>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
matiq 1

matiq

Użytkownik
No wszystko fajnie, tylko mam pytanko czy turnieje beda tylko 4 i drugie, czy hasla na priv nie mozna troche wczesniej rozsylac? Bo 2-3 minuty to troche malo moze byc komuś sie przytnie soft i juz nie zagra, myślę ze te 15-20 min powinno być a jak bedzie na PW na forum to sie nie rozejdzie pewnie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
No wszystko fajnie, tylko mam pytanko czy turnieje beda tylko 4 i drugie, czy hasla na priv nie mozna troche wczesniej rozsylac? Bo 2-3 minuty to troche malo moze byc komuś sie przytnie soft i juz nie zagra, myślę ze te 15-20 min powinno być a jak bedzie na PW na forum to sie nie rozejdzie pewnie.
Tak, w październiku odbędą się 4 turnieje. W listopadzie również zorganizujemy turnieje, ale terminarz podamy pod koniec października, gdyż godzina oraz dzień rozgrywania &quot;turków&quot; może uleć zmianie.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Myślę, że dobrze by było rozsyłać hasło 5-6 min. przed, bo sportingbet ,czyli boss media, zamyka rejestracje 2 minuty przed rozpoczęciem turnieju.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Też uważam, że hasło należy podać trochę wcześniej. Ostatnio na pewnym forum padł serwer bo chcieli minutę przed rozpoczęciem podać hasło i tak wyszło że tylko połowa zagrała.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
No dokladnie po pierwsze sportingbet zamyka rejestraceje na 4 minuty przed końcem, a po drugie czasami sie zawiesza albo rozlacza i trzeba restartowac a troche mi sie on wlacza wiec mysle ze tak 10-15min jest ok.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
No dokladnie po pierwsze sportingbet zamyka rejestraceje na 4 minuty przed końcem, a po drugie czasami sie zawiesza albo rozlacza i trzeba restartowac a troche mi sie on wlacza wiec mysle ze tak 10-15min jest ok.
to mzoe dajmy 3-4 dni wczesniej ...
człowieku, ogarnij sie troche.
To ze Ty musisz restartowac soft bo Ci tnie to jzu nie wina reszty.
10-15 min ? właczenie softu (przy lidze kazdy ma jzu naszykowany i czeka na haslo (w wiekszosci) ) i wpisanie hasla trwa ok no mysle ze 1 minute .

koniec na temat wypowiedzi kolegi.

ps. ktos powie ze nie zdazyl ... coz trudno, przy nastepnym turnieju bedzie bardziej uwazny
ps2 w boss nigdy nie mialem aby przy duzej ilosci register na raz sie cos cielo ... to nie np Nordica ????
Od siebie chce odac ze haslo powinno byc wyslane max 1 minute przed turniejem ...
I tak sadze ze ta 1 minuta to za dzuo.
Duzoa czesc lduzi siedzi na forach pokerowych i wie jak ejst. Turniej ligowy i polowa ludzi to obce osoby, gdy haslo jest za wczesnie wysylane.
Wydaje mi sie ze ta 1 min to jest max jaka mozna brac pod uwage !
Na boss register konczy sie za 5 pelnej godziny tak wiec, haselko w temacie wpisywane 1 minutke przed (albo i krocej) ...
wtedy zminimalizujemy obcych ludzi.

pozd(R)awiam
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
To bedzie nie tylko pokerowy popis ale także popis refleksu, juz widze jak w minute 100 ludzi ściąga hasło ze skrzynki wpisuje je i sie rejestruje, super idea, ale niech moderatorzy zrobią jak chcą.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
To bedzie nie tylko pokerowy popis ale także popis refleksu, juz widze jak w minute 100 ludzi ściąga hasło ze skrzynki wpisuje je i sie rejestruje, super idea, ale niech moderatorzy zrobią jak chcą.
haslo pewnie bedzie jak przy lidze Pokerium, czyli w specjalnym temcie ...
czyli uwazasz ze haslo wyslane nawet 5 minut wczesnie bedzie dobrym rozwiazaniem ?
w takim razie zycze Ci powodzenia w walce z 200 zawodnikami, bo za pewne tyle bedzie , haslo sie syzbko rozejdzie w takim czasie ;|
 
K 0

kornikmw

Użytkownik
super liga a wlasciwie turnieje dawno nie widzialem tak duzej puli (a wlasciwie do puli nagroda rzeczowa jaka sa zetony) tylko ze jak we wszystkich ligach na tym forum wymagana jest straszna ilosc postow ktorych nie napisze. mam nadzieje ze administrator czy moderator zmieni warunki lig tak aby byly one zroznicowane co do ilosci postow, a jezeli nie to trudno musze byc aktywniejszy niz wczesniej
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
A ja jednak uważam że hasło powinno być te 10 min przed turniejem ( czyli 6 min przed końcem rejestracji) skoro i tak są zapisy w odpowiednim dziale to przeciez bedzie widac jak bedzie ktos z zewnątrz to poprostu nie dostaje nagród albo coś takiego, przeciez to nie jest tak trudno rozwiazac, zresztą nie przesadzajmy, kto bedzie rozsylal haslo ( o ile zdązy w te 5 min) skoro tylko pare osob bedzie.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Kornik, przeciez jest masa działów gdzie pewnie mógłbyś sie wykazać jakąś wiedzą więc nic tylko pisz, najwyżej zagrasz dopiero w następnym.
 
K 0

kornikmw

Użytkownik
o ile zdazy w 5 min czlowieku ludzie w 30s potrafia rozdac hasla a ty mowisz o tak dlugim czasie tu nie chodzi tylko o nagrody rzeczowe ale o sam fakt ze musisz grac z osobami ktore zdobyly haslo innymi drogami a do tego najczesciej przeszkadzaja w grze wyzywajac grajacych najlepiej dawac haslo 1min przed koncem
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Heh, no to powodzenia w synchronizacji i odswieżaniu strony co 5sekund, a 1min przed to tym bardziej powodzenia bo rejestracja zamykana jest 4 min przed turem.
 
K 0

kornikmw

Użytkownik
nie napisalem 1 min przed rozpoczeciem turnieju tylko 1 min przed koncem rejestracji jezeli komus bardzo bedzie zalezalo to bedzie siedzial caly czas i odswiazal strone choc to jest nieprzyjemne a najgorzej jak sie do toalety zachce ???? albo cos z netem nie tak bedzie, ale i takie przypadki losowe maja czasem miejsce. uwazam ze osoby ktore wg moda sa pewne (nie rozdaja hasel) i sa vipami powinny dostac haslo wczesniej a wszyscy pozostali, normalni userzy pozniej np 2 min przed koncem rejestracji
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
No jak taki freerollers który reklamuje forum z haslami do freeroli dostanie haslo to napewno sie rozejdzie.
Tez tak mysle, ale to najwyzej zagra jedynie w pierwszym turze cos mi sie zdaje..., a jesli chodzi o rejestracje, to minuta przed uwazam za grupa przesade. Ludzie, przeciez jest szereg podobnych turow na innych forach i jeszcze nie zauwazylem (a gralem juz w wielu), zeby zapisalo sie wiecej osob, a wypadki losowe zawsze sie moga zdarzyc, wiec, najrozsadniej mysle, ze 3min. bylyby w sam raz (oczywiscie przed koncem rejestracji)...
 
A 0

adam860

Użytkownik
przepraszam ze sie zapytam ale w regulaminie chodzi o to ze jezeli jestem zarejestrowany na forum dluzej niz 6 misiecy to musze miec 80 postow zeby zagrac w turnieju? dobrze zrozumialem?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom