>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

prof 8,8K

prof

Użytkownik
Chcialem dobrze ale znow sie pomylilem.Widzialem Hiszpania -2 i nie popatrzylem do konca .Przez co popełniłem kolejne gafy.W moim podliczeniu tez popełnilem spory bład ale tak to jest jak szybko sie pisze i potem nie sprawdza czy dobrze wszystko zostalo napisane.Przepraszam mój bład.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
19#Hiszpania - Honduras (Poniżej/powyżej: 2.5) typ 2 powyżej 1.65 Tobet
20#Portugalia - Korea DPR (Poniżej/powyżej: 2.5) typ 2 powyżej 2.30Tobet
+ 30
130 - 65 = 65 na plusie pozdro ????
za nie trafiony typ jest ⛔ 100 więc 130 - 100 = ✅ 30

PS: Lalo .. Ty to coś musiałeś wałka zrobić po meczu bo wczoraj sprawdzałem po 2x każdemu , pewnie kazałeś komuś zmienić ???? nie no żartuje ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
To tak. Wszystkie dni podliczone , nie wiem kiedy będzie tabela ale spodziewam się że jutro z rana Ted zrobi bo jutro kolejna runda się zaczyna. Jutro też sprawdzę czy każda z zakwalifikowanych osób do II podała wymagane min 25 typów.
I na koniec chciałem podziękować innym i organizatorom za konkurs ( bez szans na kwalifikacje :| ) ???? konkurs bardzo fajny i jak na razie odbywa się bezproblemowo ???? oby tak dalej ;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
jest już tabela, pierwsza 40stka może podawać typy w nowym temacie, jakby się coś nie zgadzało to PW
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f285/24-czerwca-2010r-czwartek-46065-3.html#post1696494
W tym poście powinienem mieć tylko -25 a nie -225 : ) Co w końcowym rozrachunku przy głównej tabeli wychodzi 899 pkt a nie 689 ???? Proszę o poprawienie ????
I tak sobie sprawdzałem liczbe pkt. bo właśnie mi coś nie pasowało i znalazłem moją pomyłkę z 14 czerwca
http://forum.bukmacherskie.com/f285/14-czerwca-2010r-poniedzialek-45790-6.html#post1677225
W tym poście zaszła z mojej strony pewna pomyłka, literówka a raczej &quot;cyfrówka&quot; kurs na remis Włochów był oczywiście 3.0 a nie tak jak wpisałem 2.0 czyli jakbyście byli tak mili i dopisali mi 100 pkt. do tabeli to byłoby bardzo fajnie : )
pozdROWienia ????
Konrad // Poprawione , co do tabeli ...14 czerwca trochę dawno ???? Ted niech decyduje choć sądzę że nic z tego bo za błędy trzeba płacić :| ????
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Dlaczego TommyTSW podaje caly czas typy w fazie pucharowej? Przeciez po fazie grupowej zajal on 168 miejsce :eek:
 
Do góry Bottom