>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Słucham ??????????

Typ był napisany na 26.03 a nie 27.03. Wygrałeś nieuczciewie, nic więcej nie napiszę bo dostanę od ciebie bana, ale to ty chcesz wygrać po trupach.
W swoim temacie pomyliłem się z czym? Nie zmieniłem tylko słowa. Zamaist czwartek zostawiłem środa. Żałosne i tyle.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Wiesz bodi czego się tu nauczyłem? Na tym forum trzeba być zawsze zabezpieczonym z dwóch stron, bo inaczej ludzie cię zgnoją. W tenisie często piszą, że mecz ma być dzisiaj, a jest jutro i ty i doberman dobrze o tym wiecie. Ja niby nie mam jak tego udowdnić chyba, że akurat zrobiłem screen, a po aferze z Kubicą robię teraz screeny zawsze.



Nie musisz się z tego tłumaczyć, ale wyjaśnień dobermana chętnie posłucham. Powinieneś się teraz przyznać, że to Ty idziesz po trupach ale to już zostawiam dla Ciebie. Nie wyzywał, klnął bo możesz mi dać bana, a ja tego nie chcę. Choć na pewno nie dam się wywalić z konkursu NIEUCZCIWIE!
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
merolix ja nic nie mam do modów, naprawdę.. ale dlaczego zostaję wywalony za DARMO z konkursu?
Jeśli koubek przegra to ok, GRATULACJE bodi, ale przecież zawsze może wygrać..
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Napisz człowieku gdzie Ty byłeś wczoraj rano postawiłeś typy i poszedłeś spać? nie!!!! bo byłeś tu niejednokrotnie jak widać przez cały dzień.
Dlaczego nie sprawdzałeś na bieżąco?Tylko obudziłeś się 1 dzień PO i wielkie zdziwienie?Dlaczego niby po wystawieniu typów swoich nie dopilnowałeś swojej sytuacji?dlaczego nie sprawdziłeś czy dany mecz się ma odbyć czy sie odbył czy nie?za dużo tu dlaczego --po prostu zaspałeś.O czyjej Ty nieuczciwości piszesz -mojej? nie żartuj -postawiłem swoje typy najuczciwiej-trafiając dwa -a ty trafileś 1 jeden przegrałeś a jeden postawiłeś wbrew regulaminowi(i nie dopilowałeś sobie tego i wygrałem -więc o jakiej Ty nieuczciwości mojej piszesz -nie po raz pierwszy obrażasz mnie i czepiasz sie za nic..więc chyba się to skończy.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Napisz człowieku gdzie Ty byłeś wczoraj rano postawiłeś typy i poszedłeś spać? nie!!!! bo byłeś tu niejednokrotnie jak widać przez cały dzień.
Dlaczego nie sprawdzałeś na bieżąco?Tylko obudziłeś się 1 dzień PO i wielkie zdziwienie?Dlaczego niby po wystawieniu typów swoich nie dopilnowałeś swojej sytuacji?dlaczego nie sprawdziłeś czy dany mecz się ma odbyć czy sie odbył czy nie?za dużo tu dlaczego --po prostu zaspałeś.O czyjej Ty nieuczciwości piszesz -mojej? nie żartuj -postawiłem swoje typy najuczciwiej-trafiając dwa -a ty trafileś 1 jeden przegrałeś a jeden postawiłeś wbrew regulaminowi(i nie dopilowałeś sobie tego i wygrałem -więc o jakiej Ty nieuczciwości mojej piszesz -nie po raz pierwszy obrażasz mnie i czepiasz sie za nic..więc chyba się to skończy.
Ale to gdzie ja byłem to już nie powinno cię interesować. Postawiłem i tyle, pisało 26.03? Pisało wiec po co mialem sprawdzać? Ty myślisz ze ja caly dzien siedze na stonie Bah? Nie wygrałeś bo jeden mecz się jeszcze nie odbył, odbędzie się dziś, nie moja wina, że BAH sie pomyliłl. I ja cie kolego nie obrażam, stwierdzam tylko fakt, ale ty aż kipisz, żeby mi dać bana, więc PROSZE BARDZO DAJ MI BANA, pokażesz tym samym, że nie można ci się sprzeciwić, ze zawsze twoje musi być na wierzchu.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Merolix zachwilke zostaniesz zdyskwalifikowany z konkursu bo nie dotyczy ciebie a się wtrącasz więc zamilcz w tej kwesti. Przykro mi assitalia muszę cię zdyskwalifikować podałeś 1 typ nie dozwolony co świądczy o braku znajomości regulaminu. Więc już się nie kłóć pogódź z porażką i nie robie tego specjalnie.
 
M 0

misiu_

Użytkownik
I tak awansowałem ,jednak ,zeby ie bło zadnych niejasności poźniej to ...w dogwyce mam podliczone typ na plus ,który nie weszedł ,a 2 typy ,które weszły na minus ...Tak pisze nie musicie zmieniać bo po co:p
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Wedlug mnie moderatorzy wogole nie powinni brac udzial w konkursie, widac to po sprawie Assitalii, ktory zostal ZBANOWANY, kryjecie sie bardzo ladnie, jeden drugiego, ale w sumie to nie wiem czy jak mozna banowac ludzi, promujac swoja wlasna osobe, czy masz satysfakcje z takiej wygranej? No tak przepraszam, przepraszam, wybaczcie mi moja wypowiedz, pewnie za chwilke zostane zbanowany, bo odwazylem sie odezwac a sprawa mnie nei dotyczy

Gorzej jak komuna....
 
F 0

fcbarca123

Użytkownik
Oboje i Bodi i Asitallia wywalczyli awans niemam czasu na rozpatrzanie tej sprawy.
To jest zalosne... Asitalia wklei screen z dowodem. Nie jego wina. CZemu po prostu nie policzycie mu tego typu jesli trafil i najnormalniej niech przejdzie ten z wiekszy AKO?
A tu leci tekst ze nie mam czasu...
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Z tego co mi wiadomo to Assitalia dostał bana za całokształt a nie za konkurs. Przed konkursem miał na swoim koncie 2 ostrzeżenia. Mimo to dalej łamał regulamin.
Jeśli dostał bana to widocznie mu się należał. Proszę też nie pisać że dostał bana żeby któryś z moderatorów przeszedł do następnej rundy. Wybaczcie Panowie ale my ten konkurs również traktujemy jako zabawę i gramy fair.
 
erka 1

erka

Użytkownik
Nie raz mowilem ze niektorzy Panowie Modowie(nikifor jest wporzo:spokodfhgfh ???? mineli sie z powolaniem. Ciagle teksty ze na nic czasu nie maja sa juz zenujace. Rozumiem ze raz sie moze zdarzyc ale nie caly ruski rok tak jest...A sprawa z Typerem Assitalia dopelnia tylko czary goryczy. Faworyzowanie siebie nawzajem...Skandal i faryzejstwo????Ciekawe czy dostane za w miare konstruktywna krytyke ostrzezenie. Pozdro dla obroncow sprawiedliwosci:-D
 
slander 10

slander

Użytkownik
Wszystko fajnie, tylko czemu wasze problemy(vide Assitalia vs. Bodi) są rozwiązywane moim kosztem? W 1/44 uzyskałem najwyższe AKO i &quot;odpuściłem&quot; nieco dogrywkę, ponieważ byłem pewien awansu. Przytoczony cytat chyba jest adekwatny do sytuacji, a zwłaszcza pogrubiona część.
Panowie regulamin jest ustalany i zmieniać go nie będę :!: Dogrywka jak się komuś nie podoba może zrezygnować. Sprawa kolejnej rundy 43 osób , 1 osoba zostanie dobrana która miała największe AKO.
Pozdrawiam i kolejne posty o zmianie regulaminu będę usuwał.
Mógłby mi to ktoś wyjaśnić(najlepiej doberman90)??
 
patefon 0

patefon

Użytkownik
tak jest jak sie gra o kase !!jak by niebylo nagrod to wszyscy by mieli to w dup**e !! a tak wszsyscy mają pretensje do siebie!! normalnie SODOMIA I GOMORIA
 
F 0

fcbarca123

Użytkownik
Tu nie chodzi o zadna kase tylko o zassade. Ja przykladowo biore udzial w tym konkursie zeby sei sprawdzic a kasa to rzecz drugorzedna. Zostawmy na bok moderatorow. Trzeba opddac ze maja co robic. Lecz z drugiej strony jesli nie masz czasu na wyjasnianie wedlug mnie istotnej kwesti to po co jestes moderatorem? Chyba to jest jedno z twoich zadan... Przemyskl to sobie... Wrocmy do kwestii konkursu i zasad. Co z bodim i assitalia? BHo jak narazie tak wniosek ze kluc sie to przejdziesz dalej... Zasady Panowie... zasady...
 
Do góry Bottom