>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

pepe86 0

pepe86

Użytkownik
pepe86 identyczne mam spostrzeżenia ale wcześniej jakoś to sie kręciło. Czekam na ostateczną odpowiedź moda tego konkursu i Marcina. A to, że usunęli obecnych i potencjalnych klientów sponsora tego konkursu... hmm
Gdy zapytałem czy będą dyskwalifikować za ogólną ilość postów to jeden z modów napisał że jeżeli ktoś będzie się udzielał merytorycznie to nagrodę dostanie co jak widać jest nieprawdą. Mogli przed konkursem sprecyzować warunki otrzymania nagrody ale po co skoro można dać bannery i linki referencyjne do bukmachera, poczekać aż złapie się kilku klientów i dopiero wtedy zbanować. Tak samo było we wcześniejszych konkursach i pewnie będzie też w kolejnych mimo tego co tu napisaliśmy nic nie poprawią. Podejrzewam że naszych postów też już tu pewnie niedługo nie będzie.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Gdy zapytałem czy będą dyskwalifikować za ogólną ilość postów to jeden z modów napisał że jeżeli ktoś będzie się udzielał merytorycznie to nagrodę dostanie co jak widać jest nieprawdą. Mogli przed konkursem sprecyzować warunki otrzymania nagrody ale po co skoro można dać bannery i linki referencyjne do bukmachera, poczekać aż złapie się kilku klientów i dopiero wtedy zbanować. Tak samo było we wcześniejszych konkursach i pewnie będzie też w kolejnych mimo tego co tu napisaliśmy nic nie poprawią. Podejrzewam że naszych postów też już tu pewnie niedługo nie będzie.

Przejrzyj swoje posty i zobacz ile z nich jest w działach sportowych i ma merytoryczny wkład na forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Gdy zapytałem czy będą dyskwalifikować za ogólną ilość postów to jeden z modów napisał że jeżeli ktoś będzie się udzielał merytorycznie to nagrodę dostanie co jak widać jest nieprawdą. Mogli przed konkursem sprecyzować warunki otrzymania nagrody ale po co skoro można dać bannery i linki referencyjne do bukmachera, poczekać aż złapie się kilku klientów i dopiero wtedy zbanować. Tak samo było we wcześniejszych konkursach i pewnie będzie też w kolejnych mimo tego co tu napisaliśmy nic nie poprawią. Podejrzewam że naszych postów też już tu pewnie niedługo nie będzie.
Przez 6 lat [od EURO 2008] nie napisałeś nic na tym forum poza dwa zapisami do turniejów pokerowych.
Jeszcze masz czelność się kłócić o bycie aktywnym..
 
mkr 32

mkr

Użytkownik
Dziś zmieniliście zapis w regulaminie odnośnie aktywności, ja również dziś zwiększyłem swoja aktywność w działach tematycznych. Czekam teraz na przywrócenie moich skasowanych konkursowych postów.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Dziś zmieniliście zapis w regulaminie odnośnie aktywności, ja również dziś zwiększyłem swoja aktywność w działach tematycznych. Czekam teraz na przywrócenie moich skasowanych konkursowych postów.
Jesteś na forum prawie rok, i napisałeś 10 postów. Jesteś mega aktywny. Masz rację, nie było w regulaminie, i to błąd odpowiedzialnych za konkurs ale w każdym konkursie obowiązują te same zasady i nie od dziś jest to wiadome, a Ty już na pewno nie bierzesz udziału w 1 konkursie na forum...

Konkursy są pewnego rodzaju nagrodą dla userów za ich wkład w rozwijanie forum.
Więc jak ktoś go nie rozwija swoim postami (albo przynajmniej się stara jeśli jest nowy na Forum), Ty nowy nie jesteś...
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Dziś zmieniliście zapis w regulaminie odnośnie aktywności, ja również dziś zwiększyłem swoja aktywność w działach tematycznych. Czekam teraz na przywrócenie moich skasowanych konkursowych postów.
Bez urazy, ale to jest komiczne. Najpierw robisz największą wojnę tutaj, później w godzinę chcesz &quot;być aktywny&quot;, piszesz kilka postów i chcesz być przywrócony do konkursu. Widziałem kilka tych Twoich postów i są one mniej więcej takiej jakości:
Pomocnik reprezentacji Chorwacji Luka Modrić, który ucierpiał w starciu z Luizem Gustavo w meczu otwarcia, nie pojechał z kadrą do ośrodka Praia do Forte i został w São Paulo, by przejść szereg odpowiednich testów medycznych.

Selekcjoner Niko Kovač powiedział, iż u jego 28-letniego podopiecznego utrzymuje się opuchlizna, a sam zawodnik bardzo cierpi. Jak informuje oficjalna strona chorwackiej federacji, można na całe szczęście wykluczyć zarówno złamanie, jak i uraz więzadeł.

19 czerwca „Vatreni” zagrają arcyważny mecz z Kamerunem. Dwa dni wcześniej Brazylia zmierzy się z Meksykiem, który wyprzedza Chorwatów w tabeli.
Tekst skopiowany skądś tam, nawet nie wiadomo skąd, bo nie podałeś źródła.
Urugwaj - Kostaryka
14.06.2014 21:00
1 1.44

Mecz jednego z faworytów do zdobycia tytułu pierwszy mecz rozegra z drugą drużyną strefy CONCACAF Kostaryką. Potencjał piłkarski Urugwaju jest zdecydowanie większy, poza tym mecz odbędzie się na kontynencie Ameryki Południowej, a stadion będzie zapełniony kibicami Urugwaju. Gwiazdy pokroju Diego Godin (Atletico Madryt), Cristian Rodriguez (Atletico Madryt), Luis Suarez (Liverpool), Edison Cavani (PSG), Diego Forlan (Cerezo Osaka). powinny wystarczyć do pewnego zwycięstwa.
Tutaj też prawie połowa posta, to wymieniony skład, też pewnie skopiowany skądś. Poza tym co taki 3-zdaniowy post wnosi do dyskusji, same puste frazesy, które wszędzie można przeczytać. Nie na tym polega &quot;bycie aktywnym&quot;. No naprawdę to jest komiczne, jak na siłę próbujesz &quot;być aktywny&quot;. Zachowujesz się tak, jakby te ewentualne freebety były dla Ciebie całym życiem.
 
pepe86 0

pepe86

Użytkownik
Jeżeli BĘDZIESZ się udzielał merytorycznie to nagrodę otrzymasz.
Cytuję jeszcze raz post moderatora przeczący temu co się stało który przed chwilą został usunięty i za który dostałem ostrzeżenie. lol. Żałosne tuszowanie sprawy. Moje podejrzenia odnośnie usuwania niewygodnych postów okazały się prawdziwe.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Cytuję jeszcze raz post moderatora przeczący temu co się stało który przed chwilą został usunięty i za który dostałem ostrzeżenie. lol. Żałosne tuszowanie sprawy. Moje podejrzenia odnośnie usuwania niewygodnych postów okazały się prawdziwe.
A udzielałeś się?
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Ile jeszcze razy usuniecie moją odpowiedź, że napisałem 4 posty w ostatnich dniach w tym 2 w tematach bukmacherskich?
No i co z tego , jak przed konkursami miałeś gdzieś udzielanie się....
Do Znawcy zapisałeś się 9-6-2014 10:50
Przed tym miales jeden post w Kto zostanie królem strzelców?
Przed tym miales post w Świat Pokera z 2009 i w Zapisach do Ligi Pokerowej 2008.
No i Znawca EURO 2008
 
pepe86 0

pepe86

Użytkownik
No i co z tego , jak przed konkursami miałeś gdzieś udzielanie się....

Do Znawcy zapisałeś się 9-6-2014 10:50
Przed tym miales jeden post w Kto zostanie królem strzelców?
Przed tym miales post w Świat Pokera z 2009 i w Zapisach do Ligi Pokerowej 2008.
No i Znawca EURO 2008
No i znowu piszesz mi o tym samym usuwając moje wpisy o tym że gdy zapytałem o wcześniejsze udzielanie się na forum to moderator odpowiedział mi &quot;Jeżeli BĘDZIESZ się udzielał merytorycznie to nagrodę otrzymasz.&quot; podkreślając na dodatek słowo będziesz. Możesz ciągle usuwać moje wpisy o tym i udawać że ich nie napisałem pisząc ciągle o moim wcześniejszym udzielaniu się ale tego co napisał moderator już nie zmienisz.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
No i znowu piszesz mi o tym samym usuwając moje wpisy o tym że gdy zapytałem o wcześniejsze udzielanie się na forum to moderator odpowiedział mi &quot;Jeżeli BĘDZIESZ się udzielał merytorycznie to nagrodę otrzymasz.&quot; podkreślając na dodatek słowo będziesz. Możesz ciągle usuwać moje wpisy o tym i udawać że ich nie napisałem pisząc ciągle o moim wcześniejszym udzielaniu się ale tego co napisał moderator już nie zmienisz.
Póki co to kłócisz sie o aktywność merytoryczną , której nie masz.
Przestań sie kłócić i zacznij działać na forum...
Myślisz , że patrze jak ktoś udziela się teraz , bo działa jak wytresowana mała w cyrku ?
O ile jeszcze z &quot;regularnymi konkursowiczami&quot; można się dogadać , o tyle z takimi jak Ty - sory , ale nie.
Przypominasz sobie o forum od wielkiego dzwonu , bo są Mistrzostwa Świata i nagle bierzesz udział we wszystkich konkursach naraz , a przez 6 lat mają w d.pie forum.
 
pepe86 0

pepe86

Użytkownik
Póki co to kłócisz sie o aktywność merytoryczną , której nie masz.
Przestań sie kłócić i zacznij działać na forum...

Myślisz , że patrze jak ktoś udziela się teraz , bo działa jak wytresowana mała w cyrku ?
O ile jeszcze z &quot;regularnymi konkursowiczami&quot; można się dogadać , o tyle z takimi jak Ty - sory , ale nie.
Przypominasz sobie o forum od wielkiego dzwonu , bo są Mistrzostwa Świata i nagle bierzesz udział we wszystkich konkursach naraz , a przez 6 lat mają w d.pie forum.
Pisałem o tym że mam w tym tygodniu posty nie tylko w tematach konkursowych ale już kilka razy usunęliście więc przestań kłamać.
Co z tego że 6 lat? Piszesz o tym tak jakbym przez 6 lat brał udział w każdym konkursie jednocześnie nie udzielając się merytorycznie a tak nie było, więc co za różnica czy ktoś ma nieużywane konto od 6 lat czy założy sobie nowe?
Jak ktoś ma konto od 6 lat to można go oszukiwać pisząc jedno a robiąc drugie?
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Do góry Bottom