>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Puchar Polski mężczyzn 2012

Status
Zamknięty.
L 18

ligamistrzow

Użytkownik
Slyszalem na Polsacie Sport Info ze Samica skręcil kostke na dzisiejszym treningu.Jezeli jutro nie zagra bedzie to duze oslabienie Zaksy
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adpb 74

adpb

Użytkownik
Tutaj potwierdzenie tej informacji:

http://www.zaksa.pl/aktualnosci/w-pucharze-polski-bez-„samika”

W Pucharze Polski bez „Samika”
2012-01-20 18:17
W sobotę o godz. 14.30 ZAKSA rozpocznie walkę o Puchar Polski. W półfinałowym meczu zagramy z Jastrzębskim Węglem. Niestety drużyna doznała kolejnego osłabienia. Na treningu Guillaume Samica skręcił staw skokowy.

W czwartek kędzierzynianie z Belgradu, gdzie rozgrywali ostatni mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów, polecieli do Krakowa. Stamtąd udali się prosto do Rzeszowa.

Dziś nasz zespół trenował w hali „Podpromie”, gdzie przy okazji Pucharu Polski na parkiecie położono nową wykładzinę Mondo w biało-czerwonych barwach. Siatkarze kończyli zajęcia w fatalnych nastrojach. Podczas rozgrzewki Guillaume Samica skręcił kostkę.

- Wykładzina nie zapełnia całego parkietu hali, tylko kończy się kilkucentymetrowym uskokiem. Te krawędzie nie były zabezpieczone. Nasz zawodnik biegł, nie zauważył tego, stopa mu się wygięła, staw nie wytrzymał i uległ skręceniu. Naszym zdaniem boisko nie było odpowiednio przygotowane do treningu. Zostawiamy to bez komentarza - stwierdził drugi trener ZAKSY, Andrzej Kubacki.

To nie pierwszy taki przypadek w rzeszowskiej hali. W 2004 roku w identycznej sytuacji podobnego urazu nabawił się atakujący Mostostalu-Azoty, Marcel Gromadowski.

Na razie nie wiadomo jak groźny jest uraz francuskiego przyjmującego. Fizjoterapeuci robią wszystko by zminimalizować skutki skręcenia, ale coś więcej o jego kostce będzie można powiedzieć jutro. Przerwa w grze może trwać od kilku do kilkunastu dni.

- To fatalna wiadomość i ogromne osłabienie zespołu przed tak ważnymi meczami. Nie było jeszcze meczu w tym sezonie, żebyśmy mogli zagrać w pełnym składzie. Mamy pecha - przyznał prezes ZAKSY, Kazimierz Pietrzyk.

Mecz ZAKSY z Jastrzębskim Węglem rozpocznie się o godz. 14.30. Transmisja w Radiu Park, Radiu Opole i Polsacie Sport. W drugim półfinale o godz. 18 Asseco Resovia Rzeszów zmierzy się z PGE Skrą Bełchatów. Zwycięzcy półfinałów w niedziele zagrają o główne trofeum.
Autor: Grzegorz Łabaj Źródło: własne
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
To właśnie Samica był najlepszym zawodnikiem w meczu ze Skrą.
W ten nie miły sposób utwierdzam się do typu:
Który zespół wygra Puchar Polski: Skra @2,25 (Unibet)
Ale zastanawiam się nad typem na win Zaksy w spotkaniu z JSW.
Może bezpiecznej zagrać na:

ZAKSA win (hc +1,5) @1,20 (Betsafe)
✅

Jak sądzicie ?
 
L 18

ligamistrzow

Użytkownik
kurs na Zakse momentalnie wzrosl na Pinnacle z 1.56 na 1.74 .Samice pewnie zastąpi Popelka ,napewno bedzie to znaczne oslabienie Zaksy i ja bym w takim wypadku juz nie ruszal tego meczu
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Puchar Polski
Spotkanie: Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel
Typ: Jastrzębski Węgiel
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Siatkarski świat obiegła tragiczna wiadomośc - popularny Samik - przyjmujący Zaksy - na dzisiejszym treningu na rzeszowskim Podpromiu - skręcił staw skokowy. Zastąpi go najpewniej Jiri Popelka albo Ukrainiec Serhyi Kapelus.
- Ogólnie absencja Samici, jest wielką stratą dla drużyny z Kędzierzyna.
W tym momencie jestem nijako zmuszony spróbowac zagrac na Jastrzębski Węgiel, bo taki kurs nie będzie się trzymał długo. Co prawda w JW nie będzie pierwszego rozgrywającego Vinhedo, który także jest kontuzjowany - ale Lorenzo Bernardi będzie miał do dyspozycji pozostałą dwójkę: Briana Thorntona oraz Tiago Violasa. A nóż, widelec - zaryzykuję i do pierwszego składu włączy młodego Portugalskiego settera? JW nie grał na tygodniu w europejskich pucharach - miał więc spokój i mógł bez zakłóceń przygotowac się do ważnego turnieju. Tak więc - w mojej opinii - dochodzi kolejna przewaga na rzecz Jastrzębskiego Węgla: atakujący Łasko mimo wszystko prezentuje wyższy poziom niż Antek Rouzier. W tym momencie para Ruciak-Popelka/Kapelus - jest także słabszym duetem od Kubiaka i Bartmana. Trzeba będzie mocno uważac na środkowych Zaksy - ale ostatnia dyspozycja Gawryszewskiego w Warszawie oraz solidna, stabilna forma Holmesa powinna lekko zniwelowac możliwości Zagumnego-Gladyra-Kaźmierczaka. Reasumując: jak ktoś miał w planach grac na Jastrzębski Węgiel - niech zrobi to czym prędzej. Za kilka godzin kursy zapewne się zrównają - i wkład w drużynę z Jastrzębia Zdroju nie będzie już tak atrakcyjny jak w tym momencie.


Przyjmujący Zaksy Kędzierzyn-Koźle Francuz Guillaume Samica na treningu przed finałowym turniejem Pucharu Polski w Rzeszowie skręcił kostkę. Przed kilkoma chwilami został zniesiony z boiska. Niewiadomo jak groźny jest to uraz.
Kędzierzynianie jako pierwsi trenowali w rzeszowskiej hali Podpromie. Zajęcia zaczęli o godz. 14. Jako pierwsi mieli też okazję do zapoznania się z nową wykładziną w hali, w kolorze biało-czerwonym, na której rozgrywany będzie finałowy turniej Pucharu Polski.
Test nie wypadł jednaj najlepiej. Samica przedwcześnie zakończył trening, a blisko podobnego urazu był także Michał Ruciak.
Ja już pograłem dwa dni temu zwycięstwo Skry Bełchatów w Unibet - chyba tylko ten bukmacher oferuje zakład na końcowe zwycięstwo w Pucharze Polski. Kurs 2.25 w tym momencie wydaje się jeszcze bardziej atrakcyjny. Moim zdaniem decydujące dla Bełchatowa będzie spotkanie z gospodarzem - Resovią Rzeszów, w pierwszym półfinale w tym momencie daje większe szanse Jastrzębskiemu Węglowi, który także nie powinien sprawic większych kłopotów Skrze Bełchatów w ewentualnym Finale Pucharu Polski.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jeśli Samik nie wystąpi to na pewno będzie to olbrzymia strata dla ZAKSY, jednak poczekałbym na decyzję przed meczem. Znamy wiele przypadków &quot;cudownych&quot; uzdrowień, więc może kontuzja Francuza nie jest aż tak poważna i jest to podkręcenie stawu a nie skręcenie. Jeśli będzie pierwsza opcja to na lekach będzie jutro w stanie grać. Jednak nie zmieniam zdania w kwestii awansu, dla mnie JSW jest bez rozgrywającego, a dziurę po Samiku poniekąd idzie załatać. Jeśli zagra Popelka to pokryją go Ruciak wraz z Gackiem w przyjęciu a w ataku Czech powinien sobie poradzić.
Dla mnie absurdem jest ten nowy parkiet w Rzeszowie, nie dość że jest niebezpieczny dla zawodników to wygląda jak flaga Peru a nie Polski. Jednym słowem kompromitacja.
Jakby ktoś nie widział to zapodaję zdjęcie http://1.imgland.net/bAIc.jpg
 
A 11

amauri

Użytkownik
Dalszy ciąg kabaretu z wykładziną trwa. Tym razem po interwencji zespołów po piątkowym treningu zapadła decyzja o ściągnięciu nowej nawierzchni z racji tego że jest zbyt śliska, a jutrzejsze finały będą rozgrywane na starej. Szkoda tylko, że ZAKSA odniosła prawdopodobnie największe straty w postaci Samicy. ŻENADA!
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Również był się skłaniał za Jastrzębskim Węglem. O wiele mocniejszym atutem ZAKSY jest bez wątpienia lepszego rozgrywającego, gdyż Paweł Zagumny zawszę robi różnicę w jakości wystaw. Do gry Thortona zawsze podchodziłem sceptycznie, ale moje nastawienie do jego osoby zmieniły się po Pucharze Świata, gdzie rozegrał dobry turniej. Fakt dobre mecze przeplata gorszymi, ale to może być spotkanie, gdzie pokaże swoje prawdziwe umiejętności?
Atakujący obu ekip grają na bardzo porównywanym poziomie, ale bardziej skłaniał bym się ku Michale Łasko. Fakt Włoch/Polak jest coraz częściej zatrzymywany przez rywali, ale to się wiąże iż większość klubów poznało się na jego sile w ataku. Rouzier dysponuje o wiele lepszą zagrywką, ale wg mnie zbyt często ponoszą go emocje, co się wiąże z jego słabą skutecznością.
Jeśli potwierdzi się informacja, że Samica nie zagra w tym spotkaniu to ZAKSA będzie miała nie lada problem. Samik ciągnął zespół w trudnych sytuacjach i jest jednym z liderów w ataku. Francuz to również wielka osobowość, której wg mnie nie ma Popelka i jeśli faktycznie nie zagra to trudno będzie załatać po nim lukę. Ruciak razem z Gackiem są od trzymania przyjęcia i zapewne będą pokrywali &quot;ofensywnego&quot; Popelke. Czech niedawno dołączył do zespołu i zapewne nie zagrał się tak dobrze z zespołem, więc często może dochodzić do nieporozumień na linii Zagumny-Popelka. Co do przyjmujących Jastrzębia to są jednymi z najskuteczniejszych w Plus Lidze. Bartman nie ma zbyt dobrego przyjęcia, ale nadrabia to atakiem. Kubiak ma dosyć dobre przyjęcie, a do tego jest dość eksploatowany w ataku i zdobywa sporą ilość punktów. Warto wspomnieć o mocnej zagrywce Kubiaka i niekonwencjonalnej Bartmana.
Środkowi obu zespołów grają na bardzo podobnym poziomie. Gladyr i Czarnowski są dosyć skuteczni w ataku, a do tego Ukrainiec dorzuca mocną zagrywkę. Widać, że świetnie rozumieją się z &quot;Gumą&quot;. Do składu Jastrzębian powróci prawdopodobnie Rob Bontje, co jest dobrą wiadomością. Razem z Holmes stanowią solidną parę środkowych. Co prawda ostatnio gra zwłaszcza Amerykanina nie układała się dobrze z środkowymi, ale sądzę że temu elementowi trener poświęcił dużo czasu na treningach. Bontje potrafi zagrać również mocną zagrywkę, a na trudnym flocie Holmsa przejechała się już nie jedna drużyna Plus Ligi.
W obu zespołach występują libero, którzy grają na bardzo dobrym poziomie. Moim zdaniem na chwilę obecną o wiele lepiej prezentuje się Rusek, przyjmujący z największą skutecznością spośród zawodników PLS.
Gacek jak dla mnie najlepsze lata ma już za sobą, ale nie twierdzę że jest słabym libero. Również sądzę, że Rusek o wiele lepiej broni.​
 
T 19,6K

tadzin

Użytkownik
Ja bym tak do końca nie prekreślał absencji Samika, bo już różne cuda widziałem, choćby rok temu Falasca grał ze złamanym palcem przeciwko Zenitowi (pomimo że wszystkie źródła mowiły że jest na dlugo wykluczony z rozgrywek), czy też w tym roku choćby mecz Resovia - Skra, gdzie na 99% mieli nie grać Winiar i Kurek ;). Na potwierdzenie moich teorii
Jastrzębie to bardzo mocny zespół- przyznał przyjmujący ZAKSY Sebastian Świderski - Musimy się skupić na poszczególnych zawodnikach. Taką wiodącą osobą w jastrzębskiej drużynie jest Michał Łasko. To on zdobywa dla zespołu najwięcej punktów. Musimy się na nim skupić i spróbować zmniejszyć jego procent w ataku. W jutrzejszym półfinale musimy zagrać swoją siatkówkę. Jeżeli zagramy tak jak na przykład z Trento we Włoszech to będzie bardzo widowiskowy pojedynek. Mam nadzieję, że cały turniej finałowy Pucharu Polski będzie wspaniałym widowiskiem i wszyscy zawodnicy zaprezentują siatkówkę na najwyższym poziomie. Niestety na dzisiejszym treningu kontuzji doznał Guillaume Samica. - Samik kontuzji doznał już na rozgrzewce. Dosyć niefortunnie się poślizgnął i skręcił kostkę. Jutro rano się okaże czy zabiegi, które są wykonywane wystarczą, czy będzie musiał obejrzeć mecze z trybun- powiedział Świderski.
To wypowiedź Swiderskiego, opublikowana na stronie Plus Ligi. Przypuszczam że Zaksa wyjdzie w pierwszej szóstce bez Samika ale jesli beda spore problemy to jesli zawodnik bedzie w stanie grac to zapewne zostanie wpuszczony na boisko, jednakże wszystko będzie zależeć od jego samopoczucia.

Tak czy siak teraz obstawianie tego meczu to czarna magia..
PS.
Czemu wszyscy biorą tak tę zaniżoną Skrę po 2,25 to ja nie wiem :p
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów​


Według mnie (I również w opinii innych.) jest to przedwczesny finał. Nie tylko w Rzeszowie przed starciem ze Skrą jest spore ciśnienie. Środkowy Bełchatowa, Daniel Pliński przyznaje, że jego zespół na Resovię mobilizuje się szczególnie.
- Te nasze mecze porównałbym do piłkarskiej rywalizacji Realu Madryt z Barceloną, oczywiście zachowując proporcje. To takie siatkarskie Gran Derbi – mówi o pojedynkach Asseco Resovii z PGE Skrą środkowy zespołu z Bełchatowa, Daniel Pliński.
Oczywiście faworytem jak zawsze jest Skra. Ten sezon pokazuje jednak, że Skrę można pokonać i można z nią rywalizować jak równy z równym. Największym atutem podopiecznych Trenera Nawrockiego jest zgranie i spore doświadczenie zdobyte na arenie międzynarodowej. Zawodnicy z Bełchatowa grali już sporo trudnych i ważnych spotkań i potrafią wyjść z opresji.

Resovia to na pewno wielka niewiadoma. Cieszyć może powrót do składu Bojica (I jego występy w pierwszym składzie.) i dobra forma zespołu w ostatnich spotkaniach. Poza tym wszyscy zawodnicy są zdrowi (Grzegorz Kosok już od jakiegoś czasu normalnie trenuje.) i Trener Andrzej Kowal będzie mógł korzystać z szerokiego składu. Bardzo podoba mi się dyspozycja siatkarzy Resovii w polu serwisowym. Widać wyraźne postępy również w elementach bloku i obrony.

Porównywać zawodników poszczególnych zespołów chyba nie ma sensu. Tutaj zadecyduje dyspozycja dnia.


Wypowiedź Bojica
- Powinniśmy dążyć do tego, żeby utrzymać dobrą dyspozycję w następnych spotkaniach. Ważne jest nasze podejście do meczów, koncentracja i dobre rozłożenie sił. Przed nami bowiem bardzo ważna część sezonu – finałowy turniej Pucharu Polski. Jeśli będziemy grali swoją siatkówkę, z pozytywnym nastawieniem i odpowiednią energią, to nakręcimy się wzajemnie i stworzymy maszynę, którą ciężko będzie powstrzymać naszym rywalom. Kluczem do sukcesu jest dobra atmosfera w zespole. Jeśli będziemy grali, tak jak ostatnio, z uśmiechem na twarzy, przyjemnością i radością w grze, to jesteśmy w stanie pokonać każdego – zapowiada czarnogórski przyjmujący.
Podejrzewam, że Resovia zacznie w ustawieniu z Lotmanem i Akhremem na przyjęciu. Mam jednak nadzieję, że przy słabszej dyspozycji któregoś z zawodników Trener Kowal będzie szybko reagował i wprowadzał rezerwowych.

Nie trzeba nikomu przypominać co będzie się działo na trybunach w czasie meczu Resovia - Skra. Ponad 4000 kibiców zrobi wszystko, żeby to spotkanie zakończyło się zwycięstwem Resovii.

Kurs na Skrę strasznie niski.

Typy:
Resovia Rzeszów (+1.5 seta) @ 2.00 Betsafe ⛔
Resovia Rzeszów @ 3.05 Betsafe ⛔


Jeżeli ktoś lubi ryzyko to może spróbować zagrać na końcowy triumf Resovii w PP. Bwin i Betsafe oferują niezłe kursy. Własna hala to ogromny atut Resovii. Osobiście uważam, że taki turniej powinien być rozgrywany na nautralnym terenie.

Resovia Rzeszów @ 5.00 Betsafe ⛔
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Według mnie (I również w opinii innych.) jest to przedwczesny finał. Nie tylko w Rzeszowie przed starciem ze Skrą jest spore ciśnienie. Środkowy Bełchatowa, Daniel Pliński przyznaje, że jego zespół na Resovię mobilizuje się szczególnie.
Przedwczesny finał to byłoby (i pewnie będzie) starcie ZAKSY ze Skrą , również JSW wydaje się być mocniejszym zespołem od Resovii . Nie dziwie się że grasz na Rzeszów , przecież jesteś ich kibicem , ale kurs na Skre nie jest za niski i warto go zagrać. Nie wiem kim Resovia miałaby pokonać Bełchatowian , para przyjmujących w ekipie z Rzeszowa wygląda śmiesznie przy Kurku i Winiarskim , może jakiś niesamowity mecz Grozera , ale przecież z drugiej strony siatki jest Wlazły który jest zdecydowanie najlepszym atakującym w naszej lidzie. Nie wierze tutaj w żadną równą walkę , kurs 1.45 to dobra propozycja , na handi mamy ok 1.90 i zdecydowanie warto to zagrać.
 
K 32

kefol

Użytkownik
Redwitz wydaję mi się, że na siłę szukasz wysokich kursów. Mówiłem brać Skrę póki było za 1.5. Resovia ma kompleks Skry, poza tym jak wyjdzie Lotman i Skrze uda się odrzucić Rzeszów od siatki to mam przeczucie, że szybko też zostanie Grozer wyłączony z gry poprzez dobry blok Bełchatowian. Za drobne jestem skłonny zagrać nawet na 3:0 dla Skry.
Dla mnie tez Zaksa - Skra byłoby przedwczesnym finałem. Rzeszów mnie jakoś nie przekonuje.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Przedwczesny finał to byłoby (i pewnie będzie) starcie ZAKSY ze Skrą , również JSW wydaje się być mocniejszym zespołem od Resovii . Nie dziwie się że grasz na Rzeszów , przecież jesteś ich kibicem , ale kurs na Skre nie jest za niski i warto go zagrać. Nie wiem kim Resovia miałaby pokonać Bełchatowian , para przyjmujących w ekipie z Rzeszowa wygląda śmiesznie przy Kurku i Winiarskim , może jakiś niesamowity mecz Grozera , ale przecież z drugiej strony siatki jest Wlazły który jest zdecydowanie najlepszym atakującym w naszej lidzie. Nie wierze tutaj w żadną równą walkę , kurs 1.45 to dobra propozycja , na handi mamy ok 1.90 i zdecydowanie warto to zagrać.
Tak jak lubię analizy Redwitza i dzięki jego typom i analizom udało mi się sporo zarobić, to tak tutaj również nie mogę się zgodzić. Wygrana Resovii z będącą w pełnej dyspozycji Skrą byłaby dużą niespodzianką.
Kibice, kibicami, ale oni będą co najwyżej mordy drzeć i gwizdać, ale nie pomogą ani w zagrywce ani w przyjęciu.
Dodam, że może być na odwrót i presja własnej hali może działać negatywnie na siatkarzy Sovii i mogą w związku tym popełniać błędy, ale to jest tylko gdybanie ????
 
L 18

ligamistrzow

Użytkownik
Nie wiem na jakiej podstawie oceniacie ze JSW czy Zaksa jest mocniejsze od Reski bo chyba nie po aktualnej formie i ostatnich wynikach. W JSW Kubiak i Bartman bez formy jedynie Lasko trzyma ich gre.Zaksa w sumie gra dosyc dobrze ale ten turniej jak juz wiemy bez Samici takze ich szanse znacząco spadly.A co do Reski ostatnio dwa latwe zwyciestwa po 3-0 w pucharze CEV z wcale nie tak slabym Sète. Grozer i Akhrmen powinni utrzymac atak na dobrym%. A co do argumentu ze nikt nie moze rownac sie z Winiarskim i Kurkiem to nie wiem czy ogladales ostatnie mecze Skry bo Winiar ostatnio jest cieniem samego siebie
 
T 19,6K

tadzin

Użytkownik
Popieram typy na Reskę Redwitza, kurs na Skrę jest żałośnie niski, sprawiedliwym byłoby gdzieś Reska 2.15 - 1.7 Skra (rozne marze sa bukow wiec napisalem dosc orientacyjnie kursy), a skoro za to 2.15 dają Reskę +1,5 to ja to biorę lekko.
Faktem wiadomym jest że Skra na skrzydłach ma kapitalnych zawonidkow w postaci Kurka i Wlazłego, Reska z kolei tak jak wspomnial Redwitz to wielka niewiadoma, w skrocie mowiac taki kurs to śmiech.
Jednego jestem dosc mocno przekonany. Puchar zgarnie ktos z pary Reska - Skra, bo poziom Zaksy z Jw jest średnio słaby.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
No i na przekór wszystkim to JSW melduje się w finale. O dziwo Samica był do zastąpienia i to nie Popelką, lecz Kapelusem, który dał wszystko to, co Samica mógłby dać - przyjęcie, obronę, uzupełnienie ataku. Ja osobiście uważam, że to przekątni zrobili różnicę - Rouzier nie prezentował tego, co potrafi, Łasko natomiast pełna klasa i profeska.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Z pełną świadomością twierdzę JSW nie zasłużył na finał. Grali tylko jednym zawodnikiem Miśkiem Lasko a ten miał dzień konia. No i ewentualnie środkiem. Przyjęcie słabe, w ataku Kubiak i Bartman też przeciętnie. Będzie łomot w finale obojętnie na kogo trafią.
Wojcirej nie przeciwko wszystkim bo byli tu tacy co stawiali na JSW.
Ma ktoś oficjalne statystyki bo nie mogę nigdzie znaleźć można na PW wysłać albo tu. Dzięki ;)
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
No i tu panie moderatorze Dawidzie się nie zgodzimy ???? . Oczywiście zgodzę się, że Kubiak i Bartman w ataku spisywali się słaby i z tym, że cudownie grał Łasko. Ale to, że miał &quot;dzień konia&quot; to kompletna bzdura. Jeżeli to prawda tzn, że w każdym meczu, który ja oglądam Łasko ma dzień konia? Zgodził bym się gdybyś napisał miesiąc lub sezon konia, ale mówienie o jednym dniu jest po prostu śmieszne. Jeżeli o grę Bartmana i Kubiaka chodzi to wiecznie słabo w ataku grać nie będą. Popatrzmy również na grę w obronie, którą JW poprawił o stokroć. Ba o dwu stokroć. Poza tym bardzo dobre zagrywki, nie tylko Łaski, ale i zmienników. Śmiem również twierdzić, że brak Samici było widać tylko w jednej akcji, gdzie Kapelus nie wiedział co zrobić, przez cały mecz zaś ten zawodnik grał bardzo dobrze. Dziś nawet mój &quot;ukochany&quot; odbijacz piłek Thorton coś grał, (nie wiem czy się czegoś naćpał, czy boi się Violasa :p) Ja bym jastrzębskiego nie skreślał. W klubowych mistrzostwach świata po zwycięstwie z Zenitem, JW też nie był faworytem w meczu z Sesi Sao Paolo. Pamiętajmy, że poza meczem z Zaksą, Skra też cudów nie gra, a Reska gra tylko solidnie lub dobrze. Jeżeli wykorzystają atut własnego parkietu to będą piekielnie groźni. Kibicuję im z całego serca bo Skry nie trawię. Pozdrawiam
 
T 19,6K

tadzin

Użytkownik
W 1. secie Zaksa dała po całości a głównie własnie Kapelus bo kaleczl przyjecie i to na nim ta seria poszła, w 3. secie Lasko ciagnal sam cala koncowke i pomimo konkretnej gonitwy Zaksy, Rouzier w najwaznijeszym momencie pile umiescil w aucie.
Na dodatek powrot Vinhedo (co by glowa jeszcze mocniej bolała).
Co do gry JW była bardzo słaba, to Zaksa zdupiła kompletnie 1. seta i 3. seta (1. to już w ogole bez komentarza).
Brak Samika zaważył na porażce i to zdecydowanie.
Tak czy siak jutro Skra robi pogrom 3-0, bo widzę że Reska gra samym Grozerem.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Z pełną świadomością twierdzę JSW nie zasłużył na finał.
W sporcie się nie zasługuje, w sporcie się wygrywa. :p Ze stwierdzeniem, że Łasko miał dzień konia, to też się nie zgodzę, bowiem on ostatnio to ma same dni konia i jest liderem tego zespołu, jak na przekątnego przystało.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom