>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
W kwestii dni. Liczy się dzień &#39;brazylijski&#39;. Mianowicie jeśli mamy mecz Japonii z WKSem o 3:00 w nocy polskiego czasu, to w Brazylii jest bodaj 22:00 to liczy się na dzisiaj ;)
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Dobra, tylko prosze poprzednie typy wszystkim pozaliczac, bo nie bylo to jasno okreslone i kilka osob pisalo w jednym temacie a kilka w innym.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
moze niech opiekun konkursu/admin sie wypowie w tej sprawie bo przy singlach to jasna sprawa a tutaj nie wiem czy ma byc +100 za caly kupon czy za kazdy typ.
1 kupon = 100j w przypadku trafienia.
8 kuponów = jw
1 kupon z 10 zdarzeniami = jw
Można zdobyć tylko i wyłącznie dodatkowych 100j za kupon
Dobra, tylko prosze poprzednie typy wszystkim pozaliczac, bo nie bylo to jasno okreslone i kilka osob pisalo w jednym temacie a kilka w innym.
Generalnie w tym konkursie nagrody są na zakończenie, nie ma klasyfikacji dziennej. Nie widzę problemów aby nie zaliczać typów czy to pojawią się na dzień obecny czy przyszły.
Nie mniej jednak trzymajmy się tego co napisał Benek.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
jutro/pojutrze cos sie postaram zmontowac - mysle ze tabela powinna sie pojawic po 1, 2 i 3 kolejce spotkan grupowych.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
byłęm pewny ,że wczoraj oddałem typy na wszystkie 3 spotkania, a mojego postu nie ma, tylko nie wiem czy był, czy tylko w opcji zaawansowane go widziałem?? Czy system dziła prawidłowo ?? czy tylko ja się zakręciłem ??
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Rozumiem, że typ 2/2 jest niedozwolony zgodnie z zakładami, które są wymienione jako dopuszczalne na początku każdego tematu i można tylko typować np. 2 HT? Jeśli można też 2/2, proszę o zmianę dzisiejszego meczu Honduras - Ekwador w moich typach na 2/2 i kurs 2,59.
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Skąd bierzecie kursy na handicapy? ja jeszcze chyba w żadnym meczu na oddsringu nie widziałem takich zdarzeń.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Dzisiaj będą podliczone zaległe dni.
Tak, żeby po drugiej serii spotkań (jutro ostatnie mecze drugiej serii) można było stworzyć jakąś tabelę.
 
Do góry Bottom