>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Prosiłbym obok kursu podawać także sponsora konkursu bukmachera WilliamHill.
Od poniedziałku - takei typy będa nieuznawane
 
mlodyradlna 124

mlodyradlna

Użytkownik
Nie widzę moich typów podanych wczoraj, ani zapisu do konkursu. Jak to możliwe? Istnieją te posty czy tylko ja ich nie widzę?
 
mkr 32

mkr

Użytkownik
Do Grzesio i Marcin Odra,
Usunęliście moje typy z 12/13.06, w regulaminie nie znalazłem zapisu, że ktoś może nie przystąpić do konkursu, nawet nie ma zapisu, że mniej aktywny forumowicz może nie otrzymać nagrody. Pozatym aktywność liczymy po zakończeniu konkursu a nie przed. Jestem jednym z kilku graczy którzy też oddawali typy w WH, a sponsorowi chyba chodziło o to aby nagradzać jego stałych klientów jak i tych, którzy cos tam wpłacają. I aktywność u sponsora jest nadrzędną nad aktywnościa na forum. Przemyślcie to.
Pozdrawiam
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Każdego dnia w odpowiednim temacie udzielamy odpowiedzi na w/w pytania, dotyczące dwóch meczów grupowych (I etap) oraz meczów 1/8, ćwierćfinałowych, półfinałowych i finału (II etap).
Można wiedzieć czemu wszyscy na sobote podają typy na 4 mecze??
Coś się zmieniło w Regulaminie?
 
mkr 32

mkr

Użytkownik
Można wiedzieć czemu wszyscy na sobote podają typy na 4 mecze??
Coś się zmieniło w Regulaminie?
Pytałem o to wczoraj, wcześniej masz juz odpowiedzi, nawet tego nie komentowałem. Regulamin wyraźnie mówi o 2 meczach każdego dnia, po co moderatorom 4 mecze dziennie tego nie wiem. Ale jak zaczęli usuwać z konkursu uczestników, mimo, że w regulaminie nic o tym nie ma to zabawa zrobiła się mało fajna.
 
pepe86 0

pepe86

Użytkownik
mkr zobacz na temat Pytania i niezgodności i odpowiedzi moderatorów. ;) Nie ma co liczyć na regulamin gdy ktoś za niego odpowiedzialny nie potrafi go dobrze napisać. Moderatorzy mają problemy z pisaniem po polsku, podają sprzeczne odpowiedzi, nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania użytkowników.
Usunęli jak leciało wszystkich co mają mało postów a zostawili też takich którzy mają kilkaset postów ale ostatnie kilkadziesiąt to wpisy w konkursach. Dobrze że teraz usunęli, raczej spodziewałem się że może tak się stać na koniec gdy okaże się że za dużo nowych użytkowników wygra nagrody w w porównaniu do stałych bywalców.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Heh, czyste złodziejstwo, znowu wygra klika mająca dużo postów, a nowym nie daje się szans, ale jak ktoś jest na tyle inteligentny że nie potrafi dobrze regulaminu skonstruować, bo skąd mam wiedzieć, że muszę być aktywny merytorycznie, w regulaminie tego nie było, a ja akceptowałem tylko regulamin, skoro tam tego nie było to niesłusznie usunęliście moje typy
 
mkr 32

mkr

Użytkownik
pepe86 identyczne mam spostrzeżenia ale wcześniej jakoś to sie kręciło. Czekam na ostateczną odpowiedź moda tego konkursu i Marcina. A to, że usunęli obecnych i potencjalnych klientów sponsora tego konkursu... hmm
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Nie widzę moich typów podanych wczoraj, ani zapisu do konkursu. Jak to możliwe? Istnieją te posty czy tylko ja ich nie widzę?
W każdym konkursie moderator ma prawo wyeliminować osobę która udziela się wyłącznie w tematach konkursowych a nie można znaleźć jej tematów w działach sportowych. Nie wiem jak ten pkt mógł zniknąć z regulaminu, ale jest już zaktualizowany. User ma mieć merytoryczny wkład w forum, a nie tylko konkursy i dział HP. Pozdrawiam

mkr zobacz na temat Pytania i niezgodności i odpowiedzi moderatorów. Nie ma co liczyć na regulamin gdy ktoś za niego odpowiedzialny nie potrafi go dobrze napisać. Moderatorzy mają problemy z pisaniem po polsku, podają sprzeczne odpowiedzi, nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania użytkowników.
Usunęli jak leciało wszystkich co mają mało postów a zostawili też takich którzy mają kilkaset postów ale ostatnie kilkadziesiąt to wpisy w konkursach. Dobrze że teraz usunęli, raczej spodziewałem się że może tak się stać na koniec gdy okaże się że za dużo nowych użytkowników wygra nagrody w w porównaniu do stałych bywalców.
Mylisz się. Usuwamy wyłącznie konkursowiczów i osoby które nie mają merytorycznego wkładu w forum. Możesz mieć mało postów i być w konkursie, pod warunkiem, że udzielasz się w działach tematycznych lub widać że wykazujesz coraz większą aktywność. Co z tego że jesteś na forum 6 lat, skoro Twoja aktywność sprowadza się do konkursów ? 10 postów przez 6 lat ? Nie róbmy sobie żartów.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
No właśnie, ale teraz jest już za późno, każdy z nas akceptował ten regulamin jak nie było tego punktu, nie można sobie ot tak zmieniać, bo nagle się pomyliliśmy trzeba było myśleć wcześniej, prawo nie działa wstecz, tak samo nie regulamin, ale i tak już pewnie wiadomo do kogo trafią nagrody
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Proste do osób zarządzających forum, bo tak wzięło udział około 200, usuniecie połowę, połowa zrezygnuje z powodu słabych wyników, no i wygrają Ci dla których ten konkurs był robiony, bo ja muszę akceptować regulamin, a Wy robicie jak Wam się podoba zmieniając go w trakcie, bo pewnie wiele osób spoza moderatorów by wygrało, więc trzeba zmienić aby było dobrze
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Mógłbyś napisac do kogo jak juz wiadomo ? Chciałbym pogratulować zwycięzcy.
Do mnie i do Rambo zapewne...
Ku*wa - jak chcecie dostać nagrody to udzielajcie się w działach tematycznych i to przed rozpoczęciem MŚ , a nie jeden i drugi sobie przypomina o forum podczas MŚ , bo są konkursy , a ostatnie posty mają z.... 2008 czy 2009 roku.
Mnie się nie chce takich ludzi podliczać i ich wywalam...
Bo nie skończyłem wszystkich podliczać...
Dzisiaj będzie za pewne cały meczowy dzień podliczony
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Witam

Przed meczem Brazylia - Chorwacja pisałem posta z prośbą o dodanie do moich typów nr kuponu, który zagrałem na ten mecz. Kupon nie został dodany do mojego posta, więc proszę jeszcze raz o jego uwzględnienie. Przepraszam za zamieszanie, początkowo nie miałem zamiaru grania tego meczu, a zagrałem już po dodaniu typów konkursowych. Poniżej zamieszczam skan kuponu.




Link do mojego posta z wcześniejszą prośbą (post był pisany przed meczem): http://forum.bukmacherskie.com/f452/pytania-i-niezgodnosci-107910-2.html#post4561772

Link do posta z typami: http://forum.bukmacherskie.com/f452/mundial-2014-12-13-czerwca-gr-a-108408-2.html#post4558319


----------------

Odniosę się też do tego usuwanie z konkursu niektórych użytkowników. Ja się nie dziwię adminom, bo sam doszedłem do podobnych wniosków w niedawnym konkursie Typer Ekstraklasa. Pewnie nie zwróciłbym na to uwagi, ale dosyć często nagrody w takich konkursach wygrywają osoby, które albo nie udzielają się za bardzo (o czym świadczy liczba postów przez nie napisana i staż na forum) albo zarejestrowały się na forum parę lat temu i raptem 20-30 postów. Przecież od razu widać, że coś jest nie tak. Recepta na to jest prosta - po prostu trzeba się udzielać, pisać w działach tematycznych, dzielić informacjami i spostrzeżeniami. Dopuszczenie takich osób jest też niesprawiedliwe w stosunku do tych, którzy jakiś wkład w to forum mają i się udzielają, a takie konkursy są dla nich pewną nagrodą za tą aktywność, a aktywność niektórych sprowadza się chyba tylko do tego, że biorą udział w konkursach i nic poza tym.

Śmieszą mnie też niektóre argumenty:

skąd mam wiedzieć, że muszę być aktywny merytorycznie, w regulaminie tego nie było, a ja akceptowałem tylko regulamin, skoro tam tego nie było to niesłusznie usunęliście moje typy
Przecież w prawie każdym (albo nawet w każdym) konkursie jest tak, że użytkownik musi być aktywny na forum. To się rozumie samo przez się. To, że akurat tego nie było to wina modów, pewnie na szybko skopiowali, ale zdaje się, że to oni organizują ten konkurs i mogą sobie z regulaminem robić co chcą. Gdybyście byli aktywni to ten nowo dodany punkt by was nie dotyczył i nie byłoby problemu.

znowu wygra klika mająca dużo postów, a nowym nie daje się szans
No właśnie, że nie, bo spora część wygrywających, to osoby mające albo mało postów i długi staż na forum albo udzielające się bardzo sporadycznie. Po niektórych ewidentnie widać, że się nie udzielają.

Pozatym aktywność liczymy po zakończeniu konkursu a nie przed
No i co by to dało? Jestem przekonany, że po zakończeniu konkursu Twoja aktywność byłaby taka sama, czyli Postów: 6, Reputacja: 10. Bierzesz udział w każdym konkursie jak popadnie i jakoś licznik postów się nie zwiększa z każdym nowym konkursem.

pepe86 identyczne mam spostrzeżenia ale wcześniej jakoś to sie kręciło
Aha, &quot;jakoś to sie kręciło&quot;, czyli doskonale wiedziałeś, że w każdym konkursie mogą Ci odebrać nagrodę, bo się nie udzielasz i zawsze Ci się udawało, bo ktoś na to przymykał oko. Pewnie liczysz, że teraz też Ci się uda i dalej &quot;będzie się kręciło&quot;.

A to, że usunęli obecnych i potencjalnych klientów sponsora tego konkursu
Sponsorowi to chyba lotto komu da te freebety. I tak do kogoś trafią. Poza tym co sponsorowi z takich graczy, którzy ciągle grają za jego pieniądze.

Tyle moich spostrzeżeń.



/// POPRAWIONE
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Spokojnie, wszystkie typy dzisiaj będą podliczone. To trochę trwa, ponieważ jest masa postów i to zajmuje sporo czasu, a nie każdy ma czas w nocy podliczać.
Tym bardziej nie rozumiem po co sobie dorabiać tyle roboty i z własnej woli zmuszać się do rozliczania 4 meczów dziennie x 150 konkursowiczów x 14 dni fazy grupowej. Nawet z 2 meczami już widać, że będzie z tym masę roboty, a z 4 to będzie jej 2 razy więcej. Powodzenia życzę...
Dla mnie bezsens z wielu punktow widzenia, a już zwłaszcza z punktu widzenia podliczających.
 
Do góry Bottom