>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Możemy obstawiać wszystkie spotkania z oferty Betsson i Bet-at-home, łącznie z dokładnym wynikiem, wynikiem 1 seta oraz handicapami setowymi. Wszystkie kursy muszą pochodzić z Betsson.com lub Bet-at-home.
Prasa, moim zdaniem tu nie pisze, że można stawiać ilość setów?
lącznie tzn że te mozliwości też się zawierają. A nie pokazuje to słowo, że nie można obstawiac ilości setów. Za to słowo wszystkie mówi, że można wybrac dowolny typ z ofertu bukmachera;]
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Olisadebe7 nie jest to dla mnie żaden wielki problem ale tak ku woli ścisłości byście chociaż w regulaminie zmienili;]..
Ale co mamy zmieniac. rozumie się samo przez się, że skoro 256 osób się nie uzbierało, to muszą byc wolne losy. Przestań się czepiac, bo i my będziemy się Ciebie czepiali ????
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Bardzo przepraszam za to, że nie podałem dat w moich typach. Skupiłem się przede wszystkim na tym, aby wpisać godziny rozpoczęcia meczów, a o datach na śmierć zapomniałem... Chciałbym prosić o dopisanie tych dat, I ćwiartka, #32
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Bardzo przepraszam za to, że nie podałem dat w moich typach. Skupiłem się przede wszystkim na tym, aby wpisać godziny rozpoczęcia meczów, a o datach na śmierć zapomniałem... Chciałbym prosić o dopisanie tych dat, I ćwiartka, #32
Zacytuj swój kupon, dopisując daty. Chyba żartujesz myślac, że ja będę teraz szukał dobrych godzin do Twoich typów ????
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
lącznie tzn że te mozliwości też się zawierają. A nie pokazuje to słowo, że nie można obstawiac ilości setów. Za to słowo wszystkie mówi, że można wybrac dowolny typ z ofertu bukmachera;]
Ja właśnie pisałem do ciebie w tej sprawie Prasa, myślę że powinniście jednak jasno i konkretnie napisac co można obstawiac, tak ażeby utworzyc katalog zamknięty. Za nim rozpoczęła się na ten temat dyskusja, już rano wskazywałem że ta częśc regulaminu jest trochę źle sformułowana. Myślę że ludzie będą się jeszcze o to czepiac. Bo obstawianie ilości setów i handicapów to dwie różne sprawy. Po twoich wyjaśnieniach wszystko jasne, ale jak ktoś nie będzie się dokopywał w tym dziale do postów, a sięgnie po regulamin, może nie zrozumiec.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Zacytuj swój kupon, dopisując daty. Chyba żartujesz myślac, że ja będę teraz szukał dobrych godzin do Twoich typów ????
nie, godziny są, brakuje dat
Prasa : Poprawione. Next time chociaż wklej linka do kuponu...
 
Z 0

zuko

Użytkownik
A co jeśli ja napisze swoje typy a za 30 minut kurs się zmieni? Czy na dobę przed rozpoczęciem meczu już się kursy nie zmieniają?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
A co jeśli ja napisze swoje typy a za 30 minut kurs się zmieni? Czy na dobę przed rozpoczęciem meczu już się kursy nie zmieniają?
nie obchodzi Cie to w żadnym stopniu. Przecież jak zmienia się kurs spotkania które zagrałes na kuponie to też Cię to nie dotyczy.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
dokładnie chodzi mi o to, aby ktoś dopisał przy każdym meczu datę 27.01.2008
Po 1 napisałem że poprawiłem. A po drugie nadal nie widzę linku do Twoich typów. Jeśli się pomyliliście to chociaż nam ułatwcie zadanie skoro sami nie potraficie dopilnowac swoich obowiązków.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Po 1 napisałem że poprawiłem. A po drugie nadal nie widzę linku do Twoich typów. Jeśli się pomyliliście to chociaż nam ułatwcie zadanie skoro sami nie potraficie dopilnowac swoich obowiązków.
Dobrze, za każdym kolejnym razem, jeśli zdarzy mi się jakaś pomyłka, zamieszczę link do moich typów. Dziękuję za pouczenie i uzupełnienie moich typów o daty, których zapomniałem podać ;)
 
mc11 0

mc11

Użytkownik
Zapisałem się do konkursu post 27 w temacie zapisów a nie ma mnie w żadnej ćwiartce. Chyba nastapiło jakies przeoczenie
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Zapisałem się do konkursu post 27 w temacie zapisów a nie ma mnie w żadnej ćwiartce. Chyba nastapiło jakies przeoczenie
Szyt. Myslę co teraz zrobic...bo już późno. Sorry za przeoczenie...jako iż juz nie chce osób z wolnym losem niepokoic, że muszą grac, to co Ty na pojedynek ze mną?
 
michau 84

michau

Forum VIP
Panowie koniec tych kabaretów - nie ma już cytowania i dodawania buka. Od tej pory macie to liczone jako błąd czyli AKO=0. Regulamin macie, więc proszę się stosować. Może w końcu przyswoicie jak wpisywać poprawnie...
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Po 24 mija czas zauważania, że kogoś nie wylsowalismy. Bo nie za bardzo będzie co wymyslec. Więc szybko niech osoby któe typów nie podały sprawdzają, gdzie są, w której grupie;]
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Prosze Administratora o edytowanie mojego posta ktory znajduje sie na drugiej stronie w cwiartce II w polowie strony a mianowicie dodanie &quot;Prof. Vs roXXo&quot; bo zapomnialem tego dodac z gory dziekuje i przepraszam za klopot
Prasa : Moderatora, nie administratora:p
 
Do góry Bottom