>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania i niezgodności

S 0

spojler

Użytkownik
Mam pytanie. W trakcie jak wypisywałem typy do swojej wiadomości, mój przeciwnik też wysłał typy które pokrywają się z moimi (on napisał wiadomość chwilkę wcześniej).
Jak zaczynałem pisać odpowiedź to jeszcze jego typów nie było.
A jak napisałem i wysłałem, to się okazało, że on w tym samym momencie je wypisywał.
Czy mogę zmienić swoje typy czy już mam pozamiatane w tym dniu?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Jeśli Twój post jest minutę, dwie czy trzy później, to podaj nowe typy. Oczywiście tylko tam, dzie jest powtórzenie.
 
przemo_1979 9

przemo_1979

Użytkownik
Odnośnie dyskusji na temat typu Cetkovska - Martinez Sanchez, dotyczącego bezpośrednio mojego pojedynku z Esterem.
Skoro sytuacja jest niejednoznaczna, proponuję niech zwycięży duch rywalizacji, jeśli typ nie zostanie uznany, my walczymy dalej, jeśli zostanie uznany, w naszej grupie wszystko praktycznie jasne.
A proszę zwróćcie uwagę jak idziemy &quot;łeb w łeb&quot; i to nie tylko ze względu na 2:2 w pojedynku, ale i jak małe były różnice w kolejkach.
Pozdrawiam :)
 
mietus_20 0

mietus_20

Użytkownik
NO nie ale chlopaki teraz to mnie wpieniliście na maxa!
Prasa dzisiaj 00:22
Cytat:
Napisał mietus_20 Zobacz post
SIema grupa 5
Mietus ostaynio tym ma byc na
22:00 Zahlavova S. B - Ani M. Typ: 1,95
zgosdnie z kursem na 2 zapodzila mi sie gdzies
I prosze o uznanie mi
26/02/09 23:30 Acasuso J.- Robredo T.Typ:1 @ 2.40
jako 26 lutego
poniewaz jak i u Buka tak i na http://www.livesports.pl byla godz 23-30 a wiec 26
Pozdrawiam

typ uznany będzie.

A teraz mi tu o domyślaniu piszesz no weź się zastanów co pisałeś a co teraz napisałes pod wplywem tego ze sie zapytal moj przeciwnik....
 
mietus_20 0

mietus_20

Użytkownik
Ale i tak przegralem w tym dniu ,ale nie robi sie tak Prasa.....
Wiec ja juz nie mam pretensi ale po to sa pytania i niezgodnosci aby takie niedociągnięcia zgłaszać.I liczelem ze to poprawisz i wstawisz tam 2 ....
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ale i tak przegralem w tym dniu ,ale nie robi sie tak Prasa.....
Wiec ja juz nie mam pretensi ale po to sa pytania i niezgodnosci aby takie niedociągnięcia zgłaszać.I liczelem ze to poprawisz i wstawisz tam 2 ....
Sorry, nie zapamiętałem po prostu że było to zgłaszane. Łatwiej chyba zacytować dany post w Twojej grupie, to wtedy nie umknie. A ja mam na głowę pracę, dział, konkurs, osobiste życie i nie pamiętam każdego posta który jest napisany. Dlatego najlepiej jest chyba cytować w temacie, gdzie dajemy typy.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Odnośnie dyskusji na temat typu Cetkovska - Martinez Sanchez, dotyczącego bezpośrednio mojego pojedynku z Esterem.
Skoro sytuacja jest niejednoznaczna, proponuję niech zwycięży duch rywalizacji, jeśli typ nie zostanie uznany, my walczymy dalej, jeśli zostanie uznany, w naszej grupie wszystko praktycznie jasne.
A proszę zwróćcie uwagę jak idziemy &quot;łeb w łeb&quot; i to nie tylko ze względu na 2:2 w pojedynku, ale i jak małe były różnice w kolejkach.
Pozdrawiam :)
Widzisz, nie mogę patrzeć na to, że idziecie łeb w łeb, bo to by było niezgodne z duchem fair play z Twojej strony. Ponieważ sprawdziłem dosłownie wszędzie gdzie mogłem i rzeczywiście, to Ester ma rację, spotkanie było przesunięte i na livesports i u buka w którym grałem z powodu długiego meczu Czeszek. Niestety więc jest 3:2 dla Estera, walcz o remis ????
 
arjus 0

arjus

Użytkownik
Witam daleki jestem od posądzania kogoś o nie uczciwość, ale jednak mam wątpliwości może jakiś moderator je rozwieje.
Mój przeciwnik w dzisiejszych swoich typach aż trzy krotnie mnie zadziwił:
  • 3.28-02-09 16:05 Novak Djokovic - David Ferrer typ:2-0 kurs: 5,05!!!
Wiem ze na wygraną Djokovica kurs był około 1,45 czy jest możliwe ze na wygraną 2:0 był aż 5,05??
  • Mój przeciwnik zmienia typ argumentując ze ja podałem taki sam wcześniej ,a to nie prawda!!!
  • No i podaje typ z jutrzejszą datą i pyta się czy tak można ????
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Buka też SimonS nie podałeś... i wczoraj i dzisiaj
dziś ostatni dzień naszego pojedynku i chyba znowu coś nie tak...
2. 28/02/2009 18:00 Bryan B./Bryan M. - Butorac E./Soares B. 2:0 kurs: 2.90
 
simons 646

simons

Forum VIP
dziś ostatni dzień naszego pojedynku i chyba znowu coś nie tak...
2. 28/02/2009 18:00 Bryan B./Bryan M. - Butorac E./Soares B. 2:0 kurs: 2.90
OMG -_- co dzien to gorsza ... Kurs 1.30 byl, co zreszta wynika z AKO ... skopiowalem Twoj post i nie zmienilem kursy ...
Ja pierdziele ...
 
S 0

spojler

Użytkownik
w pojedynku był wynik 5-1 , prosiłbym o zmianę ,bo może to mieć później jakieś znaczenie, a i przepraszam ,że dopiero teraz to pisze :p .
Nie ma to żadnego znaczenia, bo i tak zajmiesz pierwsze miejsce w grupie.
Ja nie mam czasu na typowania, szans na awans zresztą też nie mam, więc w tym tygodniu poddaje pojedynek.
 
mati11100 0

mati11100

Użytkownik
Mam takie pytanie.
W dniu 6 nie trafiłem żadnego typu, a mój rywal wogóle nie podał żadnych typów. Pytam, gdyż ma to znaczenie dla wyniku. Po 5 dniach było 3:2 dla mojego rywala.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Mam takie pytanie.
W dniu 6 nie trafiłem żadnego typu, a mój rywal wogóle nie podał żadnych typów. Pytam, gdyż ma to znaczenie dla wyniku. Po 5 dniach było 3:2 dla mojego rywala.
Jeśli danego dnia nie podamy typów, punkt otrzymuje przeciwnik. W wypadku, kiedy żaden z rywali nie poda typów, punktów nie dostaje żaden z nich. Dwukrotne nie podanie typów w ciągu rundy/kolejki, automatycznie oznacza porażkę.
Chyba nic dodac, nic ujac ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
w pojedynku był wynik 5-1 , prosiłbym o zmianę ,bo może to mieć później jakieś znaczenie, a i przepraszam ,że dopiero teraz to pisze :p .
???
Był dobry wynik 4:2 dla Ciebie, więc sobie jeszcze bardziej nie umilaj :p
Wygrałem dzień III i V a ty pozostałe, a więc 4:2 for you a nie 5:1. Dzięki za pojedynek :spokodfhgfh:

III kolejka się rozpoczęła a mój przeciwnik tj. mlody15 podał typy przy czym (moje domysły) skopiował swój post z wcześniejszej rundy ze spojlerem i zmienił daty, godziny, typy i kursy, ale nie zmienił przeciwnika ze spojlera na mnie.
Ja swoje typy już podałem, więc automatycznie 1:0 dla mnie, czyż nie tak??
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
przecież napisałem ,że w pojedynku nr 1 ,a to że modzi nie umieją czytać ze zrozumieniem to już nie moja wina ????
 
mietus_20 0

mietus_20

Użytkownik
Witam

Co do mojego typu na dziś to oczywiście typuję 1 w meczu Bogdanovic-Bracialli,zresztą jest to oczywiste po kursie.Mecz się nie skończył jeszcze więc myślę że nikt tu nie będzie robił jakiś problemów

Pozdro
 
Do góry Bottom