>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Co do meczu Isnera...
Zazwyczaj w każdym turnieju organizatorzy zakładają, że mecz będzie trwał 1,5 h. W Acapulco zaczynają o 18 naszego czasu, a Isner gra 5 mecz na korcie, czyli zaczynałby o godzinie 0:00. To jest godzina, którą zaliczymy na dzień dzisiejszy, więc się Wam upiekło ????
W ofercie Unibet pojawiło się takie oto zdarzenie:
23.02.2010 06:00 Kai-Chen Chang - Erakovic Marina
Erakovic nie wystąpiła w turnieju, Chang natomiast rozegrała mecz z kimś innym.
W konkursie obstawiłem Chang z Erakovic. mecz niestety nie odbył się. Czy jest więc mozliwośc podania typu zastępczego ? prosze o odpowiedź
Widzisz, zapomnieliśmy o tym napisać w regulaminie, biję się w pierś.
Zacytcuj cały swój post z typami, obok typu który się nie odbył napisz ZWROT, i pod cytatem napisz nowy typ.
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Co do meczu Isnera...

Zazwyczaj w każdym turnieju organizatorzy zakładają, że mecz będzie trwał 1,5 h. W Acapulco zaczynają o 18 naszego czasu, a Isner gra 5 mecz na korcie, czyli zaczynałby o godzinie 0:00. To jest godzina, którą zaliczymy na dzień dzisiejszy, więc się Wam upiekło ????
Pewnie przegra :razz:
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
roman8585 - usunąłem Twój 2gi post z bukiem, na prawdę tak trudno jest użyć podglądu przed zatwierdzeniem postu?

ku przestrodze.
 
czort 31

czort

Użytkownik
Mój przeciwnik Kapel podał następujący typ:
23/02/2010, 04.00 Moya, C - Gasquet, R (-/+22.5) 1 @1.86
Który został zaliczony mu na ✅ mecz Moya vs Gasquet zakończył się wynikami 6:4 3:6 2:6 czyli po rozegraniu 27 gemów Kapel postawił że bedzie rozegranych -22,5.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Mój przeciwnik Kapel podał następujący typ:
23/02/2010, 04.00 Moya, C - Gasquet, R (-/+22.5) 1 @1.86
Który został zaliczony mu na ✅ mecz Moya vs Gasquet zakończył się wynikami 6:4 3:6 2:6 czyli po rozegraniu 27 gemów Kapel postawił że bedzie rozegranych -22,5.
Już poprawiam.
Wrzucajcie link na przyszłość, bo nawet nie wiem która to grupa :|
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
1. Jeśli to nie problem to prosiłbym o zmianę godziny Fish - Rochus z 16:00 na 23:30 (z rozmachu przepisałem z unibetu).
http://forum.bukmacherskie.com/f211/kwalifikacje-ii-cwiartka-41763-2.html#post1476480
2. Typy na drugi dzień podajemy w tym samym temacie co na pierwszy?
3. Tutaj jest fajny livescore, rozpisane sa korty i dosc często aktualizują zmiany godzin, jeśli sie coś przesuwa itp. Może się przyda:
http://livexscores.com/?p=2&amp;amp;sport=tennis
1. Nie ma potrzeby. Mecz jest planowo zaplanowany na dziś na 23:30 i my to wiemy.
2. Tak, ale musi być w poście zawarty numer dnia w danej kolejce.
 
porky 104

porky

Użytkownik
No ja normalnie tego nie rozumiem...
Jak można się tak cały czas mylić..
Nim zatwierdzisz post sprawdź go najpierw i po sprawie..
Jak dla mnie poprawki nie powinny wchodzić w grę bo tylko ktoś dostaje dużo roboty, a jak by nie było takiej możliwośc każdy by się bardziej starał i nie byłoby takiego bałaganu...
Pomyłka = ⛔ i po sprawie.
 
unicaja 10,1K

unicaja

Użytkownik
Wiem że dosyć późno się obudziłem ale chciałbym oddać swoje miejsce w turnieju osobie, która chociaż zrobi z niego właściwy użytek. Jako że nie mam pojęcia o tej dyscyplinie niech moje miejsce zajmie ktoś kto tym sportem się przynajmniej interesuje ;)

Liczę na dość szybką reakcję opiekunów konkursu i danie szansy komuś z tzw. listy rezerwowej jako że jest jeszcze czas na podanie sensownych typów na dzień dzisiejszy...

Dodam, że jestem w 3.parze III ćwiartki kwalifikacji turnieju a moim przeciwnikiem jest user Pablo_Aimar.
Z góry dziękuję za wypisanie mnie z konkursu i przepraszam za ewentualny kłopot.
 
pumass 0

pumass

Użytkownik
Witam , mam pytanie moze troche glupie no ale ... jesli np obstawie jakis mecz z tenisa co jest podana godzina 23;00 a mecz ten przez opoznienia zacznie sie o 1 w nocy to mecz ten bedzie liczony czy bedzie ⛔ ?
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Tak patrzę, że niektóre osoby podają typ zastępczy za mecz Tsonga - LLodra. Spotkanie zakończyło się kreczem Llodry po zakończeniu 1. seta, wygranego przez Tsongę 7-6. Zgodnie z tym jak rozlicza krecze UNIBET - czyli traktuje mecz jako przegraną po rozegranym chociażby jednym secie, do tego spotkania nie powinno podawać się typu zastępczego, prawda? Prosiłbym kogoś, żeby to potwierdził, bądź mnie poprawił jeśli się mylę. Thx.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Tak patrzę, że niektóre osoby podają typ zastępczy za mecz Tsonga - LLodra. Spotkanie zakończyło się kreczem Llodry po zakończeniu 1. seta, wygranego przez Tsongę 7-6. Zgodnie z tym jak rozlicza krecze UNIBET - czyli traktuje mecz jako przegraną po rozegranym chociażby jednym secie, do tego spotkania nie powinno podawać się typu zastępczego, prawda? Prosiłbym kogoś, żeby to potwierdził, bądź mnie poprawił jeśli się mylę. Thx.
Dokładnie. To samo miałem pisać.
Dlaczego ludzie podają typ zastępczy skoro w Unibet według TEJ rozpiski zakład jest rozliczany jeżeli w meczu odbędzie się przynajmniej jeden set (w wypadku pojedynu Tsongi i Llodry warunek spełniony).
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Wygrana jest chyba tylko w przypadku typu na zwycięstwo. A zauważcie, że są jeszcze takie typy jak over/under gemowy, zakład na sety itd.
 
pumass 0

pumass

Użytkownik
jak typujecie ZWYCIESTWO i ktos skreczuje to albo wam mecz wchodzi albo przegrywa ... wtedy krecz nie jest odliczany ... natomiast jak stawiacie under/over to przy kreczu zawsze jest kurs odliczany
 
Do góry Bottom