>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania i niezgodności

F 72

filip11

Użytkownik
Proszę moderatora o sprecyzowanie co oznacza zwiększenie aktywności? Czy wystarczy aby kilka razy w tygodniu dodać merytoryczne posty czy też muszę siedzieć pół dnia codziennie dłubiąc żmudne analizy?
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Proszę moderatora o sprecyzowanie co oznacza zwiększenie aktywności? Czy wystarczy aby kilka razy w tygodniu dodać merytoryczne posty czy też muszę siedzieć pół dnia codziennie dłubiąc żmudne analizy?
jedno i drugie.
A z tym pól dnia to nie przesadzaj
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
A czy ja w końcu otrzymam tę nagrodę? Naprawdę nie wiem ile mam czekać?
Przekazałem swój nick moderatorowi Grzesio w punkcie reputacji, kilka dni po ogłoszeniu wyników i okazuje się, że mój nick nie jest znany. Nie jest on taki jak na forum. Wysłałem wiadomość do Marcin.Odra i nadal nic.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
A czy ja w końcu otrzymam tę nagrodę? Naprawdę nie wiem ile mam czekać?
Przekazałem swój nick moderatorowi Grzesio w punkcie reputacji, kilka dni po ogłoszeniu wyników i okazuje się, że mój nick nie jest znany. Nie jest on taki jak na forum. Wysłałem wiadomość do Marcin.Odra i nadal nic.
Dane przekazałem , zresztą widzę otrzymaną reputację od ostatnich 20. osób.
Po przekazaniu loginów ja już nie mam za wiele do roboty
Zresztą mogłęś wysłać PW
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Zapewne bym wysłał do Ciebie wiadomość, niestety nie mogę tego zrobić.
Czekam może się to wyjaśni w bliżej nieokreślonym czasie.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Czekam, czekam i doczekać się nie mogę. Wysłałem pw do admina 3 sierpnia i od tamtej pory zero odzewu, a teraz jego skrzynka jest zapełniona.
Byłeś odpowiedzialny za przekazanie tych loginów a teraz jest problem. Pytałem czy moje dane doszły. Odpowiedź była twierdząca.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie nasza wina, że niektórzy sami sobie komplikują sprawy. Jasno było określone, że loginy podajemy na skrzynkę PW. Nie miałeś bana na PW, więc mogłeś spokojnie to zrobić.
Nagrodę otrzymasz do końca tygodnia.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Gdybym mógł wysłać PW na pewno bym to zrobił, niestety nie mogę wysyłać do tej osoby żadnych wiadomości i nie tylko ja. Z tego też powodu większość podawała to w punktach reputacji? W jaki inny sposób? To raczej nie moja wina, że ten sposób nie działa.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Również nie mogłem wysłać wiadomości prywatnej - mogę prosić o aktywowanie skrzynki? Oczywiści login podałem jako punkt do reputacji na prośbę.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Również nie mogłem wysłać wiadomości prywatnej - mogę prosić o aktywowanie skrzynki? Oczywiści login podałem jako punkt do reputacji na prośbę.
W Twoim przypadku:
W klasyfikacji generalnej za konkursowiczów/osoby o niskiej zawartości postów merytorycznych na forum zostali uznani

-&gt; filip11
-&gt; mkr
-&gt; erka
-&gt; empe92
-&gt; belcio
-&gt; zwyciestwo1960
-&gt; Arturro100


Aby otrzymać nagrodę te osoby muszą przez najbliższe dwa miesiące wykazać aktywność merytoryczną na forum (czyli przede wszystkim analizy).
@lars19
Nagroda na koncie.
 
Do góry Bottom