>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

ted 9,5K

ted

Forum VIP
regulamin sie kłania:
. Rodzaje zakładów, na które można stawiać:
- under/over dotyczący całego meczu
- zwycięzca meczu (1,x,2,1x,x2)
- handicap zwykły (0:1, 0:2 itd) w całym meczu
- Wynik 1 połowy (1,x,2)
- Dany zespół strzeli gola( TAK, NIE)
- Czy oba zespoły strzelą (TAK, NIE )
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Mozna liczyc na jakas tabelke po 1 rundzie spotkan? albo przynajniej na ozpoczecie podliczania typow?
// Konrad typy już się podliczają ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ja pomagam przy podliczaniu konkursu. W razie jakiś pomyłek to piszcie mi na pw to poprawie. Tabelką zajmie się Ted.
A i jeszcze jedno. Pierwszy dzień konkursu został potraktowany dość ulgowo. Jak ktoś zapomniał bukmachera itp to nie było konsekwencji.
edit // piątek , sobota i niedziela podliczone. reszta jutro. najlepiej niech każdy sobie sam sprawdzi i w razie jakichkolwiek problemów niech pisze , najlepiej na pw ;)
edit2 // jeszcze mam taką prośbę co do niektórych. Jak już się pomylicie w czymś to nie cytujcie posta w temacie z typami bo się trochę burdel robi. W tym temacie piszcie.
 
D 16

djorkaef

Użytkownik
Witam,
wczoraj czyli około godziny 12:30 postawiłem mecze:
HOL-DEN 1@1,50 EXPEKTU
Paragwaj-Włochy under 2,5 expektu
dzisiaj patrzę i w ogóle nie ma moich typów,czy jest możliwe że któryś z moderatorów usunął moje typy,ponieważ jestem pewien że zatwierdzałem i były moje typy. Proszę o sprawdzenie.Dziękuję.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
W regulaminie jest tak .
9. Rodzaje zakładów, na które można stawiać:
- under/over dotyczący całego meczu
- zwycięzca meczu (1,x,2,1x,x2)
- handicap zwykły (0:1, 0:2 itd) w całym meczu
- Wynik 1 połowy (1,x,2)
- Dany zespół strzeli gola( TAK, NIE)
- Czy oba zespoły strzelą (TAK, NIE )
Przeglądając typy , i podliczając wczoraj dużo ludzi typowało HT/FT , DW czy strzelców goli. I te typy dalej pojawiają się na kolejne dni. Ja na razie tych typów nie liczę ( znaczy liczę jako 0 ) ale coś mi się wydaje że ⛔ 100 mogą polecieć za to. Tak więc typujcie takie mecze aby nie było później kłótni , sporów itp.
Kolejna ważna sprawa. Jak już zapomnisz tego bukmachera albo coś się pomylisz to nie cytuj posta bo się burdel robi. Piszcie w tym dziale albo na pw.
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Za wczorajsze typy otrzymałem 0 punktów z powodu nie podania bukmachera i teraz mam pytanie - czy te dwa typy będą się liczyć do ogólnej liczby moich typów - do spełnienia minimum?
//Adam 25 meczów podać to nie dużo aby wszystko było zaliczone. Do końca fazy grupowej pozostało sporo meczów więc na pewno dasz radę. A co do tych podanych - ja uważam że typy będą w razie czego zaliczone bo jak by nie było typy podałeś ale ostateczny głos mają opiekuni konkursu
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Podliczyłem i wtorek. Prawdopodobnie za brak bukmachera będzie ⛔ 100 razy ilość typów bo tak to trochę nie fair jest jak jest liczone jako ✅ 0
Jakieś problemy to tu bądź pw.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Typy na środę podliczone. tradycyjnie problemy na PW zgłaszać a poprawię.
I jeszcze kilka spraw dla przypomnienia.
Od czwartku jak ktoś zapomni podać bukmachera przy typie to ma ⛔ 100 razy ilość typów bez nazwy bukmachera skąd brany typ . Tzn albo pisze na koncu że typy wszystkie od tobet czy expekt albo przy każdym typie zaznacza skąd owy typ jest brany. Bo dwa ktoś może dać z expa i jeden z tobet.
Druga dość ważna sprawa. Z dnia na dzień spada liczba podawanych typów. Przypominam że w I fazie konkursu wymagane jest min 25 typów ! Najlepiej by było żeby każdy kto nie liczy typów na bieżąco podliczył sobie ile typów podał i przy podawania nowych typów leciał wg numeracji tak jak robią nieliczni.
I na koniec tradycyjnie. Jak już się ktoś pomyli to nie cytować posta w dziale z typami ! Tylko zgłaszać tutaj problemy bądź na pw. Jest sytuacja że podliczam typy , widzę że nie ma bukmachera to ⛔ a za 5 stron znajduje zacytowany post z dopiskiem nazwy bukmachera :| trochę przeszkadza.
 
Do góry Bottom