>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

S 0

spojler

Użytkownik
Mam pytanie. W trakcie jak wypisywałem typy do swojej wiadomości, mój przeciwnik też wysłał typy które pokrywają się z moimi (on napisał wiadomość chwilkę wcześniej).
Jak zaczynałem pisać odpowiedź to jeszcze jego typów nie było.
A jak napisałem i wysłałem, to się okazało, że on w tym samym momencie je wypisywał.
Czy mogę zmienić swoje typy czy już mam pozamiatane w tym dniu?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Jeśli Twój post jest minutę, dwie czy trzy później, to podaj nowe typy. Oczywiście tylko tam, dzie jest powtórzenie.
 
przemo_1979 9

przemo_1979

Użytkownik
Odnośnie dyskusji na temat typu Cetkovska - Martinez Sanchez, dotyczącego bezpośrednio mojego pojedynku z Esterem.
Skoro sytuacja jest niejednoznaczna, proponuję niech zwycięży duch rywalizacji, jeśli typ nie zostanie uznany, my walczymy dalej, jeśli zostanie uznany, w naszej grupie wszystko praktycznie jasne.
A proszę zwróćcie uwagę jak idziemy &quot;łeb w łeb&quot; i to nie tylko ze względu na 2:2 w pojedynku, ale i jak małe były różnice w kolejkach.
Pozdrawiam :)
 
mietus_20 0

mietus_20

Użytkownik
NO nie ale chlopaki teraz to mnie wpieniliście na maxa!
Prasa dzisiaj 00:22
Cytat:
Napisał mietus_20 Zobacz post
SIema grupa 5
Mietus ostaynio tym ma byc na
22:00 Zahlavova S. B - Ani M. Typ: 1,95
zgosdnie z kursem na 2 zapodzila mi sie gdzies
I prosze o uznanie mi
26/02/09 23:30 Acasuso J.- Robredo T.Typ:1 @ 2.40
jako 26 lutego
poniewaz jak i u Buka tak i na http://www.livesports.pl byla godz 23-30 a wiec 26
Pozdrawiam

typ uznany będzie.

A teraz mi tu o domyślaniu piszesz no weź się zastanów co pisałeś a co teraz napisałes pod wplywem tego ze sie zapytal moj przeciwnik....
 
mietus_20 0

mietus_20

Użytkownik
Ale i tak przegralem w tym dniu ,ale nie robi sie tak Prasa.....
Wiec ja juz nie mam pretensi ale po to sa pytania i niezgodnosci aby takie niedociągnięcia zgłaszać.I liczelem ze to poprawisz i wstawisz tam 2 ....
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ale i tak przegralem w tym dniu ,ale nie robi sie tak Prasa.....
Wiec ja juz nie mam pretensi ale po to sa pytania i niezgodnosci aby takie niedociągnięcia zgłaszać.I liczelem ze to poprawisz i wstawisz tam 2 ....
Sorry, nie zapamiętałem po prostu że było to zgłaszane. Łatwiej chyba zacytować dany post w Twojej grupie, to wtedy nie umknie. A ja mam na głowę pracę, dział, konkurs, osobiste życie i nie pamiętam każdego posta który jest napisany. Dlatego najlepiej jest chyba cytować w temacie, gdzie dajemy typy.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Odnośnie dyskusji na temat typu Cetkovska - Martinez Sanchez, dotyczącego bezpośrednio mojego pojedynku z Esterem.
Skoro sytuacja jest niejednoznaczna, proponuję niech zwycięży duch rywalizacji, jeśli typ nie zostanie uznany, my walczymy dalej, jeśli zostanie uznany, w naszej grupie wszystko praktycznie jasne.
A proszę zwróćcie uwagę jak idziemy &quot;łeb w łeb&quot; i to nie tylko ze względu na 2:2 w pojedynku, ale i jak małe były różnice w kolejkach.
Pozdrawiam :)
Widzisz, nie mogę patrzeć na to, że idziecie łeb w łeb, bo to by było niezgodne z duchem fair play z Twojej strony. Ponieważ sprawdziłem dosłownie wszędzie gdzie mogłem i rzeczywiście, to Ester ma rację, spotkanie było przesunięte i na livesports i u buka w którym grałem z powodu długiego meczu Czeszek. Niestety więc jest 3:2 dla Estera, walcz o remis ????
 
arjus 0

arjus

Użytkownik
Witam daleki jestem od posądzania kogoś o nie uczciwość, ale jednak mam wątpliwości może jakiś moderator je rozwieje.
Mój przeciwnik w dzisiejszych swoich typach aż trzy krotnie mnie zadziwił:
  • 3.28-02-09 16:05 Novak Djokovic - David Ferrer typ:2-0 kurs: 5,05!!!
Wiem ze na wygraną Djokovica kurs był około 1,45 czy jest możliwe ze na wygraną 2:0 był aż 5,05??
  • Mój przeciwnik zmienia typ argumentując ze ja podałem taki sam wcześniej ,a to nie prawda!!!
  • No i podaje typ z jutrzejszą datą i pyta się czy tak można ????
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Buka też SimonS nie podałeś... i wczoraj i dzisiaj
dziś ostatni dzień naszego pojedynku i chyba znowu coś nie tak...
2. 28/02/2009 18:00 Bryan B./Bryan M. - Butorac E./Soares B. 2:0 kurs: 2.90
 
simons 646

simons

Forum VIP
dziś ostatni dzień naszego pojedynku i chyba znowu coś nie tak...
2. 28/02/2009 18:00 Bryan B./Bryan M. - Butorac E./Soares B. 2:0 kurs: 2.90
OMG -_- co dzien to gorsza ... Kurs 1.30 byl, co zreszta wynika z AKO ... skopiowalem Twoj post i nie zmienilem kursy ...
Ja pierdziele ...
 
S 0

spojler

Użytkownik
w pojedynku był wynik 5-1 , prosiłbym o zmianę ,bo może to mieć później jakieś znaczenie, a i przepraszam ,że dopiero teraz to pisze :p .
Nie ma to żadnego znaczenia, bo i tak zajmiesz pierwsze miejsce w grupie.
Ja nie mam czasu na typowania, szans na awans zresztą też nie mam, więc w tym tygodniu poddaje pojedynek.
 
mati11100 0

mati11100

Użytkownik
Mam takie pytanie.
W dniu 6 nie trafiłem żadnego typu, a mój rywal wogóle nie podał żadnych typów. Pytam, gdyż ma to znaczenie dla wyniku. Po 5 dniach było 3:2 dla mojego rywala.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Mam takie pytanie.
W dniu 6 nie trafiłem żadnego typu, a mój rywal wogóle nie podał żadnych typów. Pytam, gdyż ma to znaczenie dla wyniku. Po 5 dniach było 3:2 dla mojego rywala.
Jeśli danego dnia nie podamy typów, punkt otrzymuje przeciwnik. W wypadku, kiedy żaden z rywali nie poda typów, punktów nie dostaje żaden z nich. Dwukrotne nie podanie typów w ciągu rundy/kolejki, automatycznie oznacza porażkę.
Chyba nic dodac, nic ujac ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
w pojedynku był wynik 5-1 , prosiłbym o zmianę ,bo może to mieć później jakieś znaczenie, a i przepraszam ,że dopiero teraz to pisze :p .
???
Był dobry wynik 4:2 dla Ciebie, więc sobie jeszcze bardziej nie umilaj :p
Wygrałem dzień III i V a ty pozostałe, a więc 4:2 for you a nie 5:1. Dzięki za pojedynek :spokodfhgfh:

III kolejka się rozpoczęła a mój przeciwnik tj. mlody15 podał typy przy czym (moje domysły) skopiował swój post z wcześniejszej rundy ze spojlerem i zmienił daty, godziny, typy i kursy, ale nie zmienił przeciwnika ze spojlera na mnie.
Ja swoje typy już podałem, więc automatycznie 1:0 dla mnie, czyż nie tak??
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
przecież napisałem ,że w pojedynku nr 1 ,a to że modzi nie umieją czytać ze zrozumieniem to już nie moja wina ????
 
mietus_20 0

mietus_20

Użytkownik
Witam

Co do mojego typu na dziś to oczywiście typuję 1 w meczu Bogdanovic-Bracialli,zresztą jest to oczywiste po kursie.Mecz się nie skończył jeszcze więc myślę że nikt tu nie będzie robił jakiś problemów

Pozdro
 
Do góry Bottom