>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Chcialbym zglosic reklamacje
Grupa I,powinno byc 1:1,a jest 2-0 dla przeciwnika
Podalem 1 typy i z tego co mi mowil Gusto te typy co podalem,a przeciwnik je trafil sie nie licza.
Nie podałeś takich typów jak przeciwnik, tylko spotkania. Typy na nie były inne. Przeczytaj regulamin a potem zgłaszaj reklamacje ????
 
W 0

w4cho

Użytkownik
Kolejka I

Gostyniak - W4CHO

19/02/09 22:00 Tommy Haas - Sam Querrey 2.21
20/02/09 00:05 Juan Ignacio Chela - Tommy Robredo 1.50
20/02/09 01:35 James Blake - Lleyton Hewitt 1.63

AKO:5.40

Buk:Betsson

Oczywiscie na Blakea ;)
 
mati11100 0

mati11100

Użytkownik
Chciałbym zgłosić błąd.
3 grupa
Powinno być 2:1 dla mnie a nie dla mojego rywala.
Ja (mati11100) wygrałem 1 dzień, eszymek1988 wygrał 2 dzień. W 3 dniu ja trafiłem kurs 3.33, a eszymek1988 nie podał żadnego typu. A wpisane jest 2:1 dla niego.
Prosiłbym o korekte ????
 
R 0

rafael86

Użytkownik
w grupie 4 w moim 3 meczu błednie uznano typ mojego przeciwnika za trafiony

mecz Cibulkova- Vesnina typowany na ilość setów powinnien zostać zaliczony jako zwrot z powodu kreczu Cibulkovej (regulamin)
 
przemo_1979 9

przemo_1979

Użytkownik
Odnośnie powyższego postu mojego przeciwnika rafaela86
W regulaminie jest napisane:
  1. Krecz rozliczany jest różnie, w zależności od sytuacji. Jeśli jest to krecz na korzyść naszego typu, wtedy zaliczamy go jako typ dobry. Jeśli na niekorzyść, traktujemy typ jako nietrafiony, co się równa policzeniem go po kursie 1.0
Mój typ w meczu Vesnina-Cibulkova brzmiał, że będą 3 sety, 3 sety faktycznie były, tylko ten trzeci zakończył się kreczem jednej z zawodniczek. Wg. mnie więc krecz jest na korzyść mojego typu i powinien być zaliczony jako typ dobry. W zakładach jeśli mecz się zacznie i ktoś skreczuje typ jest uznawany jako porażka kreczującego. Zwrot jest w przypadku nieodbycia się meczu. W moim przypadku 3 set się zaczął i Cibulkova w tym 3 secie przegrała, zgodziłbym się z moim przeciwnikiem, jeśli Cibulkova nie wyszłaby na kort po 2 secie.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Odnośnie powyższego postu mojego przeciwnika rafaela86
W regulaminie jest napisane:
  1. Krecz rozliczany jest różnie, w zależności od sytuacji. Jeśli jest to krecz na korzyść naszego typu, wtedy zaliczamy go jako typ dobry. Jeśli na niekorzyść, traktujemy typ jako nietrafiony, co się równa policzeniem go po kursie 1.0
Mój typ w meczu Vesnina-Cibulkova brzmiał, że będą 3 sety, 3 sety faktycznie były, tylko ten trzeci zakończył się kreczem jednej z zawodniczek. Wg. mnie więc krecz jest na korzyść mojego typu i powinien być zaliczony jako typ dobry. W zakładach jeśli mecz się zacznie i ktoś skreczuje typ jest uznawany jako porażka kreczującego. Zwrot jest w przypadku nieodbycia się meczu. W moim przypadku 3 set się zaczął i Cibulkova w tym 3 secie przegrała, zgodziłbym się z moim przeciwnikiem, jeśli Cibulkova nie wyszłaby na kort po 2 secie.
nie nie, rafael ma rację. Jest dopisek do regulaminu, uaktualnienie.
Dopisane w poście poniżej.
przemo19179, bardzo przepraszam za tą pomyłkę w imieniu Olisadebe.
 
mati11100 0

mati11100

Użytkownik
Chciałbym zgłosić błąd.

3 grupa

Powinno być 2:1 dla mnie a nie dla mojego rywala.
Ja (mati11100) wygrałem 1 dzień, eszymek1988 wygrał 2 dzień. W 3 dniu ja trafiłem kurs 3.33, a eszymek1988 nie podał żadnego typu. A wpisane jest 2:1 dla niego.
Prosiłbym o korekte ????
Kiedy można liczyć na poprawe tego błędu?? Wogóle zanosi się, że mój rywal znowu nie odda typu, bo do tej pory nic nie postawił. Żebym się jutro nie zdziwił, że znów jest jakiśdziwny wynik ????
 
przemo_1979 9

przemo_1979

Użytkownik
nie nie, rafael ma rację. Jest dopisek do regulaminu, uaktualnienie.
Dopisane w poście poniżej.
przemo19179, bardzo przepraszam za tą pomyłkę w imieniu Olisadebe.
Ok, faktycznie, macie rację, jest dopisek w postach poniżej w regulaminie.
No trudno, ale oczywiście gramy dalej ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Kiedy można liczyć na poprawe tego błędu?? Wogóle zanosi się, że mój rywal znowu nie odda typu, bo do tej pory nic nie postawił. Żebym się jutro nie zdziwił, że znów jest jakiśdziwny wynik ????
Oli był dziś w pracy i dlatego dopiero teraz poprawiłem. Jeśli eszymek nie poda typów na dziś, to masz 6:0 i nie musisz w tej kolejce dawać typów.
 
R 0

rafael86

Użytkownik
Mam takie pytanie odnośnie grupy 4, dnia 5

Mój przeciwnik typował następujące zdarzenie
Murray J./Vemic D. - Gulbis E./Kunitsyn - wg oficjalnego OOP ten mecz został zaplanowany po spotkaniu Parrott T./Polasek F. - Cerretani ./Fisher A. Spotkanie tej drugiej wymienionej pary zaplanowane jest dopiero na godzine 23 czasu naszego z czego łatwo wywnioskować że spotkanie Murr/Vem nie zacznie sie w dniu dzisiejszym (ale na OOP nie ma dokładnej godziny rozpoczęcia tego spotkania)

sytuacja wydaje mi sie dość wątpliwa, stąd pytanie jak będzie to rozliczone ?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Na minus, nawet wszytskie livescory i inne buki to spotkanie przewidują na nie wcześniej niż 0:30. Niestety, czasem trzeba też sekundkę pomyśleć, przecież NIGDY spotkania nie rozpoczynają się godzine po planowanym starcie poprzedniego. Choćby nie wiem co.
 
szary 0

szary

Użytkownik
Chyba jest jeszcze jedna nieścisłość w regulaminie. Jest powiedziane że typy na ilość setów są neutralne, czyli niezależne od tego, kogo na zwycięzce pojedynku typuje rywal, ale co w sytuacji gdy rywal typuje 2-1 a ja dam typ na ilość setów: 3. To już nie jest chyba dość neutralny typ...
 
szary 0

szary

Użytkownik
I jeszcze jedno:
W przypadku, gdy w rozgrywkach grupowych mamy taką samą liczbę punktów wśród zawodników, decyduje różnica małych punktów.
Co decyduje o awansie jeśli liczba punktów, różnica i bilans będą takie same? Wynik bezpośredniego pojedynku? Najwyższy kurs?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Chyba jest jeszcze jedna nieścisłość w regulaminie. Jest powiedziane że typy na ilość setów są neutralne, czyli niezależne od tego, kogo na zwycięzce pojedynku typuje rywal, ale co w sytuacji gdy rywal typuje 2-1 a ja dam typ na ilość setów: 3. To już nie jest chyba dość neutralny typ...
Szary, jesteś tak uciążliwy że nie wiem. Typ jest neutralny, bo nie typujesz zwycięstwa żadnego z zawodników dając ilośc setów. Poza tym nie &quot;regulaminuj: tu nam ????
I jeszcze jedno:
Co decyduje o awansie jeśli liczba punktów, różnica i bilans będą takie same? Wynik bezpośredniego pojedynku? Najwyższy kurs?
Tu brakuje czegoś, to fakt. Wtedy decyduje suma trafionych AKO ( co zaraz dopisze ). Nie ma szans że będzie taka sama. A jak będzie, to losowanko się zrobi;]
 
szary 0

szary

Użytkownik
Szary, jesteś tak uciążliwy że nie wiem. Typ jest neutralny, bo nie typujesz zwycięstwa żadnego z zawodników dając ilośc setów. Poza tym nie &quot;regulaminuj: tu nam ????

Tu brakuje czegoś, to fakt. Wtedy decyduje suma trafionych AKO ( co zaraz dopisze ). Nie ma szans że będzie taka sama. A jak będzie, to losowanko się zrobi;]
Jestem uciążliwy bo mi zalezy żeby wszystko było jasne i nie pojawiły niepotrzebne spory w dalszej fazie konkursu!? A może dlatego że wspomniałem o pewnych typach niezgodnych z regulaminem? Proszę bardzo, więcej nie mam zamiaru wspominać o jakichkolwiek zauważonych niedociągnięciach. Wyjaśnij mi tylko, proszę, dlaczego typowanie np. 2-0 dla Llodry gdy przeciwnik już zatypował na wygraną Llodry (i na odwrót) jest zabronione, a typowanie 2 setów w meczu gdy przeciwnik typował 2-0 już nie. Według mnie to dokładnie taka sama zasada, a jednak takie typy są najwyraźniej dozwolone...
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Jestem uciążliwy bo mi zalezy żeby wszystko było jasne i nie pojawiły niepotrzebne spory w dalszej fazie konkursu!? A może dlatego że wspomniałem o pewnych typach niezgodnych z regulaminem? Proszę bardzo, więcej nie mam zamiaru wspominać o jakichkolwiek zauważonych niedociągnięciach. Wyjaśnij mi tylko, proszę, dlaczego typowanie np. 2-0 dla Llodry gdy przeciwnik już zatypował na wygraną Llodry (i na odwrót) jest zabronione, a typowanie 2 setów w meczu gdy przeciwnik typował 2-0 już nie. Według mnie to dokładnie taka sama zasada, a jednak takie typy są najwyraźniej dozwolone...
bo taki jest regulamin, który ZAAKCEPTOWAŁEŚ. To akurat nie zmieniło się od początku, bo problemy były tylko z kreczami. Tyle w tym temacie.
 
gostyniak 0

gostyniak

Użytkownik
chcialbym sie dowiedziec co w sytuacji gdy moj przeciwnik nie typowal 2 razy a po dzisiejszym dniu jest 3-3 w naszej parze ??
 
szary 0

szary

Użytkownik
Rozumiem że nie doczekam się wyjaśnienia :-? To że każdy zaakceptował regulamin nie znaczy że jest on doskonały i już lepszy być nie może. Pojawiła się według mnie niezgodność więc postawiłem pytanie. W końcu do tego służy ten temat, prawda?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Rozumiem że nie doczekam się wyjaśnienia :-? To że każdy zaakceptował regulamin nie znaczy że jest on doskonały i już lepszy być nie może. Pojawiła się według mnie niezgodność więc postawiłem pytanie. W końcu do tego służy ten temat, prawda?
A ja na nie odpowiedziałem, prawda? Następnym razem zrobimy tylko czyste 1/2 i żadnych dodatkowych zakładów możliwych do obstawienia, to będzie mniej problemów.
 
Do góry Bottom