>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niejasności dotyczące konkursu

Status
Zamknięty.
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
cwiartka 3. Moja zawodniczka Cirstea wygrala, a dostalem za to -. Prosze to zmienic ????
sorki za błąd, za dużo tych plusów i minusów ???? Zrobione
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Bądźcie cierpliwi jesli chodzi o podliczanie, bo wiadomo jak teraz jest, mecze w nocy itp. Sami kontrolujecie na pewno jak wygladają typy przeciwników, więc spokojnie grajcie, a sprawy formalne ( czyli np wynik w zestawie par i plusy z minusami przy waszych typach ) pojawią się tak szybko, jak się da.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
moim zdaniem wyliczanie samemu czasu to jest bez sensu powinien wystarczyc dzien kiedy jest dany pojedynek i wszystko gdyz sam wylicze dane spotkanie z rana gdy ide do pracy a jak wrtoce do domu wieczorem moze duzo sie zmienic i wtedy jedynie musze edytowac post np moj mecz leci jako 2 na korcie nr 1 i gdy mecz nr 1 na tym korcie bedzie trwał dłuzej lub krocej niz wyliczylismy to i tak nie bedzie dokładnego czasu podanego wiec jezeli wpisze moj mecz o godzinie 17 a bedzie leciał powiedzmy o 21 lub o 18 to dla mnie nie ma roznicy bo i tak nikt nie wie o ktorej bedzie leciał.
 
W 0

wolt

Użytkownik
Witam!! Wzialem godziny spotkan z bah, tak jak sugerowaliscie, a teraz dopeiro zauwazylem ze mecze te moga jednak sie odbyc jutro...
da sie to jakos naprawic?
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Tematy otwierane sa po to aby byla mozliwosc grania spotkan po 24, jesli takiego meczu nie grasz to po co podawac odrazu typy?
 
B 0

bigstar

Użytkownik
Easy:

25-08-08 19:30 I sner J. - Beck A. 1 @ 1.50 ⛔
25-08-08 21:30 Kirilenko M. - Paszek T. 1 @ 1.50 ⛔
25-08-08 19:30 Isner J. - Beck A. Isner -1,5 seta @ 1,7 ⛔
AKO : 3.83

0.0

BigStar:

25-08-08 18:15 Wawrinka S. - Bolelli S. (4 lub więcej setów) 1,80 ⛔
25-08-08 19:45 Lopez F. - Melzer J. 2 1,80 ✅
25-08-08 17:00 Monaco J. - Nishikori K. 1 1,50 ⛔

AKO: 4,86

1.80

easy 1
BigStar 0
Chcecie kogoś oszukać czy to &quot;drobna&quot; pomyłka? Mam nadzieję, że to drugie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Napisz jeszcze raz ze ktos chce oszukac to nie pograsz tu dlugo.

Siedze do 7 ogladajac mecze czesc podliczam w nocy ledwie patrzac w monitor, jak cos jest zle to pisac ale nie w taki sposob.

zmienione
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Easy 0
BigStar 1.80

Jakim cudem mozna tutaj bigstara oszukac?! Jest jasne kto wygral i nawet jelsi ktos chcialby aby wygral easy nie jest to 1 dna mozliwe, wyjatkowo zla wole trzeba miec aby sie tu czegos doszukiwac, czegos innego niz zle wpisany rezultat.

Liczenia jest sporo, w dodatku wypadaloby pisac analizy i jeszcze podsumowania opisy spotkan, nie wyrabiam dlatego pierwsze co to zajmuje sie konkursem. Siedze do 7 ogladajac mecze i potem dopieor klade sie spac, badzcie troche wyrozumiali ????
 
W 0

wolt

Użytkownik
zwyczajnie nie wiedzialem czy bede mial dostep do kompa w pozniejszych godzinach, wiec podalem od razu rano...moge wiec je zmienic czy nie da rady?
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
nie wiem musze sprawe uzgodnic z innymi prowadzacymi, prasy nie ma gusto zaraz zlapie i pomyslimy czekaj na odp.

nie ma chyba G.

ja bym Ci pozwolila wyjatkowo zmienic tylko byc moze mnie inni za to zatluka
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
prasa bedzie chyba o 20 dopiero ...

jesli zmienisz to wezme to na swoja odp. jesli poczekasz to ok jak chcesz nie chce Ci utrudniac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom