisze na telefonie i nie wiem jak sie kopiuje. Przepraszam za pomylke i utrudnienie oraz dziekuje.
Poprawione // kapszti
 
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
W dniu dzisiejszym postawilem post na Kolumbie z Boliwia i na Argetyne z Kostaryka tego pierwszego nie podpisalem nawet nie wiem jak to sie stlo peosze o zaliczenie typu.
post55
 
Do góry Bottom