>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania i niezgodności

mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
dla mnie jest to spotkanie które sie zaczyna w danym dniu typowania ale nie będę sprawdzał na ile meczy przed moim jest na danym korcie w Acapulco np. i nie możecie karać graczy który postawi na mecz o 23.00 a zacznie sie 0 1.00 następnego dnia bo dwa mecze wcześniej się przedłużyły.ufam naszemu sponsorowi w podawaniu daty i godziny spotkań ci ludzie tam pracują i powinni wiedzieć lepiej o której spotkanie ma się rozpocząć bo są w tym na co dzień
 
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
To musisz popatrzeć na order i pomyśleć. Trudne to to nie jest.

Przykładowo jak są 3 mecze na tym samym korcie pod rząd i wszystkie na 22 w lajfskorze rozpisane, to wiadomo, że w 2 godziny nie zagrają 3 meczów, więc 3 z kolei można odrzucić.
myślę ze olo się myli skąd mam wiedzieć ile meczy jest na danym korcie w podmiejskim turnieju w Acapulco wiem ze jest stronka poświęcona ale jak już pisałem niewielu jest takich analityków którzy tak sprawdzają tenis,przecież nie we wszystkim można siedzieć a prawie każdy z nas gra na co dzień w buka i każdy z nas jest specjalistą w innej dziedzinie tego rzemiosła
 
sztacheta 42

sztacheta

Użytkownik
Przecież panowie możecie zatypować mecz dziś na dzisiejszą noc jako na 1 dzień.
Ale z tego co widzę ludzie typują. m.in taki mecz jak: Isner-Greul który wiadomo że będzie rozegrany dopiero jutro nie wcześniej niż o 22.00. A więc to już będzie 2 dzień typowania.
Na 1 dzień typowania można było stawiać mecze które dziś były oraz mecze które bedą dzis w nocy według Order Play danego turnieju.
Czy to takie trudne? Dlatego nie rozumiem ludzi którzy stawią na 1 dzień mecz Isner alub Np jak widziałem Gila . No szok
Sory że się wtrąciłem ale chyba dobrze napisałem Prasa?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
myślę ze olo się myli skąd mam wiedzieć ile meczy jest na danym korcie w podmiejskim turnieju w Acapulco wiem ze jest stronka poświęcona ale jak już pisałem niewielu jest takich analityków którzy tak sprawdzają tenis,przecież nie we wszystkim można siedzieć a prawie każdy z nas gra na co dzień w buka i każdy z nas jest specjalistą w innej dziedzinie tego rzemiosła
Ale wystarczy wejść na główną stronę ATP, kliknąć na turniej w Acapulco i nagle wyskakuje opcja &quot;Order of Play&quot;. I jak klikniesz, to nagle widać wszystko jak na tacy;]
Przecież panowie możecie zatypować mecz dziś na dzisiejszą noc jako na 1 dzień.
Ale z tego co widzę ludzie typują. m.in taki mecz jak: Isner-Greul który wiadomo że będzie rozegrany dopiero jutro nie wcześniej niż o 22.00. A więc to już będzie 2 dzień typowania.
Na 1 dzień typowania można było stawiać mecze które dziś były oraz mecze które bedą dzis w nocy według Order Play danego turnieju.
Czy to takie trudne? Dlatego nie rozumiem ludzi którzy stawią na 1 dzień mecz Isner alub Np jak widziałem Gila . No szok
Sory że się wtrąciłem ale chyba dobrze napisałem Prasa?
Źle, bo turniej zaczynamy od meczów wtorkowych. Czyli meczów, które rozpoczynają się wg OOP po godzinie 23:59 dzisiaj i do 23:59 we wtorek ;]
dla mnie jest to spotkanie które sie zaczyna w danym dniu typowania ale nie będę sprawdzał na ile meczy przed moim jest na danym korcie w Acapulco np. i nie możecie karać graczy który postawi na mecz o 23.00 a zacznie sie 0 1.00 następnego dnia bo dwa mecze wcześniej się przedłużyły.ufam naszemu sponsorowi w podawaniu daty i godziny spotkań ci ludzie tam pracują i powinni wiedzieć lepiej o której spotkanie ma się rozpocząć bo są w tym na co dzień
Chłopie, ale oni wystawiają kursy na mecze z Acapulco, których godzin rozpoczęcia nie znają nawet organizatorzy turnieju, bo pomyślą o tym pod koniec dzisiejszych gier. A że unibet napisał że o 22 zaczyna się jutro 8 spotkań, to nie znaczy że tak będzie. Ba, nie będzie tak na bank.
Zaakceptowałeś regulamin, którego nie czytałeś. Bo typy podajemy opierając się na OOP. A godziny u bukmachera są prawidłowe dopiero po tym, jak OOP pojawi się na stronie turnieju. Więc będą jutro po południu.

Co edycja ten sam problem z Wami...
A co do przedłużająych się spotkań czy opadów deszczu, wszystko jest w regulaminie.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Ja nie rozumiem o co tyle zamieszania. patrze na oferte, widze, mecze z dnia 23.02. (wtorek). To co, że zaczynają się o 22, są z oferty na wtorek, to moge z nich wybierać, czyż nie? Inna sprawa, że Acapulco jest te kilkanaście godzin za nami i tam te mecze są jakby nie patrzeć dalej we wtorek, jak u nas bedzie już 1-2 w nocy:]
Nie wem po co sobie komplikujecie sprawe &quot;order of play&quot;, przewidywaniami, czy na jednym korcie zdążą czy nie - mecz jest w ofercie na 23, więc dlaczego nie macie go zagrać?
Prasa, chyba musicie pomyśleć nad jakąś nową opcją na tym forum, test inteligencji przy rejestracji, bo coraz &quot;lepsi&quot; agenci się tutaj pojawiają, nie wnosząc nic nowego poza zamieszaniem:]
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Wy nie rozumiecie nadal.
Więc uwaga. Krótka instrukcja jak ja podaję typy, myślę że jest to dobry pomysł.
Dajmy na to dziś chce podać typy na jutro.
Odpalam stronę http://www.unibet.pl i http://www.livesports.pl. Patrzę, jakie mecze zaczynają się w nocy i rano, max po południu dnia następnego. Jeśli widzę w unibecie, że na jutro zaplanowanych jest 6 meczów w Delray Beach na 22, to jest smród. Bo są tylko 3 korty. Patrzę na livesports, oni też mają wszystko na 22. To znaczy, że odpuszczam te mecze, bo nikt nie wie, ży jak organizator turnieju poda rano naszego czasu order of play, to nagle mój mecz nie będzie zaczynał się o 01:00 w środę. A wtedy będzie rozliczony jako zły. Więc podaje mecze które zaczynają się
22/02/2010 04:00
22/02/2010 08:30
22/20/2010 18:00
To jest bezpieczne, bo one są już zaplanowane na 100% wg order of play.

Opcja numer 2. Nie podaję dziś typów na jutro, tylko robię to jutro o 14.
Patrzę na ofertę. Order of play na mecze odbywające się za oceanem już jest. I nagle to, co dzień wcześniej było niby na 22, okazuję się że jest w środę 03:00. Czyli jest to typ na dzień następny:| Natomiast widzę kilka meczów n a 19, kilka na 22:30, kilka na 23:30. I wybieram coś z nich. Bezpiecznie, bo wg OOP zaczynają się właśnie o tej porze. i na Livesports.pl i w unibecie jest prawidłowa godzina.
Jakieś pytania?
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
Co do godz. rozpoczęcia spotkań.
Myślę, że można trochę poluzować, każdy kto stawia tenis to wie, że nie ma możliwości podania dokładnej godziny. Czas dokładny jest dosyć ruchomy i w miarę rozgrywania spotkań jest korygowany.
Każdy kto poda godzinę dziś w nocy na jutrzejszy dzień może być pewny, że mecz się nie odbędzie dokładnie o tej godzinie, nawet na oficjalnych order of play jest podane przed godziną NB (not before). Jest dużo czynników które mają na to wpływ: przedłużające się spotkanie przed, deszcz, przesunięcie meczu na inny kort, itp.
Byle by spotkanie się odbyło w dniu typowania i sprawa załatwiona, jeśli nastąpi przesunięcie na inny dzień to dopiero rozliczyć jako 1.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Byle by spotkanie się odbyło w dniu typowania i sprawa załatwiona, jeśli nastąpi przesunięcie na inny dzień to dopiero rozliczyć jako 1.
O tym jest cały czas mowa, nikomu nie chodzi o dokładną godzinę.


Masakra, gorzej niż w tym konkursie o IO :-|
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ale przecież ja nie wymagam tego, że ktoś będzie przewidywał godzine rozpoczęcia meczu...długie mecze poprzednie czy opady czy inne powody obsuwy meczu nie związane z OOP mamy gdzieś że tak powiem. Mecz mogą przełożyc i na następny dzień. Ale jeśli wg OOP był zaplanowany na dziś na 22, to będzie ok.
Jeśli nie był zaplanowany na dziś, to jest błąd:|
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
Olo 13 &amp; Prasa
ja to wiem tylko trzeba to ustalić dla innych &quot;kilofów&quot; którzy mają jakiś problem z ustaleniem
typów. Vide posty wcześniej. :grin:
Pozdro i życzę cierpliwości ????
 
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
chłopaki wszystko jasne już teraz wiadomo niektórzy cwaniaczą bo są w tym doświadczeni , ogólnie w tym świecie to jest normalne, dobrze ze Małysz nie cwaniaczył dlatego ma w Vancouver 2 srebra,

a wystarczyło napisać w regulaminie ze czas zdarzeń należy podać z oop czasu polskiego na dany dzień typowania, i by nie było pytań
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
UWAGA! To że u buka w napisane jest, że spotkanie odbędzie się w poniedziałek, niekoniecznie jest prawdą! Upewnijcie się, czy naprawdę spotkanie odbędzie się danego dnia, patrząc w oficjalny order of play! Odnośniki do stron turniejów znajdują się w dziale tenis oraz w pierwszym poście &quot;konkursowym&quot; !!!! W przypadku gdy spotkanie nie rozpocznie się danego dnia z powodu niedopatrzenia uczestnika, zostanie rozliczone po kursie 1.

To jest pogrubiony fragment regulaminu :|
 
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
oki teraz jest wszystko jasne uwierz ze to czytałem zawsze czytam regulamin ale jako nie specjalista od turków tenisowych jest to mało zrozumiałe na pierwszy rzut oka,jak sam napisałeś zawsze jest problem w pierwszej rundzie i ten problem jest przez nowych graczy dlatego ze nie wiedzą co to jest order of play! tak jak ja dlatego wolałem to wyjaśnić
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Dlatego my cierpliwie mniej lub bardziej wyjaśniamy:p
Mam nadzieję, że obecnie wszystko jest już jasne. A ja pretensji do nikogo nie miałem ????
 
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
wiem ze nie miałeś dla mnie jest wszystko jasne jak słonce, jeśli kos ma wątpliwości a przeczyta ten dział na pewno już nie będzie miał, nie wiem może jestem mało inteligentny ale z regulaminu na prawdę nie zrozumiałem tego punktu
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
Prasa a co u mnie, pisalem na GG ale cisza :p
http://forum.bukmacherskie.com/f211/kwalifikacje-iv-cwiartka-41766.html#post1474984

Skopiowalem przyklad, ale zapomnialem usunac Nikkol. Wiec jezeli to tez podchodzi pod regulamin to rozlicz na ako 0. Zeby potem nie bylo ze modzi sa rowniejsi o userow :p
Snajper Rywalizujemy razem w parze i ja nie widzę problemu, aby ten kupon normalnie brał udział w pojedynku ????
to tylko zabawa ???? ma wygrać lepszy ;)
proszę MOD-a od IV Ćwiartki, aby usunął to 0,00 przy kuponiku snajpera ????
z góry dziękuję ????
 
B 0

belmondo

Użytkownik
W ofercie Unibet pojawiło się takie oto zdarzenie:

23.02.2010 06:00 Kai-Chen Chang - Erakovic Marina

Erakovic nie wystąpiła w turnieju, Chang natomiast rozegrała mecz z kimś innym.
W konkursie obstawiłem Chang z Erakovic. mecz niestety nie odbył się. Czy jest więc mozliwośc podania typu zastępczego ? prosze o odpowiedź
 
Do góry Bottom