>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

K 1,2K

kukla

Forum VIP
Prasa już wcześniej wyjaśnił, że pierwszy z grupy 1 spotyka się z drugim z grupy 2 itd.
Pytanie tylko, kiedy?
Zaczynamy już jutro? To dość ważne bo najprawdopodobniej będę musiał czekać na utworzenie tematu już dzisiaj...
 
pietras-pl 269

pietras-pl

Użytkownik
W grupie 2 źle zostały rozdzielone miejsca 3 i 4 w grupie. W sumie nie ma to znaczenia już ale pisze to tak w gwoli ścisłości.
 
mietus_20 0

mietus_20

Użytkownik
Nie sadze żeby następny etap ruszył już jutro gdyż w 5 grupie 2 kolejka nie została jeszcze podsumowana.
Najprawdopodobniej Michau gdzieś wyjechał lub nie ma czasu
 
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
michau dzis próbowal podliczać została tylko 2 kolejka. napiszcie mu swoje wyniki, bo każdy wie z kim wygrał bądź zremisował. Ja obliczyłem ze wychodzę ja i mietus20 z 5 punktami ...
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
W pojedynku malin157 - pawelp6 wygrałem 5:1, nie rozumiem dlaczego jest wynik 2:4, pierwszego dnia Kirilenko wygrała z Erakovic, w pojedynku z Simonsem też powinienem wygrać wyżej, ponieważ drugiego dnia nie podał buka, proszę o szybką reakcję.
 
E 0

eszymek1988

Użytkownik
Ja również wygrałem 5-1 a podliczono 4-2. Zreszta 3-4 dni nie bylo podlicznych typów i nawet nie wiadomo jaka sytuacja w tabeli itp.
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
W pojedynku malin157 - pawelp6 wygrałem 5:1, nie rozumiem dlaczego jest wynik 2:4, pierwszego dnia Kirilenko wygrała z Erakovic, w pojedynku z Simonsem też powinienem wygrać wyżej, ponieważ drugiego dnia nie podał buka, proszę o szybką reakcję.
Masz rację. Chociaż to nie moja grupa, zweryfikowałem wynik i wygrałeś 4:2. Jesteś w 1/8.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Z góry sorry za wszelkie błędy ale wczoraj cały wieczór podliczałem ostatnie dwa tygodnie... :| Tak więc coś mogłem przeoczyć.

pozdrawiam
 
R 0

rafael86

Użytkownik
moja uwaga jest taka że wg regulaminu, który tutaj był do tej pory bardzo przestrzegany, typy zastępcze można podawać tylko na ten sam dzień w którym dostało sie zwrot, więc nie wiem czemu zaliczacie typy zastępcze podane dopiero następnego dnia.
 
Do góry Bottom