>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
kemot1901 0

kemot1901

Użytkownik
a jak bedzie z haslem ? pierwszy raz uczestnicze , pisze ze bedzie wysylane pozniej ze w temacie jakims , nie chce przeoczyc
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
gracz aleksiej78 podaje haslo do tego tura na pewnej pokerowej stronie. Jak co to moge linka wysłac.
PS do aleksiej78, czy tobie naprawdę tak zależy żeby grać z ludźmi którzy nawet nie byli na tym forum, przecież to jest turniej promocyjny dla ludzi którzy tworzą to forum, którzy sie tu udzielają, a tak to dojdzie do tego ze bedziemy grać po 150 ludzi a turnieje bedą sie kończyć po 6h. Naprawde nie rozumię takich ludzi.
Zreszta weźcie przeczytajcie wszystkie posty tego użytkownika... i wszystko jasne, posty typu &quot; graj tu bo jest masa freerolli i do wszystkich mam hasła to ci podam &quot; jak dla mnie nic dodać nic ująć.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Jak widać modzi sami sobie winni - wysyłają mu hasło, mimo, że koleś zarejestrował się w dniu zapisania na turniej.
 
R 0

radziubuk

Użytkownik
Ja mimo ze poczatkujacy forumowicz to tez tak postrzegam podejscie do tworzenia forum. Spoko, mozna raz na jakis czas zrobic pormocyjny turniej dla wszystkich chetnych ale tylko po to zeby kolejne kilka bylo tylko i wylacznie dla godnych uczestnikow tj. takich ktorzy na prawde tworza to forum. Takich ktorych posty nie opieraja sie na tresciach typu:
a po ile buy in ? lub &quot;fajne forum&quot; ;)

Pozdrawiam i licze ze to forum okarze sie jednak wyjatkowe
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Midel, to właśnie trzeba to wytępić i tak po kolei jak ktoś zauważy kogoś kto podaje te hasła to wywalać. A tak na marginesie to ja sie nie dziwie że polacy są kojarzeni z takimi freerollowcami sępami którzy grają w turach dla wszystkich narodowości, na tej stronie gdzie hasło podał aleksiej ludzie podają hasła (albo o nie proszą) do freerolli które organizuje jakaś strona i hasło ma na stronie głównej podane, tylko wejść i przeczytać ale dla niektórych to zbyt wiele. A jeśli dla kogoś tak ważne jest granie w turnieju z pulą 100 euro żeby przy tym obchodzić reguły założone przez organizatorów to jest to naprawdę poniżające, no ale cóż taka mentalność polska.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
No no niezła ta walizka, i chyba jest tam około 500 zetonów czyż nie?? Mi by sie przydała bo mam tylko żetony ale 200szt i jak sie gra w wiecej niz 4-5 osob to juz sie robi zenada ;/
 
G 46

ghs

Użytkownik
Tak na przyszłość - dlaczego ta cała szopka z zapisami? Przecież można by na początku cyklu wykonać jedną prostą kwerendę SQL w bazie danych i udostępnić dział z hasłami wszystkim użytkownikom spełniającym podane warunki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom