>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania i niezgodności

tommy83 298

tommy83

Użytkownik
co w przypadku jesli w trakcie trwania mundialu nie dokonalem depozytu do Oddsring - nagroda przepada czy moge jeszcze zrobic depozyt?
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
w trakcie konkursu to w trakcie, od pierwszego dnia do ostatniego. W innych konkursach było tak, że nagroda przechodziła na następną osobę.
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Ja tez niedokonalem depozytu w trakcie trwania konkursu ... O rany, ale kicha. Ponawiam prosbe o podanie informacji, czy mozna jeszcze zlozyc depozyt.
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Zapomnialem dopisac - zgarnalem z innego forum bon na ODDSRING 25 Euro, juz mam go na koncie. Co teraz? Czytalem, ze ODDSRING wymaga, ze aby otrzymac kolejny bon, trzeba wplacic na depozyt taka kwote, jaka sie otrzymalo za ostatni bon lub cos takiego.
 
arkadiuzs 1,1K

arkadiuzs

Użytkownik
Szkoda że w regulaminie nie było nic o wymaganym depozycie w czasie mundialu, jedynie o posiadaniu konta... Przydałoby się tam też takie informacje zamieszczać, w końcu od tego chyba jest regulamin. ;) W temacie z nagrodami większość ( chociaż w tym przypadku piszę tylko za siebie :] ) pewnie zerknęła na wielkość nagród, nie wczytując się dokładnie..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Szkoda że w regulaminie nie było nic o wymaganym depozycie w czasie mundialu, jedynie o posiadaniu konta... Przydałoby się tam też takie informacje zamieszczać, w końcu od tego chyba jest regulamin. ;) W temacie z nagrodami większość ( chociaż w tym przypadku piszę tylko za siebie :] ) pewnie zerknęła na wielkość nagród, nie wczytując się dokładnie..
Napewno było napisane ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Sytuacja wygląda następująco. Kto nie złożył depozytu to niestety nie otrzyma nagrody. Każdy temat trzeba przeglądać.
Co do zwycięzców. Proszę podsyłać następujące dane Marcinowi-Odrze: login (e-mail), nagroda + miejsce.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
W regulaminie nie bylo. Bylo w temacie z nagrodami - szkoda, bo Ja dopiero dzis to ogarnalem, nie zawsze patrze w nagrody bo nie jestem pazerny - co wygram to wygram.
moze w regulaminie nie , ale gdzieś tam bylo ...
jedna uwaga dla grających tenisa w oddsring , w przypadku kreczu zawodnika nie ma zwrotu tylko wynik z kortu
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Sytuacja wygląda następująco. Kto nie złożył depozytu to niestety nie otrzyma nagrody. Każdy temat trzeba przeglądać.

Co do zwycięzców. Proszę podsyłać następujące dane Marcinowi-Odrze: login (e-mail), nagroda + miejsce.
Napisałem widomość do Marcina poprzez reputacje
 
Do góry Bottom