>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Puchar Polski - Lech Poznań vs Legia Warszawa [Finał]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Początek spotkania z pewnością nie należał do najciekawszych, wiele nerwowych podań z obydwu stron, dużo strat w środku pola. Jednak z minuty na minutę można było widzieć coraz większe zaangażowanie obydwu drużyn. Ekipa z Poznania jako pierwsza zdobyła bramkę, jednak później wydawało się, że to Legia zdobywa lekką przewagę. Jako kibic Legii oczywiście niezmiernie cieszę się, że udało im się zdobyć Puchar Polski, jednak jak to zwykle bywa, rzuty karne to loteria. Każda drużyna mogła rozstrzygnąć mecz już w regulaminowym czasie gry, jednak im się to nie udało. Na wyróżnienie z pewnością zasługuje postawa Dicksona Choto, który pokazał, że jeszcze pamięta jak się gra w piłkę (jego wcześniejsze mecze nie wyglądały tak kolorowo) oraz Manu, który w końcu wyglądał na nieco pewniejszego siebie. Jak już wcześniej powiedziałem, rzuty karne to loteria, jednak głównie &quot;Kolejorz&quot; przegrał po fatalnie wykonanej &quot;11&quot; przez Bosackiego; strzał w środek bramki i to po ziemi? To praktycznie nie mogło się udać.
Gratulacje ???? (L) !
 
legionista1916-56529 9

legionista1916-56529

Użytkownik
Chlopaki ,taka luźna uwaga. W Lidze Europejskiej czy Lidze Mistrzów grają kolejno trzecia drużyna Ekstraklasy, drugi zespół Ekstraklasy i zdobywca PP oraz Mistrz Polski. Wy natomaist chcecie dawać Puchary za potencjał (Lech), z litości (Polonia), za ładne oczy. Jeśli Legia jutro wygra to po prostu bedzie oznaczało, że są zespołem na tyle dobrym, że na te Puchary zasłużyła czy się komuś to podoba czy też nie.
Pozdrawiam.
Dokładnie ???? Mówiłem, że Legia wygra? I wygrała. Mecz na słabym poziomie, jednak Legia była lepsza i wygrała. Karny Bosackiego zadecydował.
PUCHAR JEST NASZ!
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
W Bydgoszczy pokaz debilizmu ze strony kibiców. Najpierw zorganizowana demonstracja - opuszczenie trybun, a później walka z policją, demolowanie stadionu. ????
Szkoda słów...
Co do meczu, to po pierwszej połowie nie dawałem Legii szans, ale jednak się podnieśli. Dopiero bramka Manu dała im kopa i pewności siebie. Widowisko przeciętne, ale dwie ładne bramki. Zwłaszcza pierwsza, dla Lecha.
Opuszczenie stadionu to może nie był taki głupi pomysł, tak samo jak śpiewanie słynne &quot;J...ć PZPN&quot;, jednak co do walki z policją no to już trzeba się zgodzić. Jako głupotę znów można nazwać jednak odpalenie rac przez kibiców zbyt wcześnie, na szczęście dym nie unosił się zaraz nad murawą tylko nieco wyżej, więc można było spokojnie rozegrać spotkanie do końca bez żadnych przerw.
Zgadzam się, po stracie bramki sam sądziłem, że bardzo ciężko będzie się im podnieść, tym bardziej, że w tym sezonie niezbyt często się to zdarzało. Manu przy golu miał nieco szczęścia, jednak można powiedzieć, że ta bramka mu się należała, bo angażował się w końcu na 100% i to przyniosło efekt.

Więcej zdjęć można zobaczyć tutaj: Fotoreportaż
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Napisał BrooklynBounce -&gt;

&quot;No i mamy wymarzony pod względem kibiców obydwóch drużyn Finał,szykuje się demolka Bydgoszczy(Będzie Ripit z Bełchatowa,Wisła - Legia):cool:Oglądałem przed chwilą w OSI wywiady Legionistów po spotkaniu z Lechią,Wawrzyniak naładowany i pełen chęci rewanżu na Lechu,kto widział sobotni mecz obydwóch drużyn,ten wyciągnął wnioski i wczoraj sporo zarobił na zwycięstwie Legii,ich gra powoli się zazębia,przegrywali ostatnio bardziej z braku ofensywy i z racji posiadania w składzie skarbów jak Manu,do Finału jeszcze kawałek czasu,ale na dzień dzisiejszy postawiłbym na ekipę z Warszawy&quot;


Napisał Jacekk -&gt;
&quot;Strasznie masz wybujałą wyobraźnię. &quot;Zadyma&quot; to będzie na trybunach, ale ta pozytywna, czyli race, świece dymne, pojedynek na doping itd. Wątpię, żeby jednej bądź drugiej stronie chciało się ryzykować i robić jakieś większe burdy. Finał pod względem kibicowskim wymarzony. Lech, lub Legia mogą grać teraz słabo, ale na finał na pewno się zepną. Czy będzie powtórka z zeszłej soboty? Nie wiem, sporo czasu pozostało do spotkania, więc trudno pisać jakieś konkretniejsze przemyślenia. Dziwi mnie, że finał znowu w Bydgoszczy. Stadion naprawdę ładny, ale... to jest obiekt lekkoatletyczny&quot;

No i co Panie Jacku??;) Po raz kolejny uczysz Pan ojca dzieci robić;)Mam wielu znajomych w Wawie,byłem tam rok w wojsku,mimo,że jestem Wiślakiem,to żyliśmy ze sobą dobrze,kontakt z niektórymi mam do teraz,powiem Ci,że wiem nawet czasem,co będzie się dziać na meczach Legii,tutaj miała być o wiele większa jatka,ale duża ilość służb porządkowych spowodowała,że udało się uniknąć masakry,teraz napiszesz pewnie,że to przypadek i trele morele,nie,żaden przypadek,takie mamy środowisko kibicowskie,takie mamy sztamy i kosy,dwie tak zwaśnione drużyny spotykając się na neutralnym terenie,nie mogą się ze sobą nie &quot;poszarpać&quot; i nie wykorzystać faktu spotkania,tym bardziej,że nie wiadomo kiedy następnym razem zagrają na neutralnym;)Gratulacje dla Legii ???? Oby bez europejskich pucharów dla Poznania,bo muszę sprawdzić,czy moja teza na temat dopingu podczas braku sukcesu się sprawdzi,a jestem tego pewien;)Dobrej nocy.
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
A mnie poziom meczu nie rozczarował. Myślałem, że będzie wiele gorzej. Bo jak patrze na oba te zespoły w lidze to można było pomyślec, że tutaj parę słabiutkich strzałów będzie. Widac stawka zmobilizowała jednych i drugich. Na plus. No i dramaturgia od lat już nie była taka dobra.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Na koniec sezonu kibice Legii mogą tego żałować ... A może tutaj nagle będzie miejsce 4-5 nieudacznik zostanie i kolejny sezon pójdzie się je... A nóż jakimś cudem zagra do końca poprawnie i a nóż Miklas i banda oszołomów zostawi go na stołku co byłoby niewybaczalnym błędem ... bo kto widzał aby jako środkowego obrońce ustawiać vrdoljaka no i wypuszczać choto z kontuzją na plac gry . Tylko MACIUŚ !!! Drugi po Jacku &quot; Korupcja &quot; Zielińskim tylko ten grał bez napastnika w meczu pucharowym vs Sparta ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
bo kto widzał aby jako środkowego obrońce ustawiać vrdoljaka no i wypuszczać choto z kontuzją na plac gry .
W swoim wcześniejszym klubie Vrdoljak grał nawet jako stoper, dopiero potem zmienił pozycję na defensywnego pomocnika, więc gratuluję wiedzy po raz kolejny znawco ???? . Zamiast głupio pisać (chodzi mi tu o Vrdoljaka, bo o Skorżę się zgodzę), to może najpierw sprawdź informacje, bo sam robisz z siebie pośmiewisko udając najlepszego w tej dziedzinie ???? .
 
S 3

skolim1916

Użytkownik
Mam pytanie może glupie ale nigdzie nie moge znalesc odpowiedzi na nie. A to chyba odpowiedni temat. Czy Legia wygrywajac mecz automatycznie zakwalifikowała sie do fazy grupowej Ligi Europy? czy tylko do kwalifikacji? Dzieki za odpowiedz.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Mam pytanie może glupie ale nigdzie nie moge znalesc odpowiedzi na nie. A to chyba odpowiedni temat. Czy Legia wygrywajac mecz automatycznie zakwalifikowała sie do fazy grupowej Ligi Europy? czy tylko do kwalifikacji? Dzieki za odpowiedz.
Odrazu skoczyła do finału ... 3runda kwalifikacji
W swoim wcześniejszym klubie Vrdoljak grał nawet jako stoper, dopiero potem zmienił pozycję na defensywnego pomocnika, więc gratuluję wiedzy po raz kolejny znawco ???? . Zamiast głupio pisać (chodzi mi tu o Vrdoljaka, bo o Skorżę się zgodzę), to może najpierw sprawdź informacje, bo sam robisz z siebie pośmiewisko udając najlepszego w tej dziedzinie ???? .
Tak to piszczka zaraz ustawimy jako napastnika ... dobra grał i co z tego ? Vidicia tez ustawimy jako napastnika ? Brak środkowych obrońców i trzeba na chama robić sztucznych obrońców I TO KU.... W FINALE !!!!!!!!!!!!!
Widać amatorkę Maciusia &quot; nieudacznika &quot; Skorży zapewne jedrzejczyk miał kontuzje przy rozgrzewce dlatego go nie wpuścił ...
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Meczyk był dobry, wolałem go dociągnąć niż oglądać jakiś Barca-Real :cool: Widać grajkom z Poznania potrzebny potężny kop w dupę i trener do którego grajki będę czuć respekt.
Zastanawia mnie tylko czy Pyrusy mają choć odrobinę ambicji i powalczą o tą 3 lokatę, bo kursy będą przyzwoite.
Legia z kolei ma już to miejsce w pucharach a z tego co pamiętam nie mieli jakiś ciśnień żeby zająć jak najlepsze miejsce, choć brak presji i swobodne podejście do ligi może w jakimś stopniu stworzyć progres w tej drużynie.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Tak to piszczka zaraz ustawimy jako napastnika ... dobra grał i co z tego ?
A Piszczek grał kiedyś jako napastnik, że chcesz go tam ustawić? To jest tak samo jak z Tobą, myślisz, że masz jakąś wiedzę o piłce, a prawda jest brutalna. Tak samo twoje słynne powiedzenie &quot;pep&quot; powtarzasz w każdym wątku. Nie będę prowadził z Tobą durnych konwersacji, bo nawet nie ma się z czego śmiać. Mecz był jaki był, skład był jaki był, a zwycięstwo jest. Miklas i tak rządzi tą całą mafią, jednak Skorża potrafił zrobić coś z tej drużyny, skoro osiągnęli taki wynik a nie inny. Widać, jaki Skorża jest nieudolny, skoro zdołał kiedyś osiągać wyniki z Wisłą i teraz ciężko, bo ciężko, zdobył PP z Legią ???? .
Patrz się, aż Ci potwierdzę, żebyś nie sikał w nocy:
Ivica Vrdoljak (ur. 19 września 1983 w Nowym Sadzie) – chorwacki piłkarz, występujący na pozycji obrońcy lub defensywnego pomocnika. Były zawodnik klubów NK Zagrzeb oraz Dinama Zagrzeb. Jak grał na pozycji środkowego obrońcy w Zagrzebiu, to zdobył 6 bramek, jednak twierdzisz, że wystawianie go na tej pozycji to durnota. Brawo ???? Tak więc uważaj się dalej za znawcę &quot;gwiazdo&quot; ????.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
A Piszczek grał kiedyś jako napastnik, że chcesz go tam ustawić?
Grał w Zagłębiu.

ed.
Jak szaleć z wikipedią to szaleć.

Łukasz Piszczek (ur. 3 czerwca 1985 roku w Czechowicach-Dziedzicach) − polski piłkarz grający na pozycji napastnika, prawego pomocnika lub bocznego obrońcy.
 
julek 421

julek

Użytkownik
Jak grał na pozycji środkowego obrońcy w Zagrzebiu, to zdobył 6 bramek
najprawdopodobniej z karnych;p
swoja droga mecz bardzo wyrownany karne najlepsze rozwiazanie a Ci ktorzy mowili ze kibice wybiegli podczas strzalu chyba sie troche pomylili. Juz lepsza wymowka jest ze karne byly strzelane na brramke za ktora siedzieli Legionisci.
A pod wzgledem kibicowskim Lech zostal skompromitowany (oprawa pirotechnikia)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nie potrafię przejść obojętnie obok tego co się wczoraj stało:


???? dla kibiców!
Fajna akcja... świetne wyjście ze stadionu...
ale...
Jesteście debilami!
Jak można było dać PO i TVN-owi kolejny oręż do walki z kibicami?
Trzeba było zrobić rozpierduchę na finale Pucharu Polski? Nie można było sobie odpuścić?
Za chwilę znowu okaże się, że kibice tacy pokrzywdzeni przez media.
Świetny daliście temu dowód! Nawet specjalnej afery nie trzeba było robić w telewizji. Temat sam się stworzył.


Co do meczu:
Wydawało mi się, że Lechowi nikt (żaden gracz) nie odbierze triumfu. 2/3 spora przewaga ale... ale 1/3 to totalna dominacja Legii.
Zaskoczył Manu i to, że akurat ten grajek dał Wam puchar (a może to jednak Wojtkowiak?). Gratuluję sukcesu - zostawcie u siebie Skorżę to przyszły sezon będzie bardzo podobny co mi akurat odpowiada ????

Edit:
Jeszcze jedno - karne.
Przed pierwszym strzałem zapewniałem 3 kumpli, z którymi oglądałem mecz (w zasadzie to dwa mecze jednocześnie) że Bosacki Wam zawali Puchar tym strzałem...
No i poturlał do Skaby
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
najwięcej do powiedzenia na temat kibiców mając Ci co nie mają zielonego pojęcia ,i najdalej za swoją drużyną byli u siebie na stadionie.
Gdyby nie Euro to koło d by to mieli...
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
najwięcej do powiedzenia na temat kibiców mając Ci co nie mają zielonego pojęcia ,i najdalej za swoją drużyną byli u siebie na stadionie.
Gdyby nie Euro to koło d by to mieli...
Nie wiem czy pijesz do mnie czy nie... parę spotkań na różnych stadionach w życiu zaliczyłem ale to tu nie jest istotne. Ten temat to nie miejsce na dyskusje o samych kibicach ale o ich zachowaniu na samym finale - moim zdaniem, zdecydowanie tak.
Radość po triumfie? Czemu nie!
Bieganie po murawie? Oczywiście... w wielu krajach tak wygląda radość kibiców.
Szkoda tylko, że przy okazji trzeba demolować, niszczyć, wyrywać i palić.
Jeśli zacznę to rozumieć po 20, 50... 100 wyjazdach to chyba jednak nie będę próbował.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
do wszystkich
tak będzie nic się nie zmieni ,po pierwsze winę ponosi PZPN który się tego wypiera nie potrafili zabezpieczyć miejsca heheh
tu nie chodzi czy zrozumiesz to po 20,50 meczach parę lat temu takie sytuacje każdy miał w ... dostał parę razy pałą i do domu teraz afera okropna .
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
A Piszczek grał kiedyś jako napastnik, że chcesz go tam ustawić? To jest tak samo jak z Tobą, myślisz, że masz jakąś wiedzę o piłce, a prawda jest brutalna. Tak samo twoje słynne powiedzenie &quot;pep&quot; powtarzasz w każdym wątku. Nie będę prowadził z Tobą durnych konwersacji, bo nawet nie ma się z czego śmiać. Mecz był jaki był, skład był jaki był, a zwycięstwo jest. Miklas i tak rządzi tą całą mafią, jednak Skorża potrafił zrobić coś z tej drużyny, skoro osiągnęli taki wynik a nie inny. Widać, jaki Skorża jest nieudolny, skoro zdołał kiedyś osiągać wyniki z Wisłą i teraz ciężko, bo ciężko, zdobył PP z Legią ???? .
Patrz się, aż Ci potwierdzę, żebyś nie sikał w nocy:
Ivica Vrdoljak (ur. 19 września 1983 w Nowym Sadzie) – chorwacki piłkarz, występujący na pozycji obrońcy lub defensywnego pomocnika. Były zawodnik klubów NK Zagrzeb oraz Dinama Zagrzeb. Jak grał na pozycji środkowego obrońcy w Zagrzebiu, to zdobył 6 bramek, jednak twierdzisz, że wystawianie go na tej pozycji to durnota. Brawo ???? Tak więc uważaj się dalej za znawcę &quot;gwiazdo&quot; ????.
Tak mistrzu piszczek grał jako napastnik w zagłębiu m.in
&quot;Skorża potrafił zrobić coś z tej drużyny, skoro osiągnęli taki wynik a nie inny.&quot; kpisz sobie tak ? Co osiągnał ? puchar pocieszenia i 11 porażek w sezonie gra bez stylu i ładu ? Wybitne osiągniecia . Osiągniecia z Wisłą ? Chyba na krajowym podwórku jak liczył się tylko jeden rywal na sezon to spore osiągniecie w Europie to każdy widział niestety .
Grać grał ale wolisz wystawić nominalnego obrońce czy obrońce z przymusu ?
 
julek 421

julek

Użytkownik
Radość po triumfie? Czemu nie! Bieganie po murawie? Oczywiście... w wielu krajach tak wygląda radość kibiców.
i na tym sie powinno skonczyc wracaja na trybuny i zabawa trwa dalej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom