>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jeszcze dodam ze typy nie regulaminowe (zły buk, ht/ft,strzelec) nie sa brane pod uwage w koncowej ilosci typow
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jutro pomogę Tedowi i wieczorem , ewentualnie po południu tabelka powinna się pojawić :spokodfhgfh:

edit// czwartek podliczony.( błędy itp --&gt; PW ) dobrze że 99% osób zastosowało się do próśb i każdy pamiętał o dodaniu nazwy bukmachera :spokodfhgfh: no i nie było tego cytowania ???? jeszcze fajnie by było jak by każdy sobie podliczył ilość typów i je numerował.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Sory chłopaki ale z pośpiechu zapomniałem buka podać w temacie 18 czerwca 2010r - Piątek proszę o dopisanie jest to Tobet proszę o wyrozumiałość pozdrawiam. ;)

Konrad // nie ma sprawy ale fajnie by było jak byś jeszcze linki dawał ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Zapisy do konkursu zakończone. Powodem tego jest fakt iż każda kolejna osoba przystępująca do zabawy nie podała by wymaganych 25 typów w I fazie konkursu. ( do końca fazy grupowej pozostało bodajże 23 mecze z tym dzisiejszym)

I od razu kolejna uwaga do osób które zapisały się do konkursu i podały kilka typów. Jest to ostatni dzwonek aby liczyć się przy klasyfikacji generalnej, tylko trzeba zacząć typować ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f285/19-czerwca-2010r-sobota-45932-5.html#post1687040
Zdaje się, że mi źle pkt policzono.
Zamiast ⛔60 jak na moje powinienem miec wpisane ✅260 , ale to kosmetyczna zmiana :p
Prosze o poprawe w miare możliwosci ;)
Konrad // faktycznie to taka drobna zmiana że nie musiałeś zgłaszać problemu ???? poprawione , sory ???? nie wiem czego ale dwa razy policzyłem mecz Kamerun-Dania każdy podawał ten typ jako ostatni i jakoś automatycznie myślałem że i u Ciebie tak jest ????
 
wujamarcin 0

wujamarcin

Użytkownik
post 57 z niedzieli 21 czerwca żle podliczony
&lt;table id=&quot;post1688212&quot; class=&quot;tborder&quot; align=&quot;center&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;6&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr valign=&quot;top&quot;&gt;&lt;td style=&quot;border-width: 0px 1px; border-style: solid; border-color: rgb(209, 209, 225);&quot; class=&quot;alt2&quot; width=&quot;155&quot;&gt;



Dołączył: 29.09.2007
Skąd: z BYDZI
Postów: 236



&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;border-right: 1px solid rgb(209, 209, 225);&quot; id=&quot;td_post_1688212&quot; class=&quot;alt1&quot;&gt;Paragwaj - Słowacja Paragwaj (-1)1 @ 3.80✅
Włochy - Nowa Zelandia Włochy (-2)⛔ 1 @ 3,20
Brazylia - WKS Brazylia (-1) 1 @3,15✅
Tobet

✅ 15

powinno być ✅395 zgadza się czy nie

ted // ok

&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
wszystko poprawione
Konrad // sory za te błędy ale znowu wbiłem sobie do głowy że Paragwaj 1:0 wygrał :| , trzeba będzie liczyć z kalkulatorem ???? , zaraz wczorajszy dzień sprawdzę jeszcze raz , wszystko.
 
Do góry Bottom