>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

F 72

filip11

Użytkownik
Nie mogę wysłać wiadomości prywatnej do moderatora (chodzi o wysłanie danych do nagrody), pokazie się informacja ze nie mam uprawnień. Co na to poradzić?
 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Nie mogę wysłać wiadomości prywatnej do moderatora (chodzi o wysłanie danych do nagrody), pokazie się informacja ze nie mam uprawnień. Co na to poradzić?
Zostaw mi swoje dane w pkt reputacji
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 202

szymontom

Użytkownik
Dane wyslalem,ale nie wiem czy wiadomosc doszla...Dodatkowo dane zostawilem w komentarzu do &quot;punkty reputacji&quot; Dziekuje i Pozdrawiam.
 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Dane wyslalem,ale nie wiem czy wiadomosc doszla...Dodatkowo dane zostawilem w komentarzu do &quot;punkty reputacji&quot; Dziekuje i Pozdrawiam.
Czemu wiadomośc miała by nie dojść ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mkr 32

mkr

Użytkownik
Rezygnuję ze swojej nagrody za 12 miejsce, proszę ją przekazać kolejnym uczestnikom. Dziękuję za fajną rywalizację.
 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Jak ktoś dostał PW ode mnie to znaczy , że jego dany nie doszły.
Za tabele nie mam danych do majkel92 i bezstronny
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Jak ktoś nie dostał PW ode mnie to znaczy , że jego dany nie doszły.
Więc jak nie dostałem żadnego PW znaczy,że dane nie doszły?
Wysyłam więc jeszcze raz.
I jeszcze w kwestii formalnej - 20 czerwca był jedyny raz gdy 2 osoby miały największą liczbę punktów,kolega erka był zdaje się jednak szybszy ode mnie,czy jak rozumiem przy jego rezygnacji z nagrody przechodzi ona na mnie czy przepada?
 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Więc jak nie dostałem żadnego PW znaczy,że dane nie doszły?
Wysyłam więc jeszcze raz.
I jeszcze w kwestii formalnej - 20 czerwca był jedyny raz gdy 2 osoby miały największą liczbę punktów,kolega erka był zdaje się jednak szybszy ode mnie,czy jak rozumiem przy jego rezygnacji z nagrody przechodzi ona na mnie czy przepada?
Twoje dane mam , więc nie wysyłałem Ci PW.
Zresztą przeczytaj uważniej post wyżej.
Po za tym jak kolega erka nie chciał nagrody to Ty dostajesz 50 PLN extra do nagrody za tamten dzień.
Czyli nagroda za 10. miejsce + 50 za najlepszy bilans
 
Do góry Bottom